شناسایی نفرات برتر هفته اول و دوم دور برگشت لیگ منطقه دو پومسه
دیدار های هفته اول و دوم دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک پومسه باشگاه های کشور منطقه 2، در گروه مردان در خانه تکواندو فدراسیون پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات هفته اول و دوم لیگ دسته یک پومسه منطقه 2 باشگاه های کشور (جام نشاط) در گروه مردان در خانه تکواندو در محل فدراسیون با شناخت نفرات برتر هر رده برگزار شد.
نتایج بخش های مختلف در پایان هفته دوم به شرح زیر است:
پومسه انفرادی استاندارد زير 12سال
امیرحسام نیاکان از سمنان
علی رضا سعادتمند از قم
آرکان باباِِِِیی تازه کندی از تهران
مهریار اسکندری از تهران
انفرادی استاندارد 12 الی 14 سال
امیر حسین افراش از تهران
محمدماهان تیموری از قم
سید پارسا فاطمی از تهران
فرزام قنبری راد از تهران
پومسه انفرادی استاندارد 15الی 17سال
سید ابوالفظل افضلی جویباری از مازندران
محمد جواد محبی از تهران
محمدعرفان آخوندی از مارندران
ابوالفضل طالبی از مازندران
انفرادی استاندارد 18 الی 30 سال
علی هدایت خواه از قم
حسین بزرگی چافوچائی از تهران
مجتبی بهادری از تهران
حسام الهیوی از مازندران
انفرادی استاندارد 31 الی 40 سال
جواد پری گل آبروان از خراسان رضوی
محمد بنار از تهران
امید رضائی از تهران
علی سمیعی از قم
انفرادی استاندارد 41 الی 50 سال
دانیال ناصریان از تهران
مصطفی رستم پور از تهران
هاشم شکری مولا از تهران
سید کمال سحرخیز از مازندران
انفرادی استاندارد 51 الی 60 سال
محمد عرب عامری از گلستان
منصور حدادی از مازندران
رضا محل بانی از گلستان
قلیچ محمد از گلستان
انفرادی ابداعی زير 14 سال تا پایان هفته اول
سیدامیرعلی معروفی از تهران
مسعود فراتی از سمنان
محمدپارسا کیخا از گلستان
محمدرضا یوسفی از گلستان
انفرادی ابداعی 15 الی 17 سال تا پایان هفته اول
نیما مهدی یانی از گلستان
پارسا افشاری از تهران
محمدعرفان آخوندی از تهران
کوروش نورانی از تهران
انفرادی ابداعی بالای 18 سال
علی شاکری از گلستان
محمد پيروی از گلستان
احمد گرگیچی از گلستان
ابوالفضل مازندرانی از گلستان
تيمی دو نفره ابداعی بالای 18 سال
المپیک از گلستان
شهید دیری بهشهر از مازندران
المپیک 2 از گلستان
هیات تکواندو خراسان رضوی
تيمی دو نفره ابداعی بالای 18 سال
آکادمی کامیاب الف از تهران
آکادمی کامیاب از تهران
آکادمی نظری از تهران
پومسه مقاومت سپاه قم
تيمی سه نفره زير 12 سال آقايان
آکادمی نظری از تهران
آکادمی اخلاقی از سمنان
هیات تکواندو خراسان رضوی
آکادمی قاسمی از سمنان
تيمی سه نفره 12 تا 14 سال آقايان
1. آکادمی نظری از تهران
2. آکادمی کامیاب از تهران
3. آکادمی نظری ب از تهران
4. تیم پومسه مقاومت سپاه قم از قم