این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مسابقات تکواندو آقایان در مورخ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ و در سالن بشارت،شهرستان گچساران برگزار و نفرات برتر در اوزان مختلف مشخص شدند که به شرح ذیل است:
*نونهالان سبز و آبی**
وزن اول*
۱. احمدر رضا طیب نژاد (گچساران)
۲. امیرسام بژدم (دهدشت)
۳. سید امیر تقوی(یاسوج)
*وزن سوم*
۱. پددام علی نژاد (گچساران)
۲. سید طاها دستیار (گچساران)
۳. امیر محمد نجفی پور(کازرون)
*وزن چهارم*
۱. محمد عظیمی نیا (دهدشت)
۲. علی رضا نوروزی(کازرون)
۳. علیرضا اعتمادپور (کازرون)
*وزن پنجم*
۱. علی اصغر عبادی (گچساران)
۲. عرفان مهر جویی (کازرون)
۳. مهدی دشمیر(دهدشت)
*وزن ششم*
۱. علی رضا فرهادی (یاسوج)
۲. عباس آریائی (یاسوج)
*وزن هشتم*
۱. آرمین حاصلی زاده (گچساران)
۲. امیر علی جوهری (بهبهان)
*نونهالان قرمز و مشکی*
*وزن اول*
۱. ابوالفضل خسرویان (کازرون)
۲. محمد مهدی شفیعی (کازرون)
۳. محمد ایمانی (گچساران)
*وزن دوم*
۱. پوریا حیدری (کازرون)
۲. محمد رضا دهقان (کازرون)
*وزن سوم*
۱. محمد حسام شعبانی (کازرون)
۲. علی رضا درویش بابا احمدی (بهبهان)
۳. طاها مردان پور (عبدی فر)
*وزن چهارم*
۱. دانیال مروج (کازرون)
۲. رضا رکوم (یاسوج)
۳. امیر رضا عبدی فر(عبدی فر)
*وزن پنجم*
۱. ارشک جوکار (کازرون)
۲. آرتیمان فرهادی (یاسوج)
۳. احمد رضا امید بزرگ(یاسوج)
*وزن ششم*
۱. سید ابوالفضل حسینی (یاسوج)
۲. ابوالفضل شفیعی (کازرون)
۳. بنیامین قائمیان ثانی(دهدشت)
*وزن هشتم*
۱. سید نوید محمدی (کازرون)
۲. امیر علی مشکین (دهدشت)
۳. محمد دهقان(بهبهان)
*وزن دهم*
۱. مبین عباسی (گچساران)
*خردسالان سبز و آبی*
*وزن اول*
۱. رضا شهابی (دهدشت)
۲. سید امید رضا حسینی (یاسوج)
۳. سورنا اعتمادی(گچساران)
*وزن دوم*
۱. پرهام خورشیدی (گچساران)
۲. محمد رضا مرادی (کازرون)
۳. پرهام نظر زاده (کازرون)
*وزن سوم*
۱. امیر حسین محمدی جو (دهدشت)
۲. امیر علی ترکمان (یاسوج)
۳. محمد طاها مهبود (کازرون)
*وزن چهارم*
۱. امیر سام گلزاریان (دهدشت)
۲. رضا فاضل نیا (بهبهان)
۳. علی محسنی پور (دهدشت)
*وزن پنجم*
۱. طاها محمدی جو (دهدشت)
۲. پوریا رامیار (دهدشت)
۳. علی اصغر قاسمی(کازرون)
*وزن ششم*
۱. آراد آقائی (بهبهان)
۲. اشکان قدم خیر (بهبهان)
۳. آراد فتحی آبده گاه(گچساران)
*وزن هفتم*
۱. سینا اکار (دهدشت)
۲. امیر حسین قاسمی (کازرون)
*وزن هشتم*
۱. آراد صالح نسب (بهبهان)
۲. امیر رضا آرمان (یاسوج)
*وزن نهم*
۱. آرش ساجدی (گچساران)
۲. امیر رضا عماد زاده (دهدشت)
۳. رضا مهربانی دیل(یاسوج)
*وزن دهم*
۱. بردیا مصلحت جو (گچساران)
۲. امیر حسین سهمگین (دهدشت)
۳. محمد امین آذر کمان(یاسوج)
*خرسالان قرمز و مشکی*
*وزن اول*
۱. آراد باکی (بهبهان)
۲. سپنتا بخشایش (دهدشت)
۳. محمد طاها پایدار (یاسوج)
*وزن دوم*
۱. سید احمد حسینی (گچساران)
۲. محمد جواد مهرابی ارخلو (گچساران)
*وزن چهارم*
۱. پارسا زمان پور دیل (گچساران)
۲. عبدالخالق بیرونی (گچساران)
۳. سید امیر علی حسینی (گچساران)
*وزن پنجم*
۱. شهرخ بخشایش (دهدشت)
۲. آرمین کاظمی (گچساران)
*وزن ششم*
۱. محمد حسین کریم پور (گچساران)
۲. مجتبی پاسبان پور (دهدشت)
*نوجوانان قرمز و مشکی*
*وزن اول*
۱. امیر حسین صادقی پور (گچساران)
۲. مهدی موسوی (گچساران)
*وزن دوم*
۱. عرشیا گرجی زاده (گچساران)
۲. مهدی کریمی (یاسوج)
۳. علیرضا ارزانی (یاسوج)
*وزن سوم*
۱. حمید رضا پروینیان (گچساران)
۲. امیر قبادی (گچساران)
۳. غلامرضا گلابی (گچساران)
*وزن پنجم*
۱. علیرضا حسینی (گچساران)
۲. محمد مهدی زمانی (گچساران)
*نوجوانان سبز و آبی*
*وزن اول*
۱. پویا آویژه (دهدشت)
۲. شایان حمیده اصل (گچساران)
*وزن دوم*
۱. دانیال قادری(گچساران)
۲. ابوالفضل محمدی (گچساران)
۳. ابوالفضل دستک زن (دهدشت)
*وزن پنجم*
۱. حسین نیک ایمانی (گچساران)
توانستند مقام های کسب کنند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید