این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان زنجان ،مسابقات قهرمانی آزاد خردسالان و نونهالان سبز-آبی پسر استان زنجان (گرامیداشت هفته بسیج) روز جمعه مورخه ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ با شرکت بیش از ۱۷۰ تکواندوکار در محل خانه تکواندو استان زنجان برگزار شد.
این مسابقات با نظارت مستقیم ریاست هیأت تکواندو،دبیر هیأت و کمیته فنی هیأت تکواندو استان برگزار گردید و نفرات برتر اوزان مختلف شناخته شدند.
نفرات سکونشین مسابقات سبز-آبی نونهالان:
وزن اول (۳۳-)
مقام اول : سالار اسدی (محمد علوی)
مقام دوم : سیدمحمدامین موسوی (اصغر اسماعیلی)
مقام سوم : میلاد منصوری (اصغر اسماعیلی) - مهدیار بیات (علی بهرامی)
وزن دوم (۳۷-)
مقام اول : محمدحسن احمدی (محمد علوی)
مقام دوم : فرشید غلامی (محمد علوی)
مقام سوم : علی محمدی (علی اکبر زمانی) - ابوالفضل شعبانی (مهدی علیمحمدی)
وزن سوم (۴۱-)
مقام اول : محمدحسین احمدی ( محمد علوی)
مقام دوم : مهدی یار سعیدی (محمد علوی)
مقام سوم : ابوالفضل اسفندیاری (مهدی آقامیرزایی) - یاسین علیرضایی (علی بسطامخانی)
وزن چهارم(۴۵-)
مقام اول : امیررضا خلجی (علی بسطامخانی)
مقام دوم : امیرمحمد ابراهیمخانی (مسعود اسماعیلی)
مقام سوم : محمد رحمانی (مجید بهرامی) - امیرحسین حق دوست (سجاد علوی)
وزن پنجم (۴۹-)
مقام اول : امیرعلی جماعتی (علی اکبر زمانی)
مقام دوم : ابوالفضل عاشوری (علی اکبر زمانی)
مقام سوم : ابوالفضل فیروزی (علی کرمی) - امیررضا رستمی (محمد علوی)
وزن ششم(۵۳-)
مقام اول : رضا محمدی (علی اکبر زمانی)
مقام دوم : جواد مقدم (سجاد علوی)
مقام سوم : محمدحسام قنبری (مهدی آقامیرزایی) - امیرمهدی عبدی (سجاد علوی)
وزن هفتم (۵۷-)
مقام اول : محمدامین یوسفی (سجاد علوی)
مقام دوم : بدون شرکت کننده
مقام سوم : بدون شرکت کننده
وزن هشتم(۶۱-)
مقام اول : محمدمعین علیزاده (مهدی علیمحمدی)
مقام دوم : امیرمحمد نظری (علی بسطامخانی)
مقام سوم : محمد مرادی (محمد علوی)
وزن نهم (۶۵-)
مقام اول : ابوالفضل ولی زاده (سجاد علوی)
مقام دوم : محمدمهدی ادیبی (علی بهرامی)
مقام سوم : دانیال شهبازیان مقدم (محمد علوی)
وزن دهم (۶۵+)
مقام اول : محمدپارسا حسینی (علی کرمی)
مقام دوم : علی میناخانی (سجاد علوی)
مقام سوم : محمدمهدی پرچینی (علی اکبر زمانی) - رامین شیرمحمدی (علی بهرامی)
☑️نفرات سکونشین مسابقات سبز-آبی خردسالان:
وزن اول (۲۶-)
مقام اول : امیررضا رحمتی سهائی (سجاد علوی)
مقام دوم : امیرمحمد بخشی (مجید بهرامی)
مقام سوم : امیرمحمد اوجاقی (محمد علوی) - محمدعلی حسنی نیا (محمد علوی)
وزن دوم (۲۸-)
مقام اول : مهیار احمدی (علی بسطامخانی)
مقام دوم : مهدی بابایی نیا (مجید امیری)
مقام سوم : بنیامین کوه گرد (علیرضا عظیمی) - سیدمحمدطاها موسوی (سجاد علوی)
وزن سوم (۳۰-)
مقام اول : محمدمتین محمدی (علی بسطامخانی)
مقام دوم : امیرمحمد گروسی (علی بسطامخانی)
مقام سوم : یاسین طارمی (علی اکبر زمانی) - امیرعلی رضایی (مجید بهرامی)
وزن چهارم(۳۳-)
مقام اول : بردیا بیگدلو (محمد علوی)
مقام دوم : امیرحسین بیات (علیرضا عظیمی)
مقام سوم : محمدکیان مظفری (علی بسطامخانی) - محمدرضامنصوری (سجاد علوی)
وزن پنجم (۳۶-)
مقام اول : سیدکمیل طاهری ( مجید امیری)
مقام دوم : بنیامین خدایی (محمد علوی)
مقام سوم : امیرعلی ناصر (مجید امیری) - محمد آقایاری (علی اکبر زمانی)
وزن ششم(۴۰-)
مقام اول : سبحان رحیمی (علی بسطامخانی)
مقام دوم : سبحان حیدری (محمد علوی)
مقام سوم : ارشیا محمدی (سجاد علوی) - محمدصدرا شیرمحمدی (اصغر اسماعیلی)
وزن هفتم (۴۴-)
مقام اول : سید امیررضا سعادتی (مجید امیری)
مقام دوم : محمدمهدی مرادخانی (مجید بهرامی)
مقام سوم : امیرعباس محمدی (علی اکبر زمانی) - سید ابوالفضل موسوی (علی اکبر زمانی)
وزن هشتم(۴۸+)
مقام اول : ابوالفضل مهدیلو (سجاد علوی)
مقام دوم : پارسا آقایی (مهدی علیمحمدی)
مقام سوم : بردیا بابایی (بهنام سلطانی) - کمیل افسربیگی (سجاد علوی)
وزن نهم (۵۲-)
مقام اول : محمدطاها نوری (علی بسطامخانی)
مقام دوم : مهدی محمودی (اصغر اسماعیلی)
مقام سوم : محمدرضا بخشی (علی بهرامی) - امیرعلی هاشمی (سجاد علوی)
وزن دهم (۵۲+)
مقام اول : علی مرادی (مجید امیری)
مقام دوم : بهیاد محمدی (اصغر اسماعیلی)
مقام سوم : علی اسدی (سجاد علوی) - امیررضا عباسی (محمد علوی)
همچنین در پایان این مسابقات سالار اسدی در رده نونهالان و امیررضا رحمتی سهائی در رده خردسالان بعنوان فنی ترین بازیکن و سجاد قاسمی بعنوان بهترین داور برگزیده شدند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید