این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، مسابقات قهرمانی باشگاههای استان در رده سنی نونهالان در بخش پسران 4 شهریور ماه در شهرستان ارومیه برگزار شد . این مسابقات با حضور باشگاه های مختلف از شهرستان های این استان برگزار گردید.
مقام آوران هر بخش به شرح زیر معرفی شدند:
مسابقات آزاد انتخابی باشگاه های استان رده سنی نونهالان (پسران)
مدال آوران وزن اول
نفر اول: ابوالفضل پاشایی ( استاد موسوی )
نفر دوم: دانیار نساجی ( فجر بوکان )
نفر سوم: ابوالفضل کریمی ( خوی )
سوم مشترک: محمد جواد قادری ( شهید کاظمی ب )
مدال آوران وزن دوم
نفر اول: فرزین تیموری ( خوی )
نفر دوم: امیر حسین حسین زاده ( کاظمی الف )
نفر سوم:مهدی رحمانی ( ورزش و جوانان شوط )
سوم مشترک:امیر محمد حکمت ( موسوی ارومیه )
مدال آوران وزن سوم
نفر اول: امیر حسین جلالت ( شهید کاظمی ب )
نفر دوم:مبین طریقت خواه ( شهید کاظمی ب )
نفر سوم:آروین معروفی ( وحدت بوکان )
سوم مشترک:علی رضایی ( شهید کاظمی ب )
مدال آوران وزن چهارم
نفر اول:آرمین صبوری ( ورزش و جوانان شوط )
نفردوم:امیر حسین عطارد ( کاظمی ب )
نفر سوم:امیر علی علیپور ( شهیدین رضایی )
سوم مشترک:ماهان کمالی فرد ( موسوی )
مدال آوران وزن پنجم
نفر اول: مرتضی مهدی زاده ( نهم دی بازرگان )
نفر دوم:بنیامین آرشام ( فجر - پیرانشهر )
نفر سوم:ایلیا رضاوند ( ولیعصر میاندوآب )
سوم مشترک:دیار صدیقی ( نصرت پیرانشهر )
مدال آوران وزن ششم
نفر اول : نیما مولود خانی ( فجر پیرانشهر)
نفر دوم: کیان بهروان ( نصرت پیرانشهر )
نفرسوم: آلان رفعتی ( هیات تکواندو اشنویه )
سوم مشترک: شایان حسن پور ( قهرمانان کوثر )
مدال اوران وزن هفتم
نفر اول :مهدیار زینالی ( شهید کاظمی ب )
نفر دوم: ایمان صمیمی ( نصرت پیرانشهر )
نفرسوم: مهدی احمدی ( پدیده تکاب )
سوم مشترک: محمد مهدی تیموری ( خوی - روحانی )
مدال اوران وزن هشتم
نفر اول : امیر محمد کاظم زاده ( خورابلو )
نفر دوم: محمد امین کریم پور ( اکسیر )
نفر سوم: علی اصغر احمد زاده ( موسوی ارومیه )
سوم مشترک: پوریا بانی ( موسوی - ارومیه )
مدال اوران وزن نهم
نفر اول: علی جانی ( ایمانی - شاهین دژ )
نفر دوم: حسین نعیمی داور ( موسوی ارومیه )
نفر سوم :حسین معصوم زاده ( جواد روحانی - خوی )
سوم مشترک: پویا منزه قره باغی
مدال اوران وزن دهم
نفر اول : امیر محمد بابایی ( شهیدین رضایی )
نفر دوم: طاها اسماعیلی ( شهید کاظمی ب )
نفر سوم: محمد مهدی شیرین طبع ( خوی )
سوم مشترک:محمد چراغی (( شانلی )
مقام تیمی :
مقام اول : تیم کاظمی ب از ارومیه
مقام دوم : موسوی از ارومیه
مقام سوم : مقاومت بسیج خوی
مقام چهارم : نصرت پیرانشهر
فنی ترین بازیکن:مرتضی مهدی زاده
داور نمونه : آرش طباطبایی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید