این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از روابط عمومی هیئت تکواندو استان زنجان ، مسابقات انتخابی نونهالان استان زنجان جهت حضور در میادین کشوری روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ با شرکت ۹۴ ورزشکار در محل خانه تکواندو استان زنجان برگزار گردید و تکواندوکاران به رقابت با یکدیگر پرداخته و در پایان نفرات سکونشین مشخص شدند.
این مسابقات با نظارت مستقیم ریاست هیئت تکواندو،دبیر و کمیته فنی هیئت تکواندو استان برگزار گردید.
نفرات سکونشین مسابقات قهرمانی آزاد نونهالان:
وزن اول (۳۳-)
مقام اول : امیر علی عزیزی (علی بسطام خانی )
مقام دوم : محمد سینا محرم زاده (سید علی موسوی)
مقام سوم : محمد مهدی سیفی (شهرام اسدی ) - مهدی صدری (علی کرمی )
وزن دوم (۳۷-)
مقام اول : مهدی کریمی (سید علی موسوی )
مقام دوم : حامد رمضانی (بهنام سلطانی )
مقام سوم : امیر علی ندرلو (بهنام سلطانی ) - پوریا قره خانی ( اصغر اسماعیلی )
وزن سوم (۴۱-)
مقام اول : محمد امین بیانلو ( سید علی موسوی )
مقام دوم : امیر حسین میرزایی ( خداوردی اکبری )
مقام سوم : امیر محمدی ها ( خداوردی اکبری ) - آریا آزیده ( علی کرمی )
وزن چهارم (۴۵-)
مقام اول : فرزاد نوروزی ( سید علی موسوی )
مقام دوم : احمد رضا عابدی (علی کرمی )
مقام سوم : ابوالفضل سهرابی ( داود شهریار ) - ابوالفضل حسنی ( محمد علوی )
وزن پنجم (۴۹-)
مقام اول : محمد یاسین سرداری ( بهنام سلطانی )
مقام دوم : امیر حسین علوی (جلیل قلندری )
مقام سوم : علی اصغر اسدی (سجاد علوی ) - محمد جواد حیدری ( علی پیری )
وزن ششم (۵۳-)
مقام اول : ابوالفضل محمدلو ( شهرام اسدی )
مقام دوم : سبحان معروفی ( خداوردی اکبری)
مقام سوم : امیر حیدری ( داوود شهریار ) - علی رجبی ( شهرام اسدی)
وزن هفتم (۵۷-)
مقام اول : علی حاتمی (شهرام اسدی)
مقام دوم : حسین قنبری ( علی کرمی)
مقام سوم : علی عطایی ( علی کرمی) - امیر رضا بابایی ( علی بسطام خانی )
وزن هشتم(۶۱-)
مقام اول : رضا حسین زاده ( خداوردی اکبری)
مقام دوم : محمد هادی باباخانی ( سید علی موسوی)
مقام سوم : محمد متین اجلی ( مجید بهرامی - مهدی خدایی ( جلیل قلندری)
وزن نهم (۶۵-)
مقام اول : امیر مهدی باباخانی (سید علی موسوی)
مقام دوم : امیر حسام قهرمانی (محمد علوی )
مقام سوم : ارمین محمدی (محمد علوی)- محمد امین محمدی (علی بهرامی )
وزن دهم (۶۵+)
مقام اول : علی سلیمانی ( ناصر قشمی )
مقام دوم : امیر حسین طاهری (حسن جعفری)
مقام سوم : محمد حسین اوجاقی( مجید بهرامی )- سید امیر محمد موسوی (بهنام سلطانی )
همچنین در پایان این مسابقات محمد امین بیانلو بعنوان فنی ترین بازیکن و مهدی آقامیرزایی بعنوان بهترین داور برگزیده شدند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید