این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، مسابقات پومسه مجازی جام غدیر، روز جمعه - ۱۲ شهریور ماه در گروه مردان و زنان و در دو بخش انفرادی کمربند زرد - سبز و آبی و در دو بخش تیمی خانوادگی کمربند سبز و آبی –قرمز مشکی به صورت مجازی برگزار شد.
مقام آوران هر بخش به شرح زیر معرفی شدند:
گروه مردان///
کمربند زرد:
رده سنی۷ تا ۹ سال:
مقام اول:یاسین آبیار از باشگاه صالحین کاشان
مقام دوم:محمد صدرا سعادت از باشگاه صالحین کاشان
رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:
مقام اول:ابوالفضل نصیرزاده از باشگاه صالحین کاشان
مقام دوم:حامد نوروزی از باشگاه صالحین کاشان
رده سنی ۱۲تا۱۴سال:
مقام اول:محمدعلی رضایی از باشگاه مهر خمینی شهر
مقام دوم:آرمین قجاوند از باشگاه ملت شاهین شهر
مقام سوم:امیرحسین عیدادی از باشگاه قائم اصفهان،محمدطه زراعتی از باشگاه صالحین کاشان
رده کمربند سبز و آبی
رده سنی۷ تا ۹سال:
مقام اول:امیرعباس خان محمدی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان
مقام دوم:پرهام حیدری از باشگاه ملت شاهین شهر
مقام سوم:محمدسام لک از باشگاه ملت شاهین شهر،امیررضا ثانی از باشگاه صالحین کاشان
رده سنی ۹ تا۱۲سال:
مقام اول:امیرعلی وفایی فرد از باشگاه صالحین کاشان
مقام دوم:صدرا بلندزاده ازباشگاه صالحین کاشان
مقام سوم:سید علیرضا سلیمی از باشگاه شهید قورچانی،محمد پارسا زارعی از باشگاه پیروزی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
مقام اول:علی توسلی از باشگاه ملت شاهین شهر
مقام دوم:امیرحسین ضیائی از باشگاه ملت شاهین شهر
مقام سوم:ماهان حسومی از باشگاه ایثاراصفهان،امیرمحمد زارعی از باشگاه صالحین کاشان
رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:
مقام اول:معین پوربابایی از باشگاه شهیدچمران اصفهان
مقام دوم:امیرحسین رشیدی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان
مقام سوم:محمد دارانی از باشگاه سپاهان اصفهان
گروه زنان
کمربند زرد
رده سنی زیر ۷ سال:
مقام اول:اسرا فتحی از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام دوم:سما باستانی از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام سوم:فرناز پاکدل از باشگاه انقلاب نجف آباد،آرزو اله یاری از باشگاه انقلاب نجف آباد
رده سنی ۷تا۹سال:
مقام اول:رها شفیعی از باشگاه سرداران شهید
مقام دوم:ستایش بسحاق از باشگاه ولیعصر اصفهان
مقام سوم:طنین ابوالحسنی از خانه تکواندو شهید فرخی فریدن،محیا خسروی از انقلاب نجف آباد
رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:
مقام اول:بیتا پورشبان از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام دوم:مریم رمضانی از باشگاه حضرت ابوالفضل
مقام سوم:فاطمه زهرا قربانی از باشگاه انقلاب نجف آباد، فاطمه رضایی از خانه تکواندو شهید فرخی فریدن
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
مقام اول:فاطمه رحیمی از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام دوم:هستی لطفی از باشگاه خورشید فولادشهر
مقام سوم:فاطمه زهرا خلیلیان از باشگاه انقلاب نجف آباد،زهرا سرباز از باشگاه انقلاب نجف آباد
رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:
مقام اول :عارفه رحیمی از باشگاه آترا فلاورجان
مقام دوم:مبینا محمدی از باشگاه نام آوران خمینی شهر
مقام سوم:نرگس رعنائی از باشگاه شهید دستغیب برخوار،مرضیه هادی از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل
رده کمربند سبز و آبی:
رده سنی ۷ تا ۹ سال:
مقام اول:یاسمین جهانگرد از باشگاه سرداران شهید اصفهان
مقام دوم:مبینا شاهپوری از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام سوم:فاطمه حق شناس از باشگاه ملت شاهین شهر،هستی بهمنی از باشگاه اتحادی اصفهان
رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:
در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده طبق قرعه کشی به دو گروه تقسیم گردید:
گروه الف:
مقام اول:مهسا صداقت از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام دوم:هستی محمد شاهیان از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام سوم:فاطمه زهرا هاشمیان از باشگاه ملت شاهین شهر،ترانه سادات واقفی از باشگاه آرمان کاشان
گروه ب:
مقام اول:سحر باستانی از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام دوم:یلدا مداحی از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام سوم:ملیکا براتی از باشگاه انقلاب نجف آباد،سوگل غلامی از باشگاه قزلباش اصفهان
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده طبق قرعه کشی به دو گروه تقسیم گردید:
گروه الف:
مقام اول:فاطمه حجتی از باشگاه انقلاب نجف آباد
مقام دوم:فاطمه مومنی از باشگاه غدیر برخوار
مقام سوم:زینب چراغ سپهر از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل،فاطمه فاتحی از باشگاه اتحادی اصفهان
گروه ب:
مقام اول:زینب کمالی از باشگاه آرمان کاشان
مقام دوم:ملیکا زمانی از باشگاه سرداران شهید اصفهان
مقام سوم:مهسا قاسمی از باشگاه خاتم الانبیا آران و بیدگل ،هاجر زمانی از باشگاه سرداران شهید اصفهان
رده سنی ۱۵تا ۱۸سال:
مقام اول:مهسا فتحی زاده از باشگاه حضرت ابوالفضل
مقام دوم:فاطمه عادل نیا از باشگاه شهید محلاتی نجف آباد
مقام سوم نازنین احمدی از باشگاه انقلاب نجف اباد
مقام سوم مشترک فاطمه نمازی از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل
در بخش تیمی خانوادگی
کمربند سبز و آبی
مقام اول:فاطمه زهرا هاشمیان-امیرمحمد هاشمیان از باشگاه ملت شاهین شهر
مقام دوم:امیرعباس خان محمدی-اسماء خان محمدی از باشگاه شهدای دستگرد
مقام سوم:امیرحسام ضیائی –امیرحسین ضیائی از باشگاه ملت شاهین شهر،فائزه هاشمیان-فاطمه هاشمیان از باشگاه شوق پرواز خمینی شهر
کمربند قرمز و مشکی:
مقام اول:زهرا غلامعلیان-فاطمه غلامعلیان از باشگاه جوانان ایران زمین لنجان
مقام دوم:محمدامین یوسفی-نرگس یوسفی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان
مقام سوم:دانیال شهبازی-سپهر شهبازی از باشگاه شهید قورچانی،فرناز جلی ،مرتضی زارع از باشگاه جوانان ایران زمین لنجان
در پایان رقابتها ندا مرادی به عنوان داور نمونه معرفی شد و در بخش مردان معین پوربابایی در بخش زنان فاطمه حجتی به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شدند. همچنین مربی نمونه در بخش مردان سید مهدی سجادی مربی باشگاه صالحین کاشان و در بخش زنان فهیمه سلمان زاده مربی باشگاه انقلاب نجف آباد معرفی شدند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید