این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، مسابقات مجازی پومسه زنان استان اصفهان در رده کمربند آبی و قرمز به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار و نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.
این دوره از رقابت ها از روز ۱۱ تا ۲۳ مردادماه در سامانه جامع مسابقات هیات تکواندو استان اصفهان به نشانی WWW.ESFTKD.IR و با حضور 114 نفر شرکت کننده پیگیری شد.
اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:
رده کمربند آبی///
رده سنی زیر۷سال:
مقام اول:لیلا لایقی نژاد از باشگاه خاتم الانبیا (نام مربی:اعظم خرم آبادی)
مقام دوم:هستی شفائی مقدم از باشگاه خاتم الانبیا (نام مربی:اعظم خرم آبادی)
رده سنی ۷ تا ۹سال:
مقام اول:یلدا مداحی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام دوم:مائده محمدی از باشگاه کوثرولایت (نام مربی:الهام اکبری)
مقام سوم:سارینا مرادی از باشگاه زاگرس (نام مربی:سعیده نظری)
رده سنی ۹ تا۱۲سال:
مقام اول:یاسمن شجاعی واژنانی از باشگاه شهیدغازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام دوم:زینب محمدزاده ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان (نام مربی:نرجس رضایی مفرد)
مقام سوم:محدثه ناصری کریم وند ازباشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام سوم مشترک:عسل سپهوند از باشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان (نام مربی:نرجس رضایی مفرد)
رده سنی ۱۲ تا ۱۴سال:
مقام اول:مطهره سلیمانی درچه از باشگاه شهید اسکندری (نام مربی:الهه ابراهیمی)
مقام دوم:فاطمه اسحاقی نوش آبادی ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان (نام مربی:نرجس رضایی مفرد)
مقام سوم:نگین ربانی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم مشترک:نازنین رحیمی رنانی ازباشگاه شهیدغازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
رده سنی ۱۵ تا ۱۷سال:
مقام اول: زهرا مرادی از باشگاه کوثرولایت (نام مربی:الهام اکبری)
مقام دوم: زهرا آزادی از باشگاه کوثرولایت (نام مربی:الهام اکبری)
مقام سوم:ستایش محمدی از باشگاه کوثرولایت (نام مربی:الهام اکبری)
مقام سوم مشترک:زهرا سلمانی از باشگاه شهید باهنر چادگان (نام مربی:مرضیه چگونیان)
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
مقام اول:سعیده آقا محمدی رنانی از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام دوم:نسترن سمیعی از باشگاه آسا ورزش (نام مربی: آزاده امینی)
رده کمربند قرمز
رده سنی ۷ تا ۹ سال:
مقام اول:زهرا نوروزی ازباشگاه خاتم الانبیا (نام مربی:اعظم خرم آّبادی)
مقام دوم: یسنا کامیاب از باشگاه قزلباش (نام مربی:نرگس عزیزالهی)
مقام سوم:کیانازقربانی از باشگاه علوی بهارستان (نام مربی:فاطمه بختیاری)
مقام سوم مشترک:هستی ایزدی از تختی شاهین شهر (نام مربی:شهره اسفندیاری)
رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:
به دلیل استقبال شرکت کنندگان در این رده سنی طبق قرعه کشی انجام شده به دو گروه مدال اهدا می گردد:
گروه الف:
مقام اول:مرضیه ناوی از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام دوم:ریحانه حیدری سودرجانی از باشگاه آرین (نام مربی:آرزو بابایی)
مقام سوم:مهسا سلمانی زاده از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم مشترک:زهرا ماهرانی از باشگاه منتظران (نام مربی:حدیث حدادی)
گروه ب:
مقام اول:نگین پور محمدی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام دوم:فرنیا مصلحی از استان فارس (نام مربی:فاطمه سلیمی)
مقام سوم:فائزه شاه سنایی از باشگاه شهیدغازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام سوم مشترک: مهسا افشاری از باشگاه آرین (نام مربی:آرزو بابایی)
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
به دلیل استقبال شرکت کنندگان در این رده سنی طبق قرعه کشی انجام شده به دو گروه مدال اهدا می گردد:
گروه الف:
مقام اول:کوثر میرحسینی رنانی از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام دوم:حدیثه مرادی از باشگاه خانه تکواندوفلاورجان (نام مربی:کبری شفیعی)
مقام سوم:نگین دادخواه تهرانی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم مشترک:نرگس سواری از باشگاه منتظران (نام مربی:حدیث حدادی)
گروه ب:
مقام اول:آرمینا باباصفری از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام دوم:حانیه زارع نجف آبادی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم:صبا بابائیان از باشگاه مقاومت تیران و کرون (نام مربی:نرگس عزیزالهی)
مقام سوم مشترک:نگارمهری امام قیسی از استان چهارمحال و بختیاری (نام مربی:زهرا میرزاخانی)
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
مقام اول:ندا کاظمی رنانی ازباشگاه باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام دوم:مائده صالحی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم:یلدا ذبیحی از باشگاه حضرت ابوالفضل (نام مربی:معصومه حیدریان)
مقام سوم مشترک:فاطمه کاویان پور از باشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان (نام مربی:آسیه براتی)
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
مقام اول:مائده نوروزی از باشگاه حضرت ابوالفضل (نام مربی:معصومه حیدریان)
مقام دوم:حدیثه نوروزی از باشگاه حضرت ابوالفضل (نام مربی:معصومه حیدریان)
در پایان رقابت ها ملیحه ذوالفقاری کسب ۶مدال طلا و ۳ مدال برنزبه عنوان بهترین مربی و اعظم خرم آبادی به عنوان بهترین سرپرست معرفی شدند.
فاطمه مهرابی دبیر بانوان کمیته داوران بخش پومسه هستند و راضیه دهقان،عزت قربانی،ملیحه ذوالفقاری،اعظم خرم آبادی و عاطفه خسروی قضاوت این دوره ازمسابقات را برعهده داشتند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید