این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد خردسالان(کمربند سبز و آبی، قرمز و مشکی )، نونهالان (کمربند سبز و آبی، قرمز و مشکی ) و نوجوانان (کمربندسبزوآبی، قرمز و مشکی) و بزگسالان پسر به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور 256 تکواندوکار به میزبانی هیات تکواندو شهرستان فردیس و در سالن پوریا ولی برگزار شد.
نتایج کسب شده به شرح زیر است:
رده سنی خردسالان (کمربند سبز و آبی )///
وزن اول:
1-علی همراهی
2-امیرعلی کریمی
3-رهام محسنی نیک - ایلیا ایزدی
وزن دوم:
1-سعید صادقی
2-علی اصغر شهبازی
3-آرین رحیمی - کیارش جوانمردی
وزن سوم:
1-متین فلامرزی
2-مهدی اصغری نیا
3-سینا مرادی - جلیل احمد تاجیک
وزن چهارم:
1- علی علمردانی
2-پارسا محمدعلی زاده
3-محمدمهدی ورمقانی - محمد عباسی
وزن پنجم:
1- امیرحسین تقی زاده
2-محمدمهدی عباسی زاده
3-امیرحسین خانپور- آرمین محمد زاده
وزن ششم:
1-محمد حسن احمدی
2-امید سرمست
3-میثم عابدی -هادی صمیمی
وزن هفتم:
1-امیرمحمد ططری راد
2-عرفان مرادعلی زاده
3-سجاد نقی زاده- امیررضا اسدی
وزن هشتم:
1-امید بخشی
2-امیرعلی احسانی
وزن نهم:
1- محمدحسین محمدزاده
2-محمد جواد آغنده
3-آکام اسیم
وزن دهم:
1-علی شعبانی
2-سید امیرعلی اسدی زاده
3-محمد احسانی - پارسا اعتماد فر
رده سنی خردسالان(کمربند قرمز و مشکی)///
وزن اول:
1-امیرمحمد محمودی
2-محمدطاها قاسمی
وزن دوم:
1-علی تیموری مهر
2-سینا ملکی
3-امیررضا اکبری - حسین علی نژاد
وزن سوم:
1- امیرعلی عطایی
2-آرین خزائی
3-ساتیار قاسمی - امین سبلانی
وزن چهارم:
1-محمدمهدی جلیله وند
2-عرشیا متین
3-امیرعلی سپهری راد - محمدامین صادقی
وزن پنجم:
1-سبحان نوربیگی
2-امیرعباس گل دوست
3-محمدطاها علیزاده - مهدی کریمی
وزن ششم:
1-محمد حیدری
2-بهراد ربانی
3-محمدطاها اجاقی - علی رسولی
وزن هفتم:
1-آریو برزن حسن زاده
2-یاشار تقی زاده
3-عرفان حسین زاده - ابوالفضل انگوتی
وزن هشتم:
1-محمدیاسین شیخ زاده
2-محمدمهدی موسوی
3-طاها یاوری
وزن نهم:
1-عبداله علی پور
2-امیرحسین موسوی
وزن دهم:
1-پایار آمیغی
2-ماهان محمدی
3-سام اسماعیلی - ادین فرمانبر
رده سنی نونهالان (کمربند سبز و آبی)///
وزن سوم:
1-محمدامین محمدی
2-سید علی اصغر کربلائی
3-علیرضا تقی زاده
وزن چهارم:
1-سینا میکائیلی
2-امین حسن افشاری
3-امیرمحمد روشنی - ارشیا مرادی
وزن پنجم:
1-دانیال اکبر
2-امیرمهدی کیائی
3-امیررضا شفیعی
وزن ششم:
1-میرکمیل مجدی
2-حسین اصغری نیا
وزن هفتم:
1-امیرحسین چراغ
2-یزدان فتحی
3-احمدرضا تزمان
وزن دهم:
1-امیررضا فرهادی
2-مهدی کریمی
رده سنی نونهالان (کمربند قرمز و مشکی )///
وزن اول:
1-متین آقاپور
2-محمدصالح محمودی
3-امیرپارسا اصلانی،شهراد طجرلو
وزن دوم:
1 –ابوالفضل رضایی
2-امیرمهدی موسی پور
3-محمدمهدی دودانگه - ابوالفضل علی اکبر نژاد
وزن سوم:
1-جمشید اسماعیل زاده
2-علی بخشی
3-محمدطاها نصرتی - امیرحسین نوروزی
وزن چهارم:
1-حسین موسوی
2-محمدماهان حاتمی
3-معراج شمسی - محمدرضا دولتخانه
وزن پنجم:
1-علیرضا ادیب
2-محسن امنی سهرابی
3-حسین رضائی
وزن ششم:
1- علی بیات
2-سعید ساعدی
3-محمدعرفان بختیاری - علی حمدی
وزن هفتم:
1-محمدرضا فرامرزی
2-امیرمهدی علیزاده
3-رضا شفیعی- محمدرضا عباس زاده
وزن هشتم:
1-دانیال نوری
2-آرش فرخنده
3-امیرحسین سلیمانی - مهدی شجاعی
وزن نهم:
1- ماهان بهمن یاری
2-مهدی شجاعی
وزن دهم:
1-یاسین تقی زاده
2-محمدمهدی خزائی
3-عرشیا سعیدی
رده سنی نوجوانان(کمربند سبز و آبی)///
وزن دوم:
1-شایان میری
2-مهدی محمدی
وزن هفتم:
1-متین فرهنگیان
2-ایلیا مستانی
رده سنی نوجوانان(کمربند قرمز و مشکی)///
وزن سوم:
1-علیرضا نظری
2-فرزان یوسفی
3-معراج هندی
وزن چهارم:
1-فرزان ملحم آذر
2-علی ملک زاده
3-حامد اسم خانی - سعید نصرالهی
وزن پنجم:
1-امیررضا احمدزاده
2-محمدرضا شفیعی
3-حسین نژاد افراسیابی - رضا شعبانی کیا
وزن ششم:
1-سامان ناصری
2-میدیا مفاخری
3-نیما عباسی - امید صحرایی
وزن هفتم:
1-مهدی اسدی
2-سید پارسا همراز
3-مهدی قپانوری - سید امیرحسین حسینی
وزن نهم:
1-علیرضا فاضلی
2-مظهر رزم جویان
3-آریا محمدی - محمدرضا کمندانی
وزن دهم:
1-سجاد علی مردانی
2-محمدرضا لطیفی
3-آریا سعیدی - مهدی فرجی
رده سنی بزرگسالان///
وزن دوم المپیکی:
1-حسین احمدی
2-حمید کیا روستا
3-امیرمهدی نیک سیرت
وزن سوم المپیکی:
1-علی مرادی
2-مرتضی عموئی
3-محمدعلی امجدی
مسئولیت برگزاری این رقابتها را حمید دانشی بر عهده داشت.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید