این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم (پایانی) لیگ منطقه یک خردسالان دختر «جام غنچههای تکواندو»، فردا (پنجشنبه – 24 مردادماه) به میزبانی هیات تکواندو استان کردستان و در خانه تکواندو سنندج برگزار میشود.
این رقابتها با حضور 120 تکواندوکار از استانهای آذربایجانغربی، آذربایجانشرقی، اردبیل، زنجان و گیلان و در قالب 4 تیم هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شهرستان سنندج، دختران شانلی ارومیه و آلپای آذربایجان غربی پیگیری خواهد شد.
برنامه رقابتها به شرح ذیل است:
هفته اول///
تیم هیات تکواندو استان اردبیل - تیم هیات تکواندو شهرستان سنندج
تیم دختران شانلی ارومیه - آلپای آذربایجان غربی
هفته دوم///
تیم هیات تکواندو استان اردبیل - آلپای آذربایجان غربی
تیم دختران شانلی ارومیه - تیم هیات تکواندو شهرستان سنندج
هفته سوم///
تیم هیات تکواندو استان اردبیل - تیم دختران شانلی ارومیه
آلپای آذربایجان غربی - تیم هیات تکواندو شهرستان سنندج
گفتنی است؛ از این منطقه، یک تیم به مرحله پایانی راه پیدا میکند و تیمهای راه یافته به مرحله دوم، مسابقات خود را به صورت یکدورهای برگزار خواهند کرد. در پایان به تیمها اول تا سوم کاپ، مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.
همچنین رقابتهای هفته اول تا سوم لیگ خردسالان پسر منطقه یک «جام غنچههای تکواندو» نیز روز جمعه - 25 مردادماه به میزبانی هیات تکواندو استان کردستان برگزار میشود.
این رقابتها با حضور270 تکواندوکار از استانهای آذربایجانغربی، آذربایجانشرقی، اردبیل، زنجان و گیلان و در قالب 9 تیم آکادمی منتظران، هیات تکواندو استان همدان، باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شهرستان سنندج، هیات تکواندو شهرستان عجبشیر، هیات تکواندو شهرستان سقز، هیات تکواندو شهرستان مرند و هيات تكواندو استان گيلان انجام میشود.
برنامه رقابتها به شرح ذیل است:
هفته اول///
تیم آکادمی منتظران - استراحت
تیم هیات تکواندو استان همدان – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه
تیم هیات تکواندو استان اردبیل - تیم هیات تکواندو شهرستان سنندج
تیم هیات تکواندو شهرستان عجبشیر – تیم هیات تکواندو شهرستان سقز
تیم هیات تکواندو شهرستان مرند – تیم هيات تكواندو استان گيلان
هفته دوم///
تیم هیات تکواندو شهرستان سنندج – استراحت
تیم آکادمی منتظران – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه
تیم هیات تکواندو استان همدان – تیم هیات تکواندو شهرستان سقز
تیم هیات تکواندو استان اردبیل – تیم هيات تكواندو استان گيلان
تیم هیات تکواندو شهرستان عجبشیر – تیم هیات تکواندو شهرستان مرند
هفته سوم///
تیم هيات تكواندو استان گيلان – استراحت
تیم آکادمی منتظران – تیم هیات تکواندو شهرستان سنندج
تیم هیات تکواندو استان همدان - تیم هیات تکواندو شهرستان مرند
تیم هیات تکواندو استان اردبیل – تیم هیات تکواندو شهرستان عجبشیر
تیم هیات تکواندو شهرستان سقز – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه
گفتنی است؛ از منطقه یک، 2 تیم به مرحله پایانی راه پیدا میکند و تیمهای راه یافته به مرحله دوم، مسابقات خود را به صورت یکدورهای برگزار خواهند کرد. در پایان به تیمها اول تا سوم کاپ، مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید