این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این دوره از مسابقات در هر دو گروه مردان و زنان امروز دوشنبه 23 اسفند ماه با حضور تکواندوکارانی از ایران، آذربایجان، افغانستان، ژاپن، صربستان، تایلند، ترکیه، ازبکستان، هند و نپال در خانه تکواندو و به میزبانی ایران برگزارشد.
طبق برنامه ، مسابقات در نوبت صبح در بخش زنان و در نوبت عصر در گروه مردان پیگیری می شود.
نتایج مسابقات / شروع مسابقات از ساعت ۹ صبح
گروه زنان:
وزن ۴۷- کیلوگرم - کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
مهدیه سادات حسینی (ایران) 16 - رویالا فلاتیلایا (آذربایجان) 12
زیدوخان اساکووا (ازبکستان) – استراحت
نورچیهان ایکینچی (ترکیه) – استراحت
نگار جوادی (ایران) 2 – مریم عبدالله پور (ایران) 18
مرحله نیمه نهایی
مهدیه سادات حسینی (ایران) 7- زیدوخان اساکووا (ازبکستان) 12
مریم عبدالله پور (ایران) 23 - نورچیهان ایکینچی (ترکیه) 9
مرحله نهایی
مریم عبدالله پور (ایران) 8 - زیدوخان اساکووا (ازبکستان) 16
وزن ۵۲- کیلوگرم – کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
دانیلا جوانکوویچ (صربستان) – استراحت
فاطمه دودانگه (ایران) - استراحت
مریم کاوادار (ترکیه) – استراحت
سحر قنبری (ایران) 4 – شریجانا شسینگ (نپال) 5
مرحله نیمه نهایی
دانیلا جوانکوویچ (صربستان) یک - فاطمه دودانگه (ایران) 23
شریجانا شسینگ (نپال) 11 -مریم کاوادار (ترکیه) 10
مرحله نهایی
شریجانا شسینگ (نپال) 11 - فاطمه دودانگه (ایران) 31
وزن ۵۷- کیلوگرم – کلاس k۴۴:
مرحله نهایی
رزا ابراهیمی (ایران) 15– غمزه گورادل (ترکیه) 24
وزن ۶۵- کیلوگرم- کلاس k۴۴:
مرحله نیمه نهایی
لیلا میرزایی (ایران) 11– نور تالو (ترکیه) 16
سکیل ایر (ترکیه) 15 – اویپا فوافان (تایلند) 9
مرحله نهایی
نور تالو (ترکیه)3 - سکیل ایر (ترکیه) 31
وزن ۶۵+ کیلوگرم – کلاس k۴۴:
مرحله یک چهارم
وینا آرورا (هند) صفر – یلنا راسیچ (صربستان) 26
گولجوانی نایمووا (ازبکستان) 29 – رومینا چمسورکی (ایران) صفر
مرحله نهایی
گولجوانی نایمووا (ازبکستان) 31- یلنا راسیچ (صربستان) 6
در گروه مردان:
وزن 58 - کیلوگرم – کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
علی کان اوزکان ( ترکیه) 43 - سعید صادقیان پور (ایران ) 33
کودراتیروشونازارو ( ازبکستان ) 24 - تانوا کاینخام ( تایلند ) 41
صابر زینالو ( جمهوری آذربایجان ) 20- علی سجاد همراز ( افغانستان) 5
مهدی داتلی بیگی ( ایران ) 16- سنجاربک مهتارو ( ازبکستان) 21
مرحله نیمه نهایی
علی کان اوزکان ( ترکیه) 38 - تانوا کاینخام ( تایلند ) 12
صابر زینالو ( جمهوری آذربایجان ) 22 - سنجاربک مهتارو ( ازبکستان) 12
مرحله نهایی
صابر زینالو ( جمهوری آذربایجان ) 11 - علی کان اوزکان ( ترکیه) 21
وزن 63 - کیلوگرم – کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
صدیق حمیدون ( آذربایجان ) 8- کودرات حیدروف ( ازبکستان) 38
سجاد جوانبخت ( ایران) - استراحت
میکل آکای ( تریکه ) - استراحت
مرحله نیمه نهایی
سجاد جوانبخت ( ایران) 34 - میکل آکای ( تریکه ) 28
زخردین توخیدوف ( ازبکستان ) 24 - کودرات حیدروف ( ازبکستان) 8
مرحله نهایی
سجاد جوانبخت ( ایران) 18 - زخردین توخیدوف ( ازبکستان ) 12
وزن 70 - کیلوگرم – کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
مهدی پور رهنما ( ایران) 40 - شانسوک کارو ( ژاپن ) 10
جواخیر علی کلو ( ازبکستان) 31 - اکتای آتالای ( ترکیه ) 11
امام الدین خلیلوف ( آذربایجان ) 7 - اورخان جعفروف ( آذربایجان ) 2
خوسانوف ( ازبکستان) 6 - فتح چلیک ( ترکیه ) 36
مرحله نیمه نهایی
مهدی پور رهنما ( ایران) 15 - جواخیر علی کلو ( ازبکستان) 8
امام الدین خلیلوف( آذربایجان ) 11 - فتح چلیک ( ترکیه ) 4
مرحله نهایی
امام الدین خلیلوف ( آذربایجان ) 9 -مهدی پور رهنما ( ایران) 24
وزن 80 - کیلوگرم – کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
ساندیپ سینگ مان ( هند ) 6 - علیرضا بخت ( ایران ) 22
اسدبک توشیتمروف( ازبکستا ن ) 23 - پینتو گهلوت ( هند ) یک
مسلم محمدی سرشت ( ایران) 2 - ابوالفض ابوذرلی ( جمهوری آذربایجان) 13
نیکلای اسپا جیگ( صربستان ) - قرعه استراحت
مرحله نیمه نهایی
نیکلای اسپا جیگ( صربستان ) 6 - علیرضا بخت (ایران) 40
اسدبک توشیتمروف ( ازبکستا ن ) 15 -ابوالفض ابوذرلی ( جمهوری آذربایجان) 6
مرحله نهایی
اسدبک توشیتمروف ( ازبکستا ن ) 17-علیرضا بخت (ایران) 21
وزن 80 + کیلوگرم – کلاس K۴۴:
مرحله یک چهارم
مهمت ساراک ( ترکیه ) 15 - اسدبک انوروف( ازبکستان )8
اسدالله بذر افکن (ایران) 7 - سینا نوری ( ایران) 36
جیرایوت هانچانیان( تایلند) صفر - چی کارا ایتو ( ژاپن ) 23
بهارات کومار ( هند) 27 - ماهش نهرا( هند) 5
مرحله نیمه نهایی
مهمت ساراک ( ترکیه )5 - سینا نوری ( ایران) 4
چی کارا ایتو ( ژاپن ) 7 -بحرات کومار ( هند) صفر
مرحله نهایی
چی کارا ایتو ( ژاپن ) 2 - مهمت ساراک ( ترکیه ) 12
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید