این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته چهارم از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی صبح امروز (دوشنبه – 20 آبان ماه) با حضور تیمهای باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.
نتایج کامل مبارزات هفته چهارم به شرح ذیل است:
«تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) صفر – شهرداری ورامین 8»
مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم):
محمدعلی ویردلوی 2 – مهدی عابدینی 9
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
حسین الله آبادی 10 – علی توکلی 30
مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
سینا حبیبی 21 – اشکان زحمتکشان 33
مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد رنبقی 9 – پژمان مرادی 30
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
مبین میرزایی 13 – عرفان بزرگی 18
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
سینا جانبزرگی 6 – محمدحسین یزدانی 20
مبارزه هفتم (وزن 58- کیلوگرم):
علی صالحی – حمیدرضا صدری 41
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
فرزاد تقی یار 22 – حسن سپاه منصوری 30
«تیم باشگاه یزدان 5 – هیات تکواندو شهرستان نظرآباد 3»
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
یاسین علیزاده 9 – علی کدیوری 21
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
محراب کهنسال 28 – محسن رییسی 27
مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم):
علیرضا نظری 34 – مرتضی ملک زاده 13
مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):
علی عابدی 42 – سپهر سرندی 27
مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرحسین بهرآبادی 17 – محمدحسین جلیل زاده 13
مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی سلطانی 38 – شروین شعبانی 18
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
مصطفی معماری 14 – سعید تیموریان 28
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
سیدمحمدامیر کیایی10 – امیرعلی امیری 12
«تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 3 – لوازم خانگی کن 5»
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
محراب جمشیدی 23 – عرفان جمشیدی 13
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
ابوالفضل فخری 13 – پاشا عطاردی 24
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
علیرضا حاتمی منش 17 – عرفان مرادی 19
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
بهزاد امیری 2 – محمدحسین زاهدی 40
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی سلیمان زاده 2 – احمدرضا مختاری 23
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدحسین پرمهر صفر – امیرعلی پروینی 15
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدمهدی گودرزی 27 – محمدطاها شمخالی 21
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی بحرگرد نیکو 15 – محمدامین قدیانی 10
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید