معرفی برترین های دور برگشت جام نشاط منطقه یک آقایان
رقابت های هفته اول و دوم دور برگشت جام نشاط منطقه یک آقایان با شناخت نفرات برتر به میزبانی شهرستان تبریز به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته های اول و دوم دور برگشت لیگ دسته یک پومسه باشگاه های کشور در گروه آقایان منطقه یک (جام نشاط) به میزبانی شهرستان تبریز استان آذربایجان شرقی پیگیری شد.
نتایج نفرات برتر هر بخش به شرح زیر است:
3 نفره تیمی زیر 12 سال
1. باشگاه المپیک رودسر
2. آکادمی مکوندی
تیمی سه نفره بالای 31 سال
صنایع غذایی درنا از البرز
صنایع غذایی درنا یک از البرز
هیات تکواندو گيلان - باشگاه المپیک رودسر از استان گیلان
تیمی سه نفره 15 الی 17 سال
آکادمی مکوندی از البرز
آکادمی طولابی از البرز
هیأت تکواندو استان آذربایجان شرقی(الف) - باشگاه المپیک رودسر از گیلان
تيمی سه نفره 12 الی 14سال
صنایع غذایی درنا از البرز
سلحشور کرج از البرز
آکادمی طولابی از البرز - آکادمی معراج از آذربایجان غربی
تيمی سه نفره 18 الی 30 سال تا پایان هفته اول
باشگاه المپیک رودسر از گیلان
صنایع غذایی درنا از البرز
هیات تکواندواستان اردبیل
انفرادی استاندارد زیر 12 سال
1. حسام اسدی - گیلان
2. ابوالفضل اسدی - گیلان
3. احسان فرخ وندی و امیرعلی صفری هردو از البرز
انفرادی استاندارد 12 الی 14 سال
امیر رضا کشاورز چنیجانی از گیلان
بردیا شکرالهی از البرز
محمدرضا عزیزی از زنجان - میلاد عابدی از البرز
انفرادی استاندارد 15الی 17سال
میر امیر رضا محمودی از آذربایجان شرقی
اشکان هزاره مقدم از البرز
علی رضا احمدی از البرز - محمد حسین اکبری از البرز
انفرادی استاندارد 18 الی 30 سال آقايان
سجاد ناصری از کرمانشاه
رضا عليپور از زنجان
علي رستمي لياسی از گیلان - امیرحسین قربانی از البرز
انفرادی استاندارد 31 الی 40 سال آقايان
متین رحمت پناه از البرز
مهرداد اكبری اسبق از آذربایجان شرقی
احد شعباني والا از آذربایجان شرقی - مير مسعود سيدحسينی خرقانی از البرز
انفرادی استاندارد 41 الی 50 سال تا پایان هفته اول
محمد سلیمی از البرز
کیوان کیاحیرتی از البرز
جلال مصفای خمامی از گیلان - علی نجفی از گیلان
انفرادی استاندارد 51الی60 سال
علیرضا خلیلی ریک از گیلان
ابراهيم لطفی از کردستان
کيهان اکبری محمود آباد از گیلان - علی شاه حسینی از البرز
انفرادی ابداعی زير 14 سال تا پایان هفته اول
ابوالفضل عالی پور چاخر لو از آذربایجان شرقی
رادین خلیلی ریک از گیلان
حسین کریم یار از آذربایجان غربی - صدرا جبارنژاد از آذربایجان غربی
انفرادی ابداعی 15 الی 17 سال تا پایان هفته اول
امیرمحمد اسدزاده از آذربایجان غربی
محمد خماری از آذربایجان شرقی
ابوالفضل خوشنودی شیل سر از گیلان - علیرضا یعقوبی از آذربایجان شرقی
انفرادی ابداعی بالای 18 سال
سعید حاتمی از آذربایجان غربی
علی آقاجان بگلو از آذربایجان شرقی
رامتین نصرالهی تومتری از آذربایجان غربی - مهدی بخشی از اردبیل
تيمي دو نفره ابداعی بالای 18 سال تا پایان هفته اول
آکادمی تکواندو جوان از آذربایجان غربی
باشگاه المپیک رودسر از گیلان
هیات تکواندواستان اردبیل - هیأت تکواندو استان آذربایجان شرقی
تيمي دو نفره ابداعی زير 18 سال تا پایان هفته اول
آکادمی تکواندو جوان (الف) از آذربایجان غربی
هیأت تکواندو استان آذربایجان شرقی(الف)
هیأت تکواندو استان آذربایجان شرقی(ب) - هیأت تکواندو استان آذربایجان شرقی(ج)