این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران؛ دیدارهای هفته اول الی سوم لیگ برتر باشگاههای استان تهران در رده سنی جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» “یادواره شهید تکواندوکار “محمد حسین گیتی نما ” جمعه ۲۷ مرداد ماه با حضور تیمهای “شاهین، پاور باکس،آکادمی تکواندو طلوع،پایگاه قهرمانی کارن، آکادمی تکواندو نجفی، اتحاد بهارستان و چهاردانگه،مهاجرین، آکادمی تکواندو جعفری و فست فود ترنج شهریار” در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.
در پایان هفته دوم این مسابقات، “پایگاه قهرمانی کارن” با کسب ۹ امتیاز و تفاضل ۲۲ صدرنشین شد، “هیات تکواندو شمالشرق” با کسب ۹امتیاز و تفاضل ۱۲ رده دوم را به خود اختصاص دادند و تیم “پاور باکس “با کسب ۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
هفته اول
شاهین ۲ _ پاور باکس ۶
آکادمی تکواندو طلوع یک _ پایگاه قهرمانی کارِن ۷
آکادمی تکواندو نجفی ۵ _ اتحاد بهارستان و چهار دانگه ۳
مهاجرین ۴ _ آکادمی تکواندو جعفری ۴
فست فود ترنج شهریار ( قرعه استراحت)
بهترین ها ///
بهترین سرپرست :حسین هاشمی ( تیم شاهین )
بهترین مربی :فرهاد فروغی( پایگاه قهرمانی کارن)
بهترین داور:ناصر حسن زاده
فنی ترین بازیکن : علیرضا حاجی کاظمی
تیم اخلاق:اتحاد بهارستان و چهاردانگه
هفته دوم
آکادمی تکواندو طلوع ۸ _ فست فود ترنج شهریار صفر
آکادمی تکواندو نجفی ۶ _ پاور باکس ۲
مهاجرین صفر _ پایگاه قهرمانی کارِن ۸
آکادمی تکواندو جعفری ۳ _ اتحاد بهارستان و چهار دانگه ۵
شاهین(قرعه استراحت)
بهترین ها ///
بهترین سرپرست :فرشاد فروغی ( پایگاه قهرمانی کارن)
بهترین مربی :محمد رضا نجفی ( هیات تکواندو شمالشرق)
بهترین داور:مهدی شفقتی
فنی ترین بازیکن : معراج دهاقین
تیم اخلاق:تیم شاهین
هفته سوم
آکادمی تکواندو نجفی ۷ _ شاهین یک
مهاجرین ۶ _ فست فود ترنج شهریار ۲
آکادمی تکواندو جعفری ۳ _ پاور باکس ۵
اتحاد بهارستان و چهار دانگه صفر _ پایگاه قهرمانی کارن ۸
آکادمی تکواندو طلوع( قرعه استراحت)
بهترین ها ///
بهترین سرپرست :جعفری ( اکادمی تکواندو جعفری )
بهترین مربی :همایون رضایی( مهاجرین)
بهترین داور:محمد رحیمی
فنی ترین بازیکن : رسول رشیدی حامد
تیم اخلاق:پاور باکس
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید