این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدار های هفته هفتم تا نهم گروه اول لیگ نوجوانان دختر باشگاه های کشور جام آینده سازان المپیک (گرامیداشت شهیده نرجس خانعلی زاده) در خانه تکواندو فدراسیون برگزار شد و نهایتا تیم های برتر گروه مشخص شدند.
در گروه اول تیم لوازم خانگی میکس پلاس با 24 امتیاز به عنوان صدرنشین و تیم های موفقیت، دختران آفتاب و فرمانیه هر کدام با 16 و 15 و 15 امتیاز به عنوان 4 تیم برتر به مرحله بعدی لیگ نوجوانان دختر صعود کردند.
نتایج دیدارها به شرح زیر است:
هفته هفتم
هفته هشتم
هفته نهم
برترین های هفته هفتم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین سرپرست: رویا فخرایی زاده (فرمانیه)
برترین مربی: راضیه آقاجانپور (میکس پلاس)
برترین بازیکن: نسا میرزایی (شهرستان ابهر)
برترین داور: افسانه ذوالقدر (البرز)
برترین های هفته هشتم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین سرپرست: آیدا گزی (هیات تکواندو گرگان)
برترین مربی: مینا نعمتی (موفقیت)
برترین بازیکن: فاطمه مصری پور (فرمانیه)
برترین داور: افسانه ذوالقدر (البرز)
برترین هفته نهم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین سرپرست: سمانه محمدی (آرمان)
برترین مربی: مریم حجتی (دختران آفتاب)
برترین بازیکن: شیوا جمالی (آرمان)
برترین داور: افسانه ذوالقدر (البرز)
همچنین دیدارهای هفته ششم و هفتم گروه دوم لیگ نوجوانان دختر امروز سه شنبه 10 مردادماه در خانه تکواندو فدراسیون با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.
تا پایان هفته هفتم، تیم های آکادمی کسری (18 امتیاز) بازرگانی دلتا بناد کوکی (16 امتیاز)، معراج ساری (16 امتیاز) و تیم مس سونگون ورزقان با (14 امتیاز) به عنوان 4 تیم برتر به دور بعدی رسیدند.
نتایج رقابت های گروه دوم در هفته ششم و هفتم به شرح زیر است:
برترین های هفته ششم رقابت ها به شرح ذیل است:
برترین سرپرست: مریم کاظمی (آکادمی ورزشی کسری)
برترین مربی: محبوبه ایزدیار (بازرگانی دلتا بناد کوکی)
برترین بازیکن: هستی ولی نژاد (آکادمی ورزشی کسری)
برترین داور: نرگس ضیا (البرز)
برترین های هفته هفتم رقابت ها به شرح ذیل است:
برترین سرپرست: شقایق پری زاده
برترین مربی: فولاد هرمزگان جنوب
برترین بازیکن: مبینا مزروعی (بازرگانی دلتا بناد کوکی)
برترین داور: نرگس ضیا (البرز)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید