این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، سعید حکمت آرا دبیر هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری رقابت های خردسالان پسر استان گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، گناوه، دشتستان ،کنگان، دشتی و جم به مدت یک روز به میزبانی سالن فجر در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
حکمت آرا ادامه داد: این رقابت ها با حضور ۱۰ تیم و ۱۸۰ تکواندوکار در رده سنی خردسالان در ۱۰ وزن برگزار شد.
وی افزود: در بخش داوران"صادق گودرزی" ، "محمدحسین جمهوری" و "اسماعیلی" به عنوان داوران برتر معرفی شدند.
دبیر هیات تکواندو استان بوشهر اضافه کرد: در بخش تیمی "باشگاه طوفان بوشهر" و "باشگاه پارسیان بوشهر" به ترتیب سکوی اول و دوم تیمی را از آن خود نمودند و "باشگاه جوانان عاشورایی دشتستان" موفق به کسب مقام سومی مسابقات گردید.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
"وزن اول"
مقام اول: عارف نصاری (از باشگاه طوفان بوشهر)
مقام دوم: امیرحسین باغبانی (از باشگاه عقاب بوشهر)
مقام سوم: حسین نصاری (از باشگاه کسرا بوشهر)
مقام سوم مشترک: محمد جواد موسوی (از باشگاه پارسیان بوشهر)
"وزن دوم"
مقام اول: امیر رضا جدکاره (از باشگاه جوانان عاشورایی دشتستان)
مقام دوم: سید میلاد ماجدی (از باشگاه کوثر برازجان)
مقام سوم: احمدرضا عوضی (از هیات تکواندو دشتی)
مقام سوم مشترک: مهدی حیدری (از باشگاه عالی شهر)
"وزن سوم"
مقام اول: جواد زنگنه (از باشگاه جوانان عاشورایی دشتستان)
مقام دوم: پویان امیری (از باشگاه شهید کاوه بوشهر)
مقام سوم: عباس رستمی (از باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
مقام سوم مشترک: حسین سیفی (از باشگاه ساعی بوشهر)
"وزن چهارم"
مقام اول: عباس دیبابین (از باشگاه اوج برازجان)
مقام دوم: علیرضا جمالی (از باشگاه نادری بوشهر)
مقام سوم: پرهام افتخار (از باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم مشترک: آریان خلیفه (از باشگاه شهید کاوه بوشهر)
"وزن پنجم"
مقام اول: ماهان بدخش (از باشگاه کوثر برازجان)
مقام دوم: پوریا تازش (از باشگاه پتروشیمی جم)
مقام سوم: محمدرضا مصفا (از باشگاه کوثر برازجان)
مقام سوم مشترک: سید ابوالفضل حسینی (از باشگاه هیات تکواندو گناوه)
"وزن ششم"
مقام اول: سامرستم پور (از باشگاه هیات تکواندو دیلم)
مقام دوم: کورش طاووس خواه (از باشگاه شهید کاوه بوشهر)
مقام سوم: سید محمد هاشم محمدی زاده (از باشگاه هیات تکواندو گناوه)
مقام سوم مشترک: محمدرضا روحی فر (از باشگاه شبانکاره)
"وزن هفتم"
مقام اول: دانیال اله یاری (از باشگاه طوفان بوشهر)
مقام دوم: ایلیا رزمی (از باشگاه هیات تکواندو دشتی)
مقام سوم: امیرعلی ابراهیمی (از باشگاه ملوان بوشهر)
مقام سوم مشترک: علیرضا اخگر (از باشگاه نادری بوشهر)
"وزن هشتم"
مقام اول: یداله برزگر (از باشگاه اوج برازجان)
مقام دوم: سینا شیخ (از باشگاه شبانکاره)
مقام سوم: علیرضا قیطاسی آزاد (از باشگاه هیات تکواندو دشتی)
مقام سوم مشترک: امیرعلی پرند (از باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
"وزن نهم"
مقام اول: فرزاد فرید نیا (از باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: حسام دانشجو (از باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
مقام سوم: علیرضا امور (از باشگاه هیات تکواندو تنگستان)
مقام سوم مشترک: آرش بهمنیاری (از باشگاه هیات تکواندو گناوه)
"وزن دهم"
مقام اول: هادی رضایی نژاد (از باشگاه نادری بوشهر)
مقام دوم: رضا حیدری (از باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم: مجتبی صادقی (از باشگاه طوفان بوشهر)
مقام سوم مشترک: کیارش مال الهی (از باشگاه هیات تکواندو گناوه)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید