این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ؛ چهارمین دوره رقابتهای تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی در گروه مردان با برگزاری مبارزات اوزان زوج ، با حضور 91 تکواندوکار از کشورهای افغانستان، آذربایجان، هند، ایران، اردن، قزاقستان، لبنان، پاکستان، ترکیه، تاجیکستان، ازبکستان و تیم پناهندگان از صبح امروزیکشنبه 22 اسفند ماه در خانه تکواندوو به میزبانی ایران برگزارشد .
نتایج اوزان زوج به شرح ذیل است :
وزن ۵۸- کیلوگرم:
مرحله یک شانزدهم
محمد صادق دهقانی (ایران) - استراحت
یاشار عطاردی( ایران) 16 - پالاش تامالی (هند) 6
شوریا پراتاپ راهی (هند) 30 - سوراب راوات (هند) 26
خسینبک ساتبائف(ازبکستان) 12 - دانیار محمکوف(ازبکستان) 11
مهدی اسحاقی(ایران) 12 - آنشو دنداتویا(هند) 7
جواخیر خلمراددف (ازبکستان) 8 - ابراهیم صفری(ایران) 20
محمد سهرابپور (ایران) 8 - امیر ماهان محمدی ( ایران) 21
علیرضا علیخانزاده (ایران) - استراحت
پرویز اسکندروف(جمهوری آذربایجان) - استراحت
اویاتولاخ اکرمووف( ازبکستان) 9 - عسکر اوتجن(قزاقستان) 11
اوتابک تورگانبکوف(ازبکستان) 6 - نیما نوری (ایران) 26
نیتش سینگ (هند) یک - علی اصغر علیمرادیان (ایران) 30
باربد جباری(ایران) 23 - ظفربک کریموف(ازبکستان) 8
علیرضا ابراهیمی(ایران) 3 - سید آرین خیری(ایران ) 24
ابوالفضل فخری (ایران) 7 - متین رضایی (ایران) 26
امانبل بگیمبتوف(قزاقستان) - استراحت
مرحله یک هشتم
محمد صادق دهقانی ( ایران) 16 - یاشار عطاردی( ایران) 15
شوریا پراتاپ راهی (هند) 19 - خسینبک ساتبائف(ازبکستان) 18
مهدی اسحاقی ( ایران) 10 - ابراهیم صفری (ایران) 21
امیر ماهان محمدی (ایران) 5 - علیرضا علیخانزاده (ایران) 21
پرویز اسکندروف(جمهوری آذربایجان) 23- عسکر اوتجن(قزاقستان) 10
نیما نوری (ایران) 9- علی اصغر علیمرادیان (ایران) 22
باربد جباری(ایران) 8 - سید آرین خیری(ایران ) 23
متین رضایی(ایران) 9 - امانبل بگیمبتوف(قزاقستان) 5
مرحله یک چهارم
محمد صادق دهقانی ( ایران) 27 -شوریا پراتاپ راهی (هند) 7
ابراهیم صفری (ایران) 18 - علیرضا علیخانزاده (ایران) 22
پرویز اسکندروف(جمهوری آذربایجان) یک - علی اصغر علیمرادیان (ایران) 19
سید آرین خیری ( ایران) 7 - متین رضایی ( ایران) 9
مرحله نیمه نهایی
محمد صادق دهقانی ( ایران) 15-علیرضا علیخانزاده (ایران) 8
علی اصغر علیمرادیان (ایران) 9 -متین رضایی ( ایران) 16
مرحله نهایی
محمد صادق دهقانی ( ایران) 8- متین رضایی ( ایران) 13
وزن ۶۸- کیلوگرم:
مرحله مقدماتی
رشیدف اولوگبک(ازبکستان) - استراحت
ریشی رای (هند) 8 - حامد اصغری (ایران) 28
کامران کاظمی (ایران) -استراحت
دیاس آیمکولوف(قزاقستان) - استراحت
یاشار ممدلی(جمهوری آذربایجان) - استراحت
علیرضا عباسی (افغانستان) - استراحت
سید حمید اخلاقی (تیم پناهندگان) - استراحت
ناوین (هند) - استراحت
یراسیل آراپبای(قزاقستان) - استراحت
امیرعلی براری (ایران) - استراحت
مهدی امیرخان زاده (ایران) - استراحت
حسین گلخانی(ایران) - استراحت
مهدی عسگری (ایران) - استراحت
ابوالفضل قشقایی (ایران) - استراحت
ادنان مقصود (پاکستان) - استراحت
سردار تویروف(ازبکستان) - استراحت
محمد مهدی عمادی (ایران) - استراحت
محمدحسام حشمتی (ایران) - استراحت
سید امیر رضا حسینی (ایران) - استراحت
اشکان زحمتکشان (ایران) - استراحت
سمیر آخوندزاده(افغانستان) - استراحت
دیوربک توخلیبوئف (ازبکستان) - استراحت
خودژائف مثنوی (تاجیکستان) - استراحت
الدر بریمبای (قزاقستان) - استراحت
نجمالدین کاسمخودیف(ازبکستان) - استراحت
امید سحاک(افغانستان) - استراحت
ایمان پارسا (ایران) - استراحت
مهدی کاووسی (ایران) - استراحت
سپهر فیاض زاده (ایران) - استراحت
سیاوش بیات (ایران) - استراحت
راوی کانیال(هند) - استراحت
زید کریم (اردن) - استراحت
مرحله یک شانزدهم
حامد اصغری ( ایران) 10 - رشیدف اولوگبک(ازبکستان) 21
کامران کاظمی (ایران) 10 -دیاس آیمکولوف(قزاقستان) 28
یاشار ممدلی(جمهوری آذربایجان) 10 - علیرضا عباسی ( افغانستان) 16
سید حمید اخلاقی (تیم پناهندگان) 5 - ناوین (هند)25
یراسیل آراپبای(قزاقستان) 31 - امیرعلی براری (ایران) 16
مهدی امیرخان زاده (ایران) 19 - حسین گلخانی(ایران) 17
مهدی عسگری ( ایران) 3 - ابوالفضل قشقایی (ایران) 18
ادنان مقصود (پاکستان) 2 - سردار تویروف(ازبکستان) 28
محمد مهدی عمادی (ایران) 20 - محمدحسام حشمتی (ایران) صفر
سید امیررضا حسینی ( ایران) 18 - اشکان زحمتکشان (ایران) 25
سمیر آخوندزاده(افغانستان) 2 - دیوربک توخلیبوئف (ازبکستان) 27
خودژائف مثنوی (تاجیکستان) 3 - الدر بریمبای (قزاقستان) 24
نجمالدین کاسمخودیف(ازبکستان) 8 -امید سحاک(افغانستان) 6
ایمان پارسا (ایران) 9 - مهدی کاووسی (ایران) 10
سپهر فیاض زاده (ایران) 2 - سیاوش بیات (ایران) 25
راوی کانیال(هند) 2 - زید کریم (اردن) 19
مرحله یک هشتم
رشیدف اولوگبک(ازبکستان) 21 - دیاس آیمکولوف(قزاقستان) 5
علیرضا عباسی ( افغانستان) 9 - ناوین (هند) 14
یراسیل آراپبای(قزاقستان) 10 - مهدی امیرخان زاده (ایران) 9
ابوالفضل قشقایی (ایران) 10- سردار تویروف(ازبکستان) 7
محمد مهدی عمادی (ایران) 16 - اشکان زحمتکشان (ایران) 36
دیوربک توخلیبوئف (ازبکستان) 9 - الدر بریمبای (قزاقستان) 7
نجمالدین کاسمخودیف(ازبکستان) 28 - مهدی کاووسی (ایران) 11
سیاوش بیات (ایران) 17 -زید کریم (اردن) 18
مرحله یک چهارم
رشیدف اولوگبک(ازبکستان) 22 - ناوین (هند) صفر
اشکان زحمتکشان (ایران) 8 - دیوربک توخلیبوئف (ازبکستان)13
نجمالدین کاسمخودیف(ازبکستان) 8 - زید کریم (اردن) 7
یراسیل آراپبای(قزاقستان) 12 - ابوالفضل قشقایی (ایران) 16 / برد یراسیل آراپبای
مرحله نیمه نهایی
رشیدف اولوگبک(ازبکستان) 11- یراسیل آراپبای(قزاقستان) 5
نجمالدین کاسمخودیف(ازبکستان) - دیوربک توخلیبوئف (ازبکستان) ///برد دیوربک
مرحله نهایی
رشیدف اولوگبک(ازبکستان) - دیوربک توخلیبوئف (ازبکستان) ///برد رشیدف اوگ بک
وزن ۸۰- کیلوگرم:
مرحله یک شانزدهم
صالح الشراباتی (اردن) - استراحت
عرفان طوفانی (ایران) 6 - سالار رحمتی (ایران) 16
علی قدوسی(ایران) - استراحت
محمد صفایی (ایران) - استراحت
محمدحسن شماهمدوف( تاجیکستان) - استراحت
علی اشکوریان( ایران) - استراحت
علیرضا حاجیان (ایران) - استراحت
حسین کارتال(ترکیه) - استراحت
شوخرات سالائف(ازبکستان) - استراحت
علی کدیواری(ایران) - استراحت
محمد طاها شمخالی (ایران) - استراحت
مسعود خوشنیت (ایران) - استراحت
سید گولیف (جمهوری آذربایجان) - استراحت
محمدحسین یزدانی (ایران) - استراحت
یزدان امجدیان (ایران) - استراحت
نورلان میرزابائف (قزاقستان) - استراحت
مرحله یک هشتم
صالح الشراباتی (اردن) 19 - سالار رحمتی (ایران) 7
علی قدوسی (ایران) 12 - محمد صفایی(ایران)16
محمدحسن شماهمدوف( تاجیکستان) 6 - علی اشکوریان (ایران)17
علیرضاحاجیان (ایران) 19 - حسین کارتال (ترکیه )20
شوخرات سالائف(ازبکستان) 12 - علی کدیواری(ایران) 3
محمد طاها شمخانی( ایران) 11 - مسعود خوش نیت ( ایران) 13
سید گولیف (جمهوری آذربایجان) 2 - محمدحسین یزدانی (ایران) 22
یزدان امجدیان (ایران) 20 - نورلان میرزابائف (قزاقستان) 10
مرحله یک چهارم
صالح الشراباتی ( اردن ) 23 - محمد صفایی ( ایران) 9
علی اشکوریان (ایران) 25 - حسین کارتال (ترکیه ) 16
شوخرات سالائف(ازبکستان) 11- مسعود خوش نیت ( ایران) 8
محمدحسین یزدانی (ایران) 24 - یزدان امجدیان (ایران) 8
مرحله نیمه نهایی
صالح الشراباتی (اردن) 36 - علی اشکوریان (ایران) 10
شوخرات سالائف(ازبکستان) 5 - محمدحسین یزدانی (ایران) 15
مرحله نهایی
صالح الشراباتی (اردن) 12 - محمدحسین یزدانی (ایران) 12 //// برد صالح الشراباتی در راند طلایی
وزن ۸۷+ کیلوگرم:
مرحله یک هشتم
سجاد مردانی(ایران) - استراحت
سید محمدابراهیم حسینی(ایران) 4 - علی اکبر امیری (افغانستان) 10
حمزه عمر سعید (پاکستان) 23 - کودیربک اورولوو(ازبکستان) 3
محمدرضا خانی (ایران) 12 - ری رهی(لبنان) 16
شاهرخ رجبوف(ازبکستان) - استراحت
مجید نوری تبار (ایران) 6 - علی احمدی (ایران) 27
آکشای کومار (هند) 5 - آرمان تاجیک (تیم پناهندگان) یک
رادیک ایسائف(جمهوری آذربایجان) - استراحت
مرحله یک چهارم
سجاد مردانی ( ایران) 12 - علی اکبر امیری( افغانستان) 2
حمزه عمر سعید (پاکستان) 6 - ری رهی(لبنان) 12
شاهرخ رجبوف(ازبکستان) صفر - علی احمدی (ایران) 17
آکشای کومار (هند) صفر - رادیک ایسائف(جمهوری آذربایجان) 19
مرحله نیمه نهایی
سجاد مردانی ( ایران) 14 - ری راهی (لبنان) 11
علی احمدی (ایران) 8 - رادیک ایسائف(جمهوری آذربایجان) 7
مرحله نهایی
سجاد مردانی ( ایران) 3 - علی احمدی (ایران) 4
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید