این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ؛ رقابتهای روز دوم ( پایانی) سی و دومین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان ،در اوزان زوج با حضور 94 تکواندو کار در قالب 12 کشور"افغانستان ، ازبکستان ،هند ،عراق، ایران ،اردن ،قزاقستان،عمان ، پاکستان، تاجیکستان، امارت وتیم پناهندگان" ازصبح امروز چهارشنبه 18 اسفند ماه در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج اوزان زوج به شرح ذیل است :
وزن دوم ( 58 - کیلو گرم )
مرحله یک شانزدهم
محسن رضایی(افغانستان) - استراحت
صفربک کریموف(ازبکستان) 22 - سورابا راوات(هند) 10
باربد جباری (ایران) 18 - نیتش سینگ (هند) 7
علیرضا ابراهیمی (تیم پناهندگان) 5 - علی اصغر علیمرادیان(ایران) 27
علیرضا نظری (ایران)11 - آنشو دنداتویا (هند) 6
پالاش تاملی(هند) یک - سید آرین خیری (ایران)22
اوتابک تورگانبکوف (ازبکستان) - مهرشاد قلیچ (ایران) - برد ازبکستان
ابوالفضل درویشی (ایران) 14 - امانبل بگیمبتوف (قزاقستان) 23
علیرضا حسینپور (ایران ) 12- جاپنام سینگ (هند) صفر
امیرماهان محمدی (ایران) 3- عسکر اوتی جن (قزاقستان) 7
شوریا پراتاپ(هند) 21- اویاتولاخ اکرمووف (ازبکستان) 18
جواخیر خلمورودوف(ازبکستان) 14- پرویز اسکندروف (جمهوزی آذربایجان) 29
علیرضا علیخانزاده (ایران) 16 - محمدعرفان علیدادی(تیم پناهندگان) صفر
دیپش قواری(هند) صفر - دانیار ماهکمووف(ازبکستان) 26
ابوالفضل فخری(ایران) 19 - یاشار عطاردی (ایران) 33
امیرحسین حسینی (ایران) 2 - محمد صادق دهقانی(ایران) 24
مرحله یک هشتم
محسن رضایی ( افغانستان ) 20 - صفربک کریمف( ازبکستان) 5
باربد جباری (ایران) 31- علی اصغر علی مرادیان (ایران) 28
علیرضا نظری (ایران) 5- سید آرین خیری (ایران) 12
اتابک ترگان بکف (ازبکستان) 8-امانبل بگیمبتوف (قزاقستان) 6
علیرضا حسین پور (ایران) 19 -عسگراتی جن (قزاقستان) 10
پراتاب راتی (هند) 3 - پرویز اسکندرف (آذربایجان ) 24
علیرضا علی خانزاده (ایران) 9 - دانیار ماهکمووف(ازبکستان) 7
یاشار عطاردی ( ایران) 11 - محمد صادق دهقانی(ایران) 17
مرحله یک چهارم
محسن رضایی( افغانستان) 15 - باربد جباری (ایران) 19
سید آرین خیری (ایران) 18 -اتابک ترگان بکف (ازبکستان) 12
علیرضا حسین پور ( ایران) - پرویز اسکندرف (جمهوری آذربایجان)
علیرضا علی خان زاده (ایران) 18 - محمد صادق دهقانی (ایران) 17
مرحله نیمه نهایی
باربد جباری (ایران) 13 - سید آرین خیری (ایران) 20
علیرضا حسین پور(ایران) 18 - علیرضا علی خان زاده (ایران) 12
مرحله نهایی
سید آرین خیری (ایران) 4 - علیرضا حسین پور(ایران) 30 - علیرضا حسین پوربرنده و قهرمان
وزن 68- کیلوگرم
مرحله یک شانزدهم نهایی
جواد آقایف(آذربایجان) - استراحت
پوریا بشیری(ایران) 12- امیر حسین محمد خانلو(ایران) 21
مهدی عسگری(ایران) 28 -عرفان مقصود (پاکستان) صفر
ریشی رای (هند) 10 - یاشار ماماولی(آذربایجان) 30
محمد حسین زاهدی (ایران) 17 - حامد اصغری(ایران) 12
سیاوش بیات (ایران) 26 - مهدی جان قربان (ایران) یک
دیربک توخلی بوف (ازبکستان) 31 - خودزاهیو ماسناوی (تاجیکستان) 2
یراسیل اراپ بای(قزاقستان) - استراحت
سردار تویرف (ازبکستان) - استراحت
علیرضا عباسی (افغانستان) 10 - سالار کرمی جعفرلو (ایران) 7
خودوی بردی زیودلیف (ازبکستان) 16 -احمد رضایی (تیم پناهندگان) 20
سید امیر رضا حسینی ( ایران ) 4 - پدرام جمشیدی (ایران) 32
ناوین (هند) 10 - راوی کانیال (هند) 4
مهدی امیرخانزاده (ایران) 16 - امیر حسین بیات (ایران) 10
کامران کاظمی (ایران) 11 - امید ساحاک (افغانستان) یک
محمد مهدی عمادی(ایران) - استراحت
مرحله یک هشتم
جواد آقایف(آذربایجان) 12 - امیر حسین محمد خانلو(ایران) 11
یاشار ماماولی(آذربایجان) 13 - مهدی عسگری(ایران) 14
محمد حسین زاهدی (ایران) 18 - سیاوش بیات (ایران) 38
دیربک توخلی بوف (ازبکستان) 10 - یراسیلی اراپ بای(قزاقستان) 5
سردار تویرف (ازبکستان) 4- علیرضا عباسی (افغانستان) 9
احمد رضایی (تیم پناهندگان) یک - پدرام جمشیدی (ایران) 19
ناوین (هند) 13 - مهدی امیرخانزاده (ایران) 11
کامران کاظمی ( ایران) 8 - محمد مهدی عمادی(ایران) 21
مرحله یک چهارم
جواد آقایف(آذربایجان) 12 - مهدی عسگری(ایران) 10
سیاوش بیات (ایران) 21 - دیربک توخلی بوف (ازبکستان) 13
علیرضا عباسی (افغانستان) 9 - پدرام جمشیدی (ایران) 21
ناوین (هند) 7 - محمد مهدی عمادی(ایران) 25
مرحله نیمه نهایی
جواد آقائف (جمهوری آذربایجان) - سیاوش بیات (ایران) - برنده نماینده جمهوری آذربایجان
پدرام جمشیدی (ایران) 11 - محمد مهدی عمادی(ایران) 16
مرحله نهایی
جواد آقائف (جمهوری آذربایجان) - محمد مهدی عمادی(ایران) - برد محمد مهدی عمادی به دلیل مصدومیت حریف
وزن 80 - کیلوگرم
مرحله یک هشتم نهایی
نورلان میرزابایو(قزاقستان) - استراحت
ایمران(هند) 2 - علی اشکوریان (ایران) 26
سعید گولیو (آذربایجان) 5 - محمد حسین یزدانی(ایران) 25
محمد اقبال (پاکستان) 10 - محمد حسن شمااحمدوو(تاجیکستان) 8
حسین کارتال (ترکیه) - استراحت
محمد طاها شمخالی (ایران) 17 - محمد صفایی (ایران) 19
علی قدوسی (ایران) 23 -امیر علی پروینی ثانی (ایران) 28
شوخرات سالیف- استراحت
مرحله یک چهارم
نورلان میرزابایو(قزاقستان) 25-علی اشکوریان (ایران) 18
محمد حسین یزدانی(ایران) 27-محمد اقبال (پاکستان) 2
حسین کارتال (ترکیه) 29 - محمد صفایی (ایران) 34
امیر علی پروینی ثانی (ایران) 13 - شوخرات سالیف(ازبکستان)14
مرحله نیمه نهایی
نورلان میرزابایو(قزاقستان) صفر - محمد حسین یزدانی(ایران) صفر - برد نماینده ایران
محمد صفایی (ایران) 4 - شوخرات سالیف(ازبکستان) 24 - برد نماینده ازبکستان
مرحله فینال
محمد حسین یزدانی(ایران) 11 - شوخرات سالیف (ازبکستان) 15 - برنده نماینده ازبکستان
وزن هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم)
مرحله یک شانزدهم نهایی
سجاد مردانی (ایران) - استراحت
سهیل محمدیان (ایران) 17 - محمدرضا خانی (ایران) 28
علی اکبر امیری (افغانستان) - استراحت
آکشای کومار (هند) - استراحت
حمزه عمر سعید (پاکستان) - استراحت
امیرحسام جانجانی(ایران) صفر - مهدی عابدینی (ایران) 9
کودیربک اورولوو (ازبکستان) 19 - علی نجفی (ایران) 5
اسماعیل دویسبای(قزاقستان)- استراحت
شاهرخ رجبوف(ازبکستان) - استراحت
سید محمد ابراهیم حسینی (ایران) 3- حسین سیاه منصوری(ایران) 13
پوریا عرفانیان (ایران) 11 - محمد مهدی طاهرخانی (ایران) صفر
علی احمدی (ایران) - استراحت
فرشاد غیاث شندی (ایران) - استراحت
آرش دباغ تفرشی (ایران) - استراحت
احمدرضا بخشنده (ایران ) 8 - آرمان مهدوی راد (ایران) 12
رادیک ایسائف(جمهوری آذربایجان) - استراحت
مرحله یک هشتم
سجاد مردانی ( ایران ) 11 - محمد رضا خانی (ایران ) 9
علی اکبر امیری ( افغانستان ) 7 - آکشای کومار ( هند) 4
همزه عمر سعید ( پاکستان) یک -مهدی عابدینی (ایران) 13
علی نجفی (ایران) 15-مامیف شایکنت (قزاقستان) 14
شوخرخ رجبف ( ازبکستان) 12 - حسین سیاه منصوری ( ایران) 4
پوریا عرفانیان( ایران) 6- علی احمدی ( ایران) 14
فرشاد قیاس شندی ( ایران ) 7 - آرش دباغ تفریشی ( ایران) 13
آرمان مهدوی راد ( ایران) 9 - رادیک ایسائف(جمهوری آذربایجان) 20
مرحله یک چهارم
شوخرخ رجبف ( ازبکستان) 6 - علی احمدی ( ایران) 12
سجاد مردانی (ایران) 11 - علی اکبر امیری (افغانستان) 5
رادیک ایسائف(جمهوری آذربایجان) 13 - آرش دباغ تفریشی ( ایران) 6
مهدی عابدینی ( ایران ) 9 - علی نجفی ( ایران) 19
مرحله نیمه نهایی
سجاد مردانی (ایران) - علی نجفی ( ایران) - برنده دیدار علی نجفی
علی احمدی ( ایران) 5 - رادیک ایسائف (جمهوری آذربایجان) 7 - برنده نماینده جمهوری آذربایجان
مرحله فینال
علی نجفی ( ایران) - رادیک ایسائف (جمهوری آذربایجان) - برنده و قهرمان علی نجفی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید