این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پومسه به صورت غیرحضوری در بخش انفرادی، ابداعی و تیمی در حال برگزاری است.
رقابتها در بخش انفرادی استاندارد در ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال پیگیری میشود؛ در بخش انفرادی ابداعی پومسهروها در رده های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 18 سال به اجرای فرم میپردازند و در بخش تیمی استاندارد نیز رده های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال حضور دارند.
قضاوت مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات در دو گروه زنان روز گذشته (یکشنبه - 14 دیماه) انجام شد که نفرات صعود کننده به مرحله فینال به شرح زیر معرفی شدند:
«بخش انفرادی استاندارد»
رده سنی کمتر از 12 سال:
1- آیدا عسگری (تهران)
2- یسنا جلیلی (خوزستاغن)
3- فاطمه مهربان (فارس)
4- سانای احمدی (زنجان)
5- زینب شهریاری (البرز)
6- ملیکا حسین جان (گیلان)
7- نفیسه خسروی (چهارمحال بختیاری)
8- ستایش کاظمی (بوشهر)
9- نازیلا یوسفی (اصفهان)
10- محیا باقری (سمنان)
رده سنی 12 تا 14 سال:
1- فاطمه سلمانی زاده (اصفهان)
2- مهسا عیسی وند (خوزستان)
3- مهسا پرخید (فارس)
4- نگین نادری نیکخواه (همدان)
5- فاطیما خالصه (کرمانشاه)
6- دلارام اسحقی پور (بوشهر)
7- الینا اخلاقی (سمنان)
8- تبسم ثابت مبرهن طالب (گیلان)
9- فاطمه رمضانی (مازندران)
10- نگار شهیدی فر (لرستان)
رده سنی 15 تا 17 سال:
1- زینب طغیانی (اصفهان)
2- محدثه صادقی علویچه (البرز)
3- پرستو زینالی (زنجان)
4- ستایش گودرزی (خوزستان)
5- زهرا جمالی (تهران)
6- سارا چناری (فارس)
7- ندا علی محمد نقدر (خراسان رضوی)
8- فاطمه زهرا حیدری (کرمان)
9- ثنا علی نیا (مازندران)
10- الهه محبت دوست (گیلان)
رده سنی 18 تا 30 سال:
1- مرجان سلحشوری (اصفهان)
2- راضیه آقایی (تهران)
3- نرگس میناخانی (زنجان)
4- فروغ راسخ (فارس)
5- کیانا نوری (مازندران)
6- صفا پیمان پور (خوزستان)
7- طراوت باقرپور (البرز)
8- فاطمه ستوده (گیلان)
9- بشری ایزدی فر (کرمان)
10- نگار علی محمدی نقندر (خراسان رضوی)
رده سنی 31 تا 40 سال:
1- نسترن ملکی (البرز)
2- سونا رزاقی (زنجان)
3- مریم کتف چیان (گیلان)
4- مریم بهزاد (خوزستان)
5- ندا مرادی (اصفهان)
6- سمیه شهریاری (تهران)
7- سیده معصومه حسینی (همدان)
8- سارا نوروزی (فارس)
رده سنی 41 تا 50 سال:
1- اعظم درستی (تهران)
2- فاطمه اسدپور (فارس)
3- زهره افضل (اصفهان)
4- نرجس شریفی (کرمان)
5- همتا حاجیلوئی (البرز)
6- زهرا هادی زاده (گیلان)
7- سکینه رضایی (همدان)
8- زینب ناظرفرد (خوزستان)
«بخش تیمی استاندارد»
رده سنی کمتر از 14 سال:
1- اصفهان
2- تهران
3- البرز
4- خوزستان
5- زنجان
6- گیلان
7- خراسان رضوی
8- همدان
رده سنی 15 تا 17 سال:
1- اصفهان
2- تهران
3- البرز
4- فارس
5- خراسان رضوی
6- خوزستان
7- زنجان
8- کرمان
رده سنی 18 تا 30 سال:
1- اصفهان
2- تهران
3- البرز
4- زنجان
5- خوزستان
6- مازندران
7- خراسان رضوی
8- فارس
رده سنی بالای 31 سال:
1- فارس
2- زنجان
3- همدان
4- البرز
5- تهران
6- اصفهان
7- خوزستان
8- قزوین
گفتنی است؛ شرکت کنندگان ردههای سنی 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال در بخش استاندارد و 15 تا 17 سال در بخش ابداعی طبق اعلام قبلی باید فیلمهای اجرای فرم خود را از مرحله فینال ارسال کنند. همچنین در بخش پومسه انفرادی ابداعی کمتر از 14 سال و بالای 18 سال با توجه به تعداد فیلمهای ارسال شده قضاوت در مرحله فینال انجام میشود برهمین اساس پومسهروهایی که میخواهند فیلم اجرای فرم دیگری ارسال نمایند باید با هماهنگی کمیته مسابقات نسبت به ارسال فیلم (خارج از اپلیکیشن) اقدام نمایند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید