این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان؛ مسابقات پومسه ساحلی برای اولین بار در سطح کشور و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز جمعه - 4 مهر ماه با حضور 130تکواندوکار برگزار گردید.
در پایان این رقابت ها، تیم های انقلاب نجف آباد، شهید محلاتی نجف آباد و ملت شاهین شهر به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند.
نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:
رده سنی زیر ۹ سال:
مقام اول:کیاناز قربانی ازباشگاه علوی بهارستان (نام مربی:فاطمه بختیاری)
مقام دوم:نهال عزیزالهی از باشگاه شهید طهماسبی (نام مربی:مرضیه خاندایی)
رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:
در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان به دو گروه حکم و مدال اهدا گردید.
گروه الف
مقام اول:ساغر کرمانی از باشگاه شوق پرواز (نام مربی:ریحانه سادات کاظمی)
مقام دوم:ریحانه حیدری ازباشگاه آرین (نام مربی:آرزو بابایی)
مقام سوم:ملیسا کریمی از باشگاه خورشید (نام مربی:اکرم مهدی پور)
مقام سوم مشترک: معصومه خسروی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
گروه ب:
مقام اول:نرگس غلامی از باشگاه شهید محلاتی (نام مربی:ربابه خانیان)
مقام دوم:مرضیه ناوی از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام سوم:نگین پورمحمدی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم مشترک:مهسا افشاری از باشگاه آرین (نام مربی:آرزو بابایی)
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده به سه گروه حکم و مدال اهدا گردید.
گروه الف:
مقام اول:فاطمه سلمانی زاده ازباشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام دوم:نرگس بلغند از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم:مبینا محمدی از باشگاه ملی پوشان (نام مربی:فاطمه مهرابی)
مقام سوم مشترک:پریا کاظمی نژاد از باشگاه ملت (نام مربی:ندا مرادی)
گروه ب:
مقام اول:زهراهادی پورازباشگاه ملت (نام مربی:ندامرادی)
مقام دوم:آوا تورانی ازباشگاه سپاهان (نام مربی:معصومه حیدریان)
مقام سوم:ریحانه ملالی از باشگاه شوق پرواز (نام مربی:ریحانه سادات کاظمی)
مقام سوم مشترک:حدیثه مرادی ازباشگاه خانه تکواندو فلاورجان (نام مربی:کبری شفیعی)
گروه ج:
مقام اول:زهرا فتحی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام دوم:نسترن سادات جبلی ازباشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم:ستایش سهرابی ازباشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام سوم مشترک:آرمینا باباصفری از باشگاه شهیدغازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
مقام اول:زهرا خانیان از باشگاه شهید محلاتی (نام مربی:ربابه خانیان)
مقام دوم:ملیکا بنی جمالی از باشگاه انقلاب (نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام سوم:حدیث نوروزی از باشگاه آترا (نام مربی:ریحانه سادات هاشمی)
مقام سوم مشترک:مهسا لطفی ازباشگاه قدس۲ (نام مربی:ریحانه سادات کاظمی)
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
مقام اول:مرضیه بهمنی از باشگاه تختی (نام مربی:آرزو بابایی)
مقام دوم:فائزه سهرابی از باشگاه شهید غازی ( نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام سوم:زینب آقاجانی ازباشگاه آترا (نام مربی:ریحانه سادات هاشمی)
مقام سوم مشترک:فاطمه سادات موسوی از باشگاه تختی ( نام مربی:آرزو بابایی)
رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:
مقام اول:ندا مرادی از باشگاه ملت (نام مربی:ندا مرادی)
مقام دوم:رضوان اصلانی از باشگاه صالحین ( نام مربی:زهره افضل)
مقام سوم:مریم مرادی راد از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
مقام سوم مشترک:فاطمه نصیری از باشگاه شهید غازی (نام مربی:ملیحه ذوالفقاری)
رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:
مقام اول: زهره افضل از باشگاه انقلاب ( نام مربی:فهیمه سلمانی زاده)
مقام دوم:مریم طهماسبی از باشگاه سپاهان (نام مربی:معصومه حیدریان)
مقام سوم:ملیحه نصیرفر از باشگاه طوس (نام مربی:ملیحه نصیرفر)
مقام سوم:عفت بوریایی از باشگاه شهید محلاتی (نام مربی:ربابه خانیان)
برترین های این دوره از رقابت ها:
فنی ترین بازیکن: زهرا خانیان
مربی برگزیده: زهره افضل
سرپرست برگزیده: آرزو بابایی
داوران برگزیده: نرگس عزیزالهی و مریم حسینی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید