این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات هفته اول تا سوم از مرحله نخست لیگ منطقه یک پومسه (دسته یک) مردان «جام نشاط» روز گذشته (جمعه – 4 مردادماه) با حضور 485 پومسهرو از 17 استان کشور در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تکواندوکارانی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، تهران، قم، قزوین، همدان، مرکزی، کردستان و البرز با یکدیگر به رقابت میپردازند.
این رقابتها در بخش انفرادی در ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال و بالای 51 سال پیگیری شد. در بخش ابداعی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 18 به اجرای فرم پرداختند و در بخش تیمی نیز مسابقات میان ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال انجام شد.
اسامی نفرات برتر این رقابتها تا پایان هفته سوم به شرح ذیل است:
«بخش انفرادی»
ردهسنی کمتر از 12 سال:
1- حسین یوسفی (مازندران)
2- پوریا علیپور (تهران)
3- یاسین محدیان (قزوین) - طاها علیجانی (قم)
ردهسنی 12 تا 14 سال:
1- آرتین گمار (همدان)
2- محمد الماسی (البرز)
3- محمد ابراهیمی (گیلان) - سیدمحمدرضا حسینی (تهران)
ردهسنی 15 تا 17سال:
1- حسین حسین پور (قزوین)
2- علی ریحانی (البرز)
3- سینا عیوضی (تهران) - محمدمهدی اکبری (تهران)
ردهسنی 18تا 30 سال:
1- محمدمهدی جمشیدی (همدان)
2- حسین بزرگی (تهران)
3- احسان کفش نوچی (همدان) - عرشیا لطفیان (همدان)
ردهسنی 31 تا 40 سال:
1- عبدالحمید نظم ده (البرز)
2- مرتضی رضایی (مازندران)
3- پویا بهاری (گیلان) - طاهر کاشفی (تهران)
ردهسنی 41 تا 50 سال:
1- محمد عزیزی (البرز)
2- مجید گلیج (البرز)
3- علی شاه حسینی (البرز) - محمدرضا ابراهیمی (تهران)
ردهسنی بالای 51 سال:
1- رضا فرجی (آذربایجان شرقی)
2- مجید طاهری (گیلان)
3- امیرحسین فاضلی (تهران) - عباس رفیعی (قم)
«بخش ابداعی»
ردهسنی کمتر از 14 سال:
1- اشکان مددی (همدان)
2- سیدایلیا سحرخیز (مازندران)
3- محمد ارحمی (مازندران) - نیما مهدی یانی (گلستان)
ردهسنی 15 تا 17 سال:
1- رضا جلالی فر (مازندران)
2- عرفان نصیری (مازندران)
3- محمدمهدی حسین آبادی (قزوین) - مهبد شاه حسینی (البرز)
ردهسنی بالای 18 سال:
1- رضا ابراهیمی (مازندران)
2- محمد موسی قلی زاده (آذربایجان غربی)
3- مرصاد اسحاقی (خراسان رضوی) - کامیاب صادقی (تهران)
«بخش تیمی»
ردهسنی کمتر از 14 سال:
1- آکادمی نظری
2- بایوران
3- آکادمی نظری ب - طولابی
ردهسنی 15 تا 17 سال:
1- بایوران
2- آکادمی نظری
3- آکادمی نظری ب - بایوران الف
ردهسنی 18 تا 30 سال:
1- آکادمی نظری
2- هیات تکواندو استان همدان
3- بایوران - بایوران الف
ردهسنی بالای 31 سال:
1- بایوران
2- هیات تکواندو شهرستان قائمشهر
3- آکادمی نظری ب - هیات تکواندو استان گیلان
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید