سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

جام جهانی تکواندو- کره جنوبی؛

3 عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی دستاورد نمایندگان کشورمان/تیم ترکیبی ایران نایب قهرمان شد

با کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت های تیمی قهرمانی جهان، تیم ملی تکواندو کشورمان با دو عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی به کار خود در این دوره از رقابت ها پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جام جهانی ۲۰۲۴ تکواندو که از دوشنبه ۱۱ تیرماه با حضور تیم‌هایی از مراکش، ساحل عاج، چین، هند، ایران و کره جنوبی به عنوان میزبان این رقابت‌ها در شهر «چانچئون» آغاز شده بود؛ امروز چهارشنبه 13 تیرماه با برگزاری رقابت های بهش ترکیبی به پایان رسید که تیم ملی کشورمان نایب قهرمان شد.

تیم ایران در مبارزه نخست و برابر کره جنوبی میزبان این دوره از مسابقات در دو راند متوالی صاحب برتری و راهی مبارزه نهایی شد. نمایندگان ایران در فینال مسابقات مقابل چین پا به میدان گذاشتند که راند اول را 140 بر 90 پیروز شدند؛ 175 بر 135 راند دوم را چین از آن خود کرد و در راند سوم مجددا چین توانست با نتیجه 195 بر 145 پیروز شود و نهایتا تیم ایران به عنوان نایب قهرمانی برسد. 

تیم ملی ایران با ترکیب مهدی عابدینی، محمد حسین یزدانی، علی خوش روش، ابوالفضل زندی، ملیکا میرحسینی، یلدا ولی نژاد، ساغر مرادی و مهلا مومن زاده در غیاب دو نماینده المپیکی خود و با مربیگری رضا ایمان زاده و فاطمه صفرپور در این رقابت ها حاضر شد. 

گفتنی است پیش از عنوان نایب قهرمانی امروز، طی 2 روز گذشته تیم ملی بانوان و آقایان به صورت مجزا 2 عنوان قهرمانی این رویداد را کسب کردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده