سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

دیدار صمیمانه رئیس کمیته ملی المپیک با ملی پوشان تکواندو

محمود خسروی وفا گفت: هادی ساعی افتخار ورزش ایران است و تمام تلاش خود را می کند تا این رشته به موفقیت برسد و باید از تجربیات او استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک ظهر امروز به همراه دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، محمد تابع رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و فرید فتاحیان مدیر روابط بین الملل کمیته ملی المپیک در دیداری صمیمانه با  ملی پوشان و اعضای کادر فنی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ابتدا دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون و مدیرفنی تیم‌های ملی با تشریح شرایط اعضای تیم ملی تکواندو و پاراتکواندو، از دعوت ملی پوشان به اردوهای تمرینی در کشورهای مختلف خبر داد و عنوان داشت: تکواندو اردیبهشت ماه موفق به کسب عنوان قهرمانی آسیا شد و همین موضوع باعث شده تا مورد توجه سایر کشورها قرار گرفته و جهت برگزاری چنین اردوهایی از ملی پوشان دعوت به عمل آید.

در ادامه خسروی وفا ضمن تشکر از زحمات هادی ساعی رئیس و دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون عنوان کرد: تکواندو در مسیر خوبی قرار دارد و با نتایجی که طی یک ماه گذشته شاهد آن بودیم، زحمات این عزیزان به ثمر نشست و این باعث خوشحالی است. در این دوره تکواندو افتخار می کند که توسط هادی ساعی دارنده دو طلا و یک برنز المپیک اداره می شود و وی نیز سخت تلاش می کند تا تکواندو نتایج خوبی در میدان های پیش رو به خصوص المپیک پاریس کسب کند. 

او ادامه داد: امیدوارم در روزهای پایانی ورزشکاران در آرامش و فراغ بال بیشتری برنامه های تمرینی کادر فنی را پیگیری کنند تا در روز مسابقه با حال خوب به مصاف رقبای بروند.باید در نظر داشت موقعیت این المپیک با توجه به برگزاری مسابقات در اماکن فرهنگی به جای سالن‌های ورزشی، شرایط متفاوت‌تری است چون فرانسه به فرهنگ خوب خود می بالد. البته که حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار، توجه ویژه رسانه‌ها، حضور بیش از ۱۲۰ رئیس جمهور و … باعث شده شرایط این بازی‌ها متفاوت با سایر میدان‌های دیگر ورزشی باشد.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه کشتی، تکواندو و وزنه برداری بار مدال آوری ورزش ما در المپیک‌ها را بر دوش دارند، اظهار داشت، مدیریت هر سه فدراسیون برعهده قهرمانانی است که خود سابقه حضور و کسب مدال در المپیک را دارند. نمی‌خواهیم بار روانی برای فدراسیون و کادر فنی ایجاد کنیم، ولی مطمئن هستم که نتیجه‌ای که در پاریس رقم می‌خورد ماندگار خواهد بود. انتظار کادر فنی و مسئولین فدراسیون این است که شما کار خود را خوب انجام دهید، تحت تأثیر میدان المپیک قرار نگیرید. همین کافی است.

در بخش دیگری از این دیدار هادی ساعی رئیس فدراسیون با تشکر از مسئولان کمیته ملی المپیک اظهار داشت: نکته مهم خسروی وفا این است که وی حامی ورزشکاران بوده و در سمت‌های مختلف همیشه با ورزشکاران ارتباط خوب و نزدیکی داشته و امروز هم دوستانه در جمع ما حضور پیدا کرده است.  خوشبختانه ارتباط خوبی بین فدراسیون تکواندو و کمیته ملی المپیک برقرار است و این تعامل باعث شده شرایط خوبی را تجربه کنیم.

وی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن روند آمادگی ملی پوشان گفت: هر ۹ نماینده ما در بازی‌های المپیک و پارالمپیک سخت تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد را در پاریس به نمایش بگذارند و ما نیز به همه آنها امیدواریم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده