سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رحیمی: برای کسب نشان طلای آسیا انگیزه فراوانی داشتم

فنی ترین بازیکن رقابت های قهرمانی پاراتکواندو آسیا گفت: در وزنی حضور یافتم که پیشتر قهرمانی از ایران موفق به تاریخ سازی شده بود و همین مهم انگیزه من را برای کسب مدال طلا بالا برد.

زهرا رحیمی فنی ترین بازیکن رقابت های قهرمانی پاراتکواندو آسیا به میزبانی ویتنام در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در خصوص کسب نشان طلا در این رویداد بیان کرد: مسابقات از لحاظ فنی در سطح بسیار بالایی بود و تیم ایران مقتدرانه قهرمانی اش را تکرار کرد. من در ابتدا نماینده نپال سپس حریفی از قزاقستان و دارنده رنکینگ سوم جهان را و بعد هم ازبکستان را شکست دادم و توانستم مدال طلا را از آن خود کنم.

نماینده وزن 57- کیلوگرم پاراتکواندو ادامه داد: واقعا انگیزه بسیار زیادی برای کسب این مدال داشتم و یکی از دلایل این اشتیاق هم حمایت بی دریغ مربیان و خانواده ام بود. به هر حال من در وزن «رزا ابراهیمی» قهرمان شایسته پاراتکواندو کشورمان شرکت کردم و حضور در وزنی که این قهرمان مدال تاریخی کسب کرده بود انگیزه فراوانی به من داد تا نشان طلا بگیرم.

رحیمی در خصوص رویدادهای آتی اظهار کرد: باید اعتراف کنم آینده را روشن می بینم و می خواهم به رویای همیشگی ام یعنی حضور در پارالمپیک رنگ واقعیت ببخشم و در این مسیر تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت. 

وی در پایان گفت: از تمامی کسانی که در این مسیر کنار من بودند به خصوص اعضای خانواده و مربیانم صمیمانه سپاسگزارم. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده