سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

حاجی موسایی:

قهرمانی تیم ملی ایران در آسیا اتفاق بزرگی بود/ برای المپیک 2028 تلاش می کنم

فنی ترین تکواندوکار آسیا گفت: ضمن هماهنگی با کادر فنی و اجرای برنامه هایم در فینال قهرمانی آسیا موفق به کسب نشان ارزشمند طلا شدم.

«مهدی حاجی موسایی» دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو، ضمن بیان مطلب فوق عنوان کرد: خدا را شاکرم که به همراه دیگر اعضای تیم ملی موفق شدیم با حضور ساعی و مسئولان فدراسیون و تلاش های کادر فنی یک  اتفاق مهم را رقم بزنیم. حضور همه جانبه افرادی که نام بردم موجب همدلی شد و در نهایت بعد از 8 سال توانستیم عنوان قهرمانی آسیا را تصاحب و قدرت تکواندو ایران را به کشورهای آسیایی دیکته کنیم تا مانند گذشته لرزه به تن حریفان بیافتد. 

فنی ترین تکواندوکار آسیا ادامه داد: این مسابقات نزدیک به رقابت های المپیک بود و اغلب المپین ها و قهرمانان جهان در این رویداد شرکت کردند تا آمادگی خود را محک بزنند. همین اتفاق روی سطح فنی مسابقات خیلی تاثیر گذاشت و مبارزات با کیفیتی را شاهد بودیم. من پیشتر سابقه رویارویی با «پارک» قهرمان عنواندار از کره جنوبی را داشتم اما این بار در فینال با برنامه ریزی کادر فنی، لطف خدا و هماهنگی کامل با افلاکی برنامه هایم را پیاده سازی و مدال ارزشمند طلا را کسب کردم و به عنوان فنی ترین تکواندوکار  آسیا انتخاب شدم.

نماینده سبک وزن ایران با اشاره آسیب دیدگی پیش از شروع مسابقات اظهار داشت: سه هفته قبل از ازاعزام به مسابقات قهرمانی آسیا از ناحیه مچ پا آسیب جدی دیدم اما با ریکاوری به صورت جزئی درمان شدم؛ نزدیک مسابقات مجددا روی پایم دچار آسیب شد و من را از لحاظ روحی کمی بهم ریخت. با این حال با درمان تا حدودی رفع شد و خودم را به قهرمانی آسیا رساندم.

حاجی موسایی در خصوص غیبت در المپیک پاریس اظهار کرد: برای حضور در المپیک پاریس خیلی تلاش کردم و تا یک قدمی کسب سهمیه هم پیش رفتم. گاهی برخی مسائل در اختیار ما نیست و بی شک حسرت غیبت در المپیک پاریس تا آخر عمرم با من خواهد بود. از الان نمی توان برای 4 سال دیگر صحبت کنم و اما امیدوارم با لطف خداوند این اتفاق برای من بیافتد تا در لس آنجلس 2028 حضور پیدا کنم.

وی در پایان بیان کرد: خدارا شکر لطف ساعی، اعضای کادر فنی و مسئولان فدراسیون را در قهرمانی آسیا تا حد زیادی جبران کردم. باید از محمد و امیر نوذری و یوسف کرمی اساتیدم بابت لطف همیشگی شان نیز تشکر کنم. البته اگر التفات و توجه خداوند نبود این اتفاقات شیرین برایم محقق نمی شد. تا ابد مدیون لطف بی دریغ خداوند متعال هستم. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده