سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

قهرمانی تکواندو آسیا 2024- ویتنام

مجید افلاکی بهترین مربی آسیا/ حاجی موسایی فنی تکواندوکار قاره کهن

تیم ملی تکواندو کشورمان با شاهکار تکواندوکاران با کسب مدال های رنگارنگ ضمن کسب عنوان قهرمانی، عنوان بهترین مربی و تکواندوکار را نیز از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو،  بیست و ششمین دوره مسابقات  تکواندو قهرمانی آسیا که با حضور ۲۴۴ تکواندوکار از ۳۳ کشور به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» برگزار شد که نهایتا تیم ملی ایران درمجموع  موفق به کسب 3 طلا، 3 مدال نقره و 3 مدال برنز شد.

مردان تکواندو ایران با 3 طلا، یک نقره و یک برنز بالاتر از همه تیم قهرمان شدند. کره جنوبی با 2 طلا، 2 نقره و یک برنز در جای دوم ایستاد، ازبکستان و عربستان هم سوم و چهارم شدند. همچنین با اعلام اتحادیه تکواندو آسیا، مجید افلاکی به عنوان برترین سرمربی و مهدی حاجی موسایی به عنوان برترین بازیکن معرفی شدند.

بنابراین تیم ملی کشورمان با کسب 3 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز به کار خود پایان داد. مهدی حاجی موسایی، محمد حسین یزدانی و آرین سلیمی 3 مدال طلا، علی خوش روش،مهران برخورداری و ملیکا میرحسینی 3 مدال نقره، ابوالفضل زندی، متین رضایی و سعیده نصیری هم 3 مدال برنز کسب کرده اند.

شایان ذکر است مدال های نقره و برنز مهران برخورداری و ابوالفضل زندی به دلیل حضور در این رقابت ها با سهمیه جام ریاست فدراسیون جهانی در رده بندی نهایی تیم محسوب نشد.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک‌های وی خواهند بود. حمید رضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده