سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا- ویتنام؛

حریفان 8 تکواندوکار کشورمان در روز دوم مشخص شدند

8 تکواندوکار تیم ملی کشورمان رقبای خود را در روز دوم از مسابقات قهرمانی آسیا شناختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان فردا جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه با برگزاری مسابقات اوزان ۵۸-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم مردان، ۴۹-، ۶۲- و ۷۳- کیلوگرم پیگیری می‌شود که مهران برخورداری، ابوالفضل زندی، مهدی حاجی موسایی، امیرسینا بختیاری، محمد حسین یزدانی، مبینا نعمت زاده، الهام حقیقی و ملیکا میرحسینی از تیم ملی ایران به دیدار حریفان خود می‌روند.

در وزن ۵۸- کیلوگرم که ۱۸ تکواندوکار حضور دارند تیم ملی ایران 2 نماینده دارد، مهدی حاجی موسایی بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده مبارزه چین تایپه و عربستان می رود.  ابوالفضل زندی هم ابتدا با «محمد» از بحرین پیکار می کند و در صورت برتری تکواندوکار پیروز مبارزه هنگ کنگ و پاکستان را پیش رو خواهد داشت. 2 تکواندوکار کشورمان در صورت رسیدن به نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت.

امیرسینا بختیاری تکواندوکار کشورمان در وزن ۷۴- کیلوگرم  دور نحست به دیدار «احمد الموالید» از عربستان می رود و در صورت برتری با برنده مبارزه هند و ازبکستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۶ تکواندوکار ثبت نام کرده اند.

در وزن ۸۷- کیلوگرم هم تیم اعزامی کشورمان 2 نماینده دارد. محمد حسین یزدانی در مبارزه نخست«کابلان» از قزاقستان را پیش و دارد و در صورت برتری باید با «کانگ سانگ هیون»  قهرمان جهان از کره جنوبی پیکار کند. مهران برخورداری دیگر نماینده ایران در این وزن ابتدا با «چن لینگ» از چین تایپه مبارزه می کند و در ادامه به دیدار « نیکیتا رافائلوویچ» حریف عنواندار از ازبکستان می رود. در این وزن ۱۱ تکواندوکار حضور دارند.

در گروه بانوان و در وزن ۴۹- کیلوگرم که ۱۶ تکواندوکار ثبت نام کرده اند، مبینا نعمت زاده ابتدا با «مانگین» از فیلیپین مبارزه می کند و سپس برای رسیدن به نیمه نهایی برنده مبارزه ماکايو و ویتنام را پیش رو خواهد داشت. «پانیپاک» ستاره تایلندی این وزن در بالای جدول قرار دارد و نعمت زاده در نیمه نهایی با این قهرمان نامدار جهان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۲- کیلوگرم الهام حقیقی ابتدا با «پریماج»از هند را پیش رو دارد و در صورت برتری به مصاف «فروزا سادیکووا» تکواندوکار عنوان دار ازبکستانی می رود.در این وزن ۱۳ تکواندوکار حضور دارند.

ملیکا میرحسینی هم در وزن ۷۳- کیلوگرم که ۱۰ تکواندوکار ثبت نام کرده اند در اولین دیدار با «تران نگویان» نماینده میزبان مبارزه می کند و در صورت برتری با یکی از تکواندوکاران چین، ازبکستان یا هند برای رسیدن به فینال پیکار می کند.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک‌های وی خواهند بود. حمید رضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده