سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

آزمون ارتقای درجه کمربند قرمز تا پوم و مشکی دان ۳ دوره 280 استان گلستان برگزار شد

آزمون ارتقای درجه کمربند قرمز تا پوم و مشکی دان ۳ دوره 280 در دو گروه آقایان و بانوان در سطح استانی به میزبانی هیئت تکواندو شهرستان گرگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از روابط عمومی هیئت تکواندو استان گلستان، آزمون ارتقای درجه کمربند قرمز تا پوم و مشکی دان ۳ دوره 280 در دو گروه آقایان و بانوان در سطح استانی با حضور 161 هنرجو (70 شرکت کننده در بخش آقایان و 91 شرکت کننده در بخش بانوان) در روز جمعه، مورخ 1403/۰3/18 به میزبانی هیئت تکواندو شهرستان گرگان برگزار گردید.

بهادر جواهری مسئول برگزاری آزمون گفت: ممتحنین این دوره از آزمون مجید شاکری و احسان کلاسنگیانی در بخش آقایان و اکرم جعفری و الهام میرنیا در بخش بانوان بودند.

جواهری گفت: دکتر علی نوری و مهرویه رضئی به عنوان نمایندگان کمیته آزمون فدراسیون، در دو بخش آقایان و بانوان بر حسن اجرای مراحل آزمون نظارت داشتند.

مسئول کمیته آزمون گفت: نتایج آزمون از طریق سامانه بانک اطلاعات فدراسیون تکواندو و یا با ارسال پیامک به تکواندوکاران اعلام می گردد.

گفتنی است، مسئولیت برگزاری این دوره آزمون بر عهده بهادر جواهری، سید تقی حسینی و حلیمه حیدری، مسئول و دبیران کمیته آزمون هیئت تکواندو استان گلستان بود. یاسر اتراچالی، دبیر هیئت تکواندو استان گلستان نیز بر حسن اجرای این رویداد نظارت داشت.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده