سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

تکرار تعهد برگزاری المپیک 2020 توسط نخست وزیر ژاپن

یوشیهیده سوگا، نخست وزیر ژاپن طی سخنرانی آتی خود در جمع قانونگذاران ژاپنی بر تعهدخود در برگزاری بازی های المپیک توکیو 2020 تاکید خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، یوشیهیده سوگا، جایگزین نخست وزیر مستعفی پیشین، شینیزو آبه به زودی در جمع همقطاران سیاسی و قانون گذاران ژاپنی سخنرانی خواهد کرد و بر طبق اعلام دفتر وی؛ تاکید بر تعهد به برگزاری بازی های المپیک از نقاط مهم در متن سخنرانی وی خواهد بود.

سوگا چندی پیش نیز طی یک سخنرانی، قاطعانه از برگزاری حتمی بازی های المپیک صحبت کرده و خود را ملزم و متعهد به انجام کلیه مقدمات لازم برای آن توصیف کرده بود.

ژاپن هم اکنون به دلیل شیوع گسترده کووید19 با منع ورود و پذیرش توریست از 159 کشور مواجه است و تدوین دستورالعمل و سناریوهای ایمنی امنیتی برای برگزاری بازی ها در دستور کار شورای سیاستگذاری سه جانبه قرارگرفته است.

همچنین، طی آخرین تماس با کمیته بین المللی المپیک 50 اقدام مقابله ای با کرونا مورد تصویب و تایید قرارگرفته است و تا پایان سالجاری میلادی اقدامات دیگر از جمله رفع ممنوعیت ورود توریست به ژاپن از جمله موارد مورد انتظار به شمار می رود.

گفتنی است، نخست وزیر ژاپن نیز بر احیاء صنعت توریسم ژاپن به ویژه از طریق فعالسازی پررونق آن در بازی های توکیو2020 تاکید دارد. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده