سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برگزاری مراسم اختتامیه لیگ و مسابقات استان البرز

مراسم اهدا کاپ و مدال شرکت کنندگان در لیگ جوانان و بزرگسالان استان و مسابقات مجازی پومسه و کیوروگی در خانه تکواندو البرز برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مراسم اختتامیه لیگ انفرادی جوانان و بزرگسالان و مسابقات آنلاین پومسه و کیوروگی مردان و زنان برگزار خواهد شد.

بنا به اعلام سازمان لیگ اختتامیه لیگ جوانان و بزرگسالان سال 98 با اهدا حکم و مدال شرکت کنندگان و اهدا کاپ و مدال تیمی روز دوشنبه - 5 آبان ماه در خانه تکواندو استان انجام می شود.

در این رقابت ها کلینیک پارس فردیس عنوان قهرمانی، فرهنگ و انجمن تکواندو خضرائی مقام دوم و پارسیان البرز مقام سوم را کسب کرده است.

ضمنا حکم و مدال نفرات برتر مسابقات نمایش مبارزه در دو بخش مردان و زنان که به منظور گرامیداشت یادواره چهارمین سالگرد شهید مدافع حرم وحید خزائی برگزار شد نیز اهدا خواهد گردید و در بخش پایانی احکام نفرات برتز مسابقات پومسه مجازی زنان تحویل مقام آوران می شود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده