سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

سرمربی ازبکستان؛

ایرانی‌ها از رقیبان سرسخت ما هستند

بوبور کوزیف سرمربی ازبکستان گفت: تکواندوکاران ایرانی با توجه به سطح فنی بالایی که دارند همواره از رقیبان قدرتمند و سرسخت ما به حساب می‌آیند.

تیم ازبکستان در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی و جام فجر در هر دو گروه مردان و زنان حضور پیدا کرد؛ بوبور کوزیف سرمربی ازبکستان در خصوص این دوره از رقابت‌ها در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: مسابقات سطح فنی بسیار بالایی داشت؛ تکواندوکاران تیم ‌ما توانستند برابر هوگوپوشان توانمند ایرانی عملکرد خوبی از خود ارائه دهند و مدال‌‌های رنگارنگی را کسب نمایند.

وی افزود: تکواندوکاران ایرانی با توجه به سطح فنی بالایی که دارند همواره از رقیبان قدرتمند و سرسخت ما به حساب می‌آیند و باید با دقت بالا و برنامه دو چندان به مصاف آنها رفت.

سرمربی ازبکستان در پایان گفت: برای نخستین بار است که در ایران حضور پیدا می‌کنم و این رویداد تجربه خوبی برای ما به همراه داشت. به دنبال برپایی کمپ تمرینی مشترک با تکواندوکاران ایرانی پیش از بازی‌های المپیک 2020 – توکیو هستم.

 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده