این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قزوین؛ لیگ تکواندو پسران تکواندو کار استان با حضور بیش از ۱۵۰ تکواندو کار و برگزاری بیش از ۷۰۰ بازی به میزبانی خانه تکواندو استان قزوین همزمان با نیمه شعبان به پایان رسید و هر رده سنی ، نفرات برتر خود را شناخت .
در این لیگ بازیکنانی از استان های البرز ، گیلان و زنجان حضور داشتند که ارتقا کمیت ، سطح فنی و جذابیت رقابت ها کمک شایانی کردند.
در پایان محمد صابرینیا به عنوان برترین داور از سوی کمیته داوران معرفی شد.
نفرات برتر:
نفرات برتر رده سنی خردسالان
وزن اول :
مقام اول : محمد محمد لو
مقام دوم : محمد صالح عسگری
مقام سوم : آریا مقسم حمیدی
مقام سوم :امیر رضا طاهرخانی
وزن دوم :
مقام اول : سجاد نجاتی
مقام دوم : آرمین کشمیری
مقام سوم : محمدمهدی بختیاری
مقام سوم : ایهان مسافر
وزن سوم :
مقام اول :علی اصغر ورسه
وزن دوم : رهام رضایی
وزن سوم: محمد رضا یلماز
وزن سوم: محمد حسام سلیمانی
وزن چهار:
مقام اول: محمد طاها اختری
مقام دوم : کیارش رضایی
مقام سوم : ژیار مرادی
مقام سوم :طاها رحمانی
وزن پنجم:
مقام اول : امیر حسین الله بخشی
مقام دوم : کسری رسولی
مقام سوم :امیر مهدی نوروزی
مقام سوم حامد صمدی
وزن ششم:
مقام اول :آرتین دوست محمدی
مقام دوم : امیر علی نهان زاده
مقام سوم :آرتین جعفری
مقام سوم ابوالفضل اکبری
وزن هفتم :
مقام اول : امیر حسین عباسی
مقام دوم :محمد طاها آقا بگلو
مقام سوم : یاشار طاهرخانی
مقام سوم :محمد طاها میرزایی
وزن هشتم :
مقام اول :ایلیا صفری
مقام دوم : آروین لطفی
مقام سوم : محمد علی علیپور
مقام سوم :محمد صالح نوری
وزن نهم :
مقام اول : صدرا سلطان خواه
مقام دوم : سبحان فتحی
وزن دهم:
مقام اول : رادین عزیز خانی
مقام دوم : ابوالفضل میرزایی
مقام سوم : مهدی شیرمحمدی
مقام سوم : علی پور عاشوری
نفرات برتر رده سنی نونهالان:
وزن اول :
مقام اول : امید استوار
مقام دوم : پارسا باقری
مقام سوم : امیر محمد قهرمانی
مقام سوم :ایلیا لطفی
وزن دوم :
مقام اول : رادین جعفری
مقام دوم : امیر علی حسینی
مقام سوم : امیر علی سلیمانی
مقام سوم : امیر حافظ سلخوری
وزن سوم :
مقام اول : حسین رضا نادری
وزن دوم : محمد یوسف سلطانپور
وزن سوم: طاها عزیزی
وزن سوم: علی غیاثوند
وزن چهار:
مقام اول: امیر حسین مقدسی
مقام دوم : محمد امین قنبری
مقام سوم : ابوالفضل میر عزیزی
مقام سوم :امیر حسین میرزایی
وزن پنجم:
مقام اول : ابوالفضل خراسانی
مقام دوم : علیرضا علوی
مقام سوم :امیر عباس رضایی
مقام سوم:امیر رضا آقا محمدی
وزن ششم:
مقام اول :محمد امین مهدی خانلو
مقام دوم :البرز ملکی
مقام سوم :محمد شمسی
مقام سوم :امیر علی عابدینی
وزن هفتم :
مقام اول : سبحان معرفی
مقام دوم : مهدی قربانی
مقام سوم : احمدرضا رضایی
وزن هشتم :
مقام اول : محمد طاها غیاثوند
مقام دوم : محمد فلاح دلاوری
وزن نهم :
مقام اول : یاسین طاهرخانی
مقام دوم : امیر محمد نوروزی
وزن دهم
مقام اول : امیر سام عموئی
مقام دوم : امیر محمد اسماعیل خانی
مقام سوم : امیر حسین موسوی
نفرات برتر رده سنی نوجوانان:
وزن اول :
مقام اول : امیرمهدی خلیل پور
مقام دوم : پرهام نجفی
مقام سوم : حسام کاکاوند
وزن دوم :
مقام اول : ابوالفضل پورحنیفه
مقام دوم : محمد جواد پیربیگی
مقام سوم : پدرام معصومی
وزن سوم :
مقام اول : محمد طاها طاهری
وزن دوم : امیرمهدی سلیمانی
وزن سوم: امیر حسین حیدری
وزن سوم: شایان هوشیار
وزن چهار:
مقام اول: سینا فرجی
مقام دوم : سجادقاسمی
مقام سوم : امیررضا طیبی
مقام سوم :امیر حسین بیکانی
وزن پنجم:
مقام اول : پوریا شفیع پور
مقام دوم : امیررضا مددی
مقام سوم : نیما فرجی
مقام سوم:مسیحا داسدار
وزن ششم:
مقام اول :امیر رضا نجاری
مقام دوم :امیرحسین سعیدی
مقام سوم :ماهان فارابی
مقام سوم :محمد حسن بگلری
وزن هفتم :
مقام اول : محمد امین غیاثوند
مقام دوم : امیر حسین درویش زاده
مقام سوم : محمد نمازی
مقام سوم : علی رحمانی
وزن هشتم :
مقام اول : محمد مجتبی مختارزاده
مقام دوم : حسام عظیمی
مقام سوم : محمد مهدی سعیدی کیا
مقام سوم : فرزین مقدمی فر
وزن نهم :
مقام اول : امیر محمد جلالی
مقام دوم : محمد طاها عبدالمکلی
وزن دهم
مقام اول : علی کریمی
مقام دوم : سید امیر محمد حمیدی
مقام سوم : ایمان خداپرست
مقام سوم : ابوالفض هاشمی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید