این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، هفته اول و دوم از دور برگشت هشتمین دوره لیگ پومسه استان در بخش مردان روز جمعه - ۱۰ بهمن در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج کسب شده تا پایان هفته دوم به شرح ذیل است:
کمربند زرد///
رده سنی زیر ۷ سال:
۱- علی جمالی
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-محمدمهدی امینی
۲-ماهان مجیدی
۳-محمدطاها حاتمی-شاهرخ پارسی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-سروش منصوری
۲-فرهاد اصغری
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال
۱-عرفان محمدیان
کمربند سبز///
رده سنی زیر۷سال:
۱-کیارش فرامرزی
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-امین پاک طینت
۲-سید محمدصالح موسوی
۳-امیرحسین طالبی نجف آبادی-امیرمحمد رحیمی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-سینا اخلاصی
۲-فواد قاسمی
۳-امیرمحمد محمدی نژاد-محمدصالح خیرآبادی
کمربند آبی///
رده سنی زیر ۷ سال:
۱-امیرحسین زینی
۲-امیرمهدی جعفری
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-متین مهوری
۲-سجاد جعفر زاده
۳-علیرضا موسویان-امیرعلی هاشمی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-محمد طه خدادادی
۲-امیر حسین عاشوری
۳-مرتضی شفیعی -شایان مرادی
رده سنی سنی ۱۸ تا ۳۰ سال
۱-یوسف ناصری
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-محمد حیدری
ابداعی ۱۸ تا ۳۰ سال آبی:
۱-هادی طالبی
تیمی رده کمربند سبز و آبی///
رده سنی زیر ۱۴ سال:
۱-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
۲-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان(الف)
۳-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان( ب)-شهید حججی
رده کمربند قرمز///
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- محمد مهدی چهارده معصومی
۲- سید امیر حسین حسینی
۳-محمد مهدی یزد خواستی – حسین اسحاقی دورهونی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-محمد مسعود چهارده معصومی
۲- رامین حاتمی
۳- مبین حسینی -محمد حسین کاظمینی
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-محمد سنجابی
۲- نیما فتوحی بافقی
۳-امیر حسین براتی- امیر محمد عمو سطانی
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال قرمز:
۱-رضا حاج آقایی دستگردی
ابداعی رده سنی۱۵ تا ۱۷ سال قرمز:
۱- یونس کاظم زاده
تیمی زیر ۱۴ سال قرمز:
۱- نصر
۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
رده کمربند مشکی///
زیر ۱۲ سال:
۱-حسین رحیمی
۲-علیرضا شاهپوری
۳-امیر سبحان حیدری- امیر علی فراهانی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- امیر رضا اسماعیل
۲-علیرضا زرینی
۳-عادل منصوری-دانیال شهبازی
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- یاسین وکیلی
۲- مسیح ایران نژاد
۳-مهزیار صدری-محمد مهدی حیدری
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- امین مرادی
۲- علی بهمنی
۳- محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی
رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:
۱- بهزاد عزیز الهی
۲-سلمان قنبری
۳-سید ناصر منعوی – رضا هاشم پور
رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:
۱-مظفر زمانی
۲-احمد فراهانی
۳- مهدی حکیمی
رده سنی۵۱تا ۶۰ سال:
۱-اسدالله مهرابی کوشکی
۲- حسین ایران نژاد
تیمی زیر ۱۴ سال مشکی:
۱- آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی
۲-آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی الف
۳- باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان – کوثر
تیمی رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-اکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی
۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاروجان
تیمی رده سنی بالای ۱۸ سال مشکی:
۱- سپاهان
ابداعی زیر ۱۴ سال مشکی:
۱-محمد مهدی قصری
۲- علی موذنی
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال مشکی:
۱-مهدی جعفر زاده
۲- علی مرادی
ابداعی بالای ۱۸ سال مشکی:
۱-عرفان بهالویی
۲-علی صفاری
برترین ها///
داورنمونه: سعید غلامی
بازیکن فنی لیگ برتر: امین مرادی و امیر رضا اسماعیل
بازیکن فنی دسته یک: امیر حسین زینی
مربی نمونه: حسین بهشتی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید