سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

برگزاری رقابت های هفته چهارم لیگ پومسه مردان استان البرز

رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ پومسه مردان استان البرز در خانه تکواندو استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، مسابقات هفته چهارم از هفتمین دوره لیگ پومسه مردان استان در خانه تکواندو برگزار شد.

نتایج  کسب شده این رقابت ها به شرح ذیل است:

رده کمربند پوم و مشکی (انفرادی)///

رده سنی زیر 12 سال:

1- یاسین محمدیان

2- محمد جواد رستمی

3-حسین سوری - سعید احمدی

رده سنی 12 تا 14 سال:

1- احسان حسین زاده

2- علی رضا احمدی

3- معراج قاسمی - امیر محمد فشی

رده سنی 15 تا 17 سال:

1-محمد الماسی

2-حسین حسن پور

3-امیر حسین کریمی - محمد مبین بغدادی

رده سنی 18 تا 30 سال:

1-یاسین محمد علی خانی

2-پویا معصومی

3- امیر پروران - محمد مهدی مردانلو

رده سنی 31 تا 40 سال:

1-جواد طولابی

2-حمید نظم ده

3-قاسم فاضل - محمد رضا جعفری

رده سنی 41 تا 50 سال:

1-علی شاه حسینی

2-فرشید بهره مند

3- محمد عزیزی،علی اصغر اکرمی

رده  کمربند پوم و مشکی(تیمی)///

رده سنی کمتر از 14 سال:

1-آکادمی طولابی

2- باشگاه مکوندی

3-ایرانهمر البرز،آکادمی تکواندو نظری

رده سنی 15 تا 17 سال:

1-هیات تکواندو محمدیه

2-آکادمی تکواندو نظری

رده سنی 18 تا 30 سال:

1-هیات تکواندو محمدیه

2- آکادمی آذر

رده سنی بالای 31 سال:

1-آریا البرز

2-آکادمی طولابی

3-بانک آینده

کمربند قرمز///

رده سنی کمتر از 9 سال:

1-علی کیانی

2-بردیا شکر الهی

3- مبین حجتی - علی رضا سبزه پرور

رده سنی 10 تا 12 سال:

1- محمد حسین اکبری

2-محسن کریمی

3- امیر محمد عطاخانی  - ایلیا صالحی زاده

رده سنی 12 تا 14 سال:

1-اشکان هزاره مقدم

2-محمد امین سپهریان

3-متین کارگر - ارشیا قربانی

رده سنی 15 تا 17 سال:

1-دانیال فروزان فر

2- سینا کریم اوغلی

3- اسماعیل امیری - عرشیا احمدی

رده کمربند سبز و آبی///

رده سنی کمتر از 9 سال:

1-احسان فرخ وندی

2- آرتان موسی پور

3- امیر محمد دهقانی

رده سنی 9 تا 12 سال:

1-محمد جواد قلی زاده

2- ابوالفضل نوری

3-  محمد جواد مرتضایی - امیر حسین ترابی

رده سنی 12 تا 14 سال:

1-حسین بهرامی

2-علی اصغر حسن زاده،

3-مهدی یوسف نیا - میلاد صفر زاده

رده سنی 15 تا 17 سال:

1-علی بیگلر خانی

2- پارسا کیا حسینی

3- امیر حسین جدیدی

رده کمربند سبز و آبی تیمی///

رده سنی کمتر از 12 سال

 1-باشگاه امیر

2-هیات تکواندو محمدیه

فرم ابداعی///

رده سنی 15 تا 17 سال:

1-محمد مهدی حسین آبادی

2-حسین گلباز

رده سنی بالای 18 سال:

1-هومن بهرامی نیا

بهترین ها ///

بهترین بازیکن:

ابداعی: محمد مهدی حسین آبادی از هیات تکواندو محمدیه

کمربند مشکی: یاسان محمد علی خانی از هیات تکواندو محمدیه

کمربند قرمز: دانیال فروزان فر از تیم آریا البرز

کمربند سبز و آبی :علی بیگلر خانی از باشگاه امیر

سرپرست: مهدی شیرازی از آکادمی شیرازی

مربی:علی شاه حسینی ازآریا البرز

بهترین داور:خلیل آژیده

مسئولیت برگزاری این رقابت ها بر عهده  داود صالحی، سید رضا مظلومی و سهیل نوذری به ترتیب به عنوان مسئول، دبیر و مدیر اجرایی  بود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده