سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

هفته سوم لیگ پومسه مردان استان البرز برگزار شد

مسابقات هفته سوم از هفتمین دوره لیگ پومسه مردان استان البرز در خانه تکواندو استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات هفته سوم از هفتمین دوره لیگ پومسه مردان روز جمعه - 17 آبان ماه در خانه تکواندو استان برگزار شد.

نتایج به دست آمده در رده‌های سنی مختلف به ترتیب زیر است:

رده کمربند پوم و مشکی(انفرادی)///

رده سنی کمتر از 12 سال:

 1- یاسین محمدیان

2- محمد جواد رستمی

3- حسین سوری - سعید احمدی

رده سنی12 تا 14 سال:

1- عرفان فلاح

2- احسان حسین زاده

3- علی رضا احمدی - مهدی رئوفی

رده سنی15 تا 17 سال:

1- محمد الماسی

2- حسین حسن پور

3- امیر حسین کریمی - محمد مبین بغدادی

رده سنی18 تا 30 سال:

1- یاسین محمد علی خانی

2- پویا معصومی

3- امیر پروران - علی خزایی

رده سنی31 تا 40 سال:

1- جواد طولابی

2- حمید نظم ده

3- قاسم فاضل - محمدرضا جعفری

رده سنی41 تا 50 سال:

1- علی شاه حسینی

2- محمدعلی اقبال دوست

3- فرشید بهره مند - محمد عزیزی

رده سنیبالای 51 سال:

1- فرشاد مکوندی

کمربند پوم و مشکی(تیمی)///

رده سنی کمتر از 14 سال:

1- آکادمی طولابی

2- هیات تکواندو محمدیه

3- باشگاه مکوندی، ایرانهمر البرز

رده سنی15 تا 17 سال:

1- هیات تکواندو محمدیه

2- آکادمی تکواندو نظری

رده سنی18 تا 30 سال:

1- هیات تکواندو محمدیه

2- آکادمی آذر

رده سنیبالای 31 سال:

1- آریا البرز

2- آکادمی طولابی

3- بانک آینده

کمربند قرمز///

رده سنی کمتر از 9 سال:

1- علی کیانی

2- بردیا شکرالهی

3- مبین حجتی -علی رضا سبزه پرور

رده سنی 10 تا 12 سال:

1- محمد حسین اکبری

2- محسن کریمی

3- امیر محمد عطاخانی- ایلیا صالحی زاده

رده سنی12 تا 14 سال:

1- اشکان هزاره مقدم

2- محمد امین سپهریان

3- متین کارگر - ارشیا قربانی

رده سنی15 تا 17 سال:

1- دانیال فروزان فر

2- سینا کریم اوغلی

3- اسماعیل امیری - عرشیا احمدی

کمربند سبز و آبی///

رده سنی کمتر از 9 سال:

1- احسان فرخ وندی

2- آرتان موسی پور

3- امیر محمد دهقانی

رده سنی9 تا 12 سال:

1- محمدجواد قلی زاده

2- ابوالفضل نوری

3- امیرحسین ترابی - محمدجواد مرتضایی

رده سنی13 تا 14 سال :

1- حسین بهرامی

2- علی اصغر حسن زاده

3- مهدی یوسف نیا، میلاد صفرزاده

رده سنی 15 تا 17 سال:

1- علی بیگلر خانی

2- پارسا کیاحسینی

3- امیرحسین جدیدی

کمربند سبز و آبی تیمی///

رده سنی کمتر از 12 سال:

 1- باشگاه امیر

2- هیات تکواندو محمدیه

فرم ابداعی///

رده سنی15 تا 17 سال:

1- محمدمهدی حسین آبادی

2- حسین گلباز

رده سنی بالای 18 سال:

1- هومن بهرامی نیا

سازمان لیگ بهترین ها را بدین شرح معرفی کرد:

بهترین بازیکن

ابداعی: حسین گلباز(آکادمی پوما)

کمربند مشکی: جواد طولابی(آکادمی طولابی)

قرمز: محمد امین سپهریان(آکادمی طولابی)

سبز و آبی: محمدرضا روان پاک(باشگاه امیر)

سرپرست: رضا نظری(آکادمی نظری)

مربی: مجید گلیج(ایرانمهر البرز)

بهترین داور: ابراهیم بهرامی

مسئولیت برگزاری لیگ را داود صالحی، سیدرضا مظلومی و سهیل نوذری به ترتیب به عنوان مسئول، دبیر و مدیر اجرایی به عهده داشتند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده