این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای هفته ششم تا هشتم از یازدهمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» از فردا (یکشنبه 10 شهریورماه) به مدت دو روز در فدراسیون تکواندو برگزار میشود.
در این دوره از رقابتها 20 تیم حضور پیدا کردهاند که در قالب دو گروه 10 تیمی به مصاف رقبا میروند و در نهایت 4 تیم از گروه به مرحله پایانی راه پیدا میکند.
رقابتهای گروه اول فردا (یکشنبه – 10 شهریورماه) با حضور تیمهای هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شمالغرب، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو شمالشرق تهران، ققنوس جویبار، هیات تکواندو شهرستان کرج، لوازم خانگی کن وهيات تکواندو شهرستان اشتهارد پیگیری خواهد شد.
برنامه رقابتهای گروه اول به شرح ذیل است:
هفته ششم///
تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو شمالغرب – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران
تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج
تیم ققنوس جویبار – تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد
تیم هیات تکواندو ورامین – تیم هیات تکواندو استان اردبیل
هفته هفتم///
تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم ققنوس جویبار
تیم هیات تکواندو شمالغرب – تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد
تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان – تیم لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو شهرستان کرج – تیم هیات تکواندو استان اردبیل
تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران – تیم هیات تکواندو ورامین
هفته هشتم///
تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان
تیم هیات تکواندو شمالغرب – تیم ققنوس جویبار
تیم لوازم خانگی کن - تیم هیات تکواندو استان اردبیل
تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد – تیم هیات تکواندو ورامین
تیم هیات تکواندو شهرستان کرج – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران
گفتنی است؛ در پایان رقابتهای هفته پنجم، تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد با کسب 11 امتیاز و تفاضل 22 صدرنشین شد، هیات تکواندو ورامین با 11 امتیاز و تفاضل 16 در رده دوم قرار گرفت و ققنوس جویبار نیز با 10 امتیاز سوم شد.
مبارزات گروه دوم نیز روز دوشنبه – 11 شهریورماه با حضور تیمهای هیات تکواندو استان آذربایجانشرقی، هیات تکواندو جنوبشرق، اسپریچو، هيات تکواندو شهرستان فردیس، هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، لوازم تکواندو کوان (kwon)، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو استان قم، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن و هیات تکواندو استان گلستان انجام می شود.
برنامه رقابت ها به شرح ذیل است:
هفته ششم///
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن
تیم اسپریچو – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی - تیم هیات تکواندو استان قم
تیم هیات تکواندو شهر درچه – تیم هیات تکواندو استان گلستان
تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس – تیم هیات تکواندو جنوبشرق
هفته هفتم///
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی – تیم هیات تکواندو شهر درچه
تیم اسپریچو – تیم هیات تکواندو استان گلستان
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم هیات تکواندو جنوبشرق
تیم لوازم تکواندو کوان (kwon) – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس
هفته هشتم///
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی - تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی
تیم اسپریچو – تیم هیات تکواندو شهر درچه
تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن – تیم هیات تکواندو جنوبشرق
تیم هیات تکواندو استان گلستان – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)
گفتنی است؛ در پایان رقابتهای هفته پنجم، تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با کسب 14 امتیاز در صدر جدول ردهبندی قرار گرفت، اسپریچو با 12 امتیاز دوم شد و هیات تکواندو جنوبشرق جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید