سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان - قم؛

تکواندوکاران صعودکننده به مرحله یک‌چهارم مشخص شدند

در نخستین روز از مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان و رقابت های قهرمانی کشور پسران و با برگزاري مبارزات مرحله یک‌هشتم نفرات راه‌يافته به مرحله يك‌چهارم معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان و بیست و هشتمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور در گروه پسران، از صبح امروز (دوشنبه - 4 شهریورماه) با حضور 289 تکواندوکار از 31 استان کشور به میزبانی هیات تکواندو استان قم در سالن «نخلستان» آغاز شد و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

امروز (دوشنبه - 4 شهریورماه) و در روز نخست اين رقابت‌ها تكواندوكاران اوزان فرد (33-، 41-، 49-، 57-، 65- کیلوگرم) با یکدیگر به مبارزه پرداختند كه با انجام دیدارهای مرحله یک‌هشتم اسامي نفرات راه‌يافته به مرحله يك‌چهارم به شرح ذيل مشخص شد:

وزن اول (33- کیلوگرم):

سینا محترمی (آذربایجان‌شرقی) - رضا قراخانی (زنجان)

شنتیا غفاریان (البرز) - سید مهدی محمدی (مازندران)

آرين احمدي (فارس) - طاها دهقانی (اصفهان)

محمداسماعیل باجان (سمنان) - سالار داورپناه (خراسان شمالی)

وزن سوم (41- کیلوگرم):

محمدمهیار رحمانی (زنجان) - احمد رضا کاکاوند (قزوین)

سعید پورباقی (خراسان‌رضوی) - علی پرسیان (کهگیلویه و بویراحمد)

علیرضا آپرویز (کرمانشاه) - امیر حسین رستاد (گیلان)

متین افشار پور (تهران) - متین رنجگر (آذربایجان شرقی)

وزن پنجم (49- کیلوگرم):

علی شاهوار (مرکزی) - حمیدرضا جعفری (مازندران)

سید محمد امین کریمی (قزوین) - عرفان تاجیک (خوزستان)

امیرحسین ملکی (تهران) - عدنان محمدقلي پور (گلستان)

امیرحسین همتی (آذربایجان‌شرقی) - فرید ابراهیمی (گیلان)

وزن هفتم (57- کیلوگرم):

امیر حسین اکبری (آذربایجان‌شرقی) - امیر حسین متاجی (مازندران)

آرش وزیری دوست (تهران) - رهام قنبری (چهارمحال بختیاری)

مهدی اورجی (البرز) - عليرضا زماني (فارس)

امیررضا رحمانی (قزوین) - ايليا قنادي (خوزستان)

وزن نهم (65- کیلوگرم):

مهدی عقلمندویند (اردبیل) - علی رضا علی حسینی (ایلام)

ابوالفضل عباسی پویا (مازندران) - معین اکبرنژاد رود پش (البرز)

علیرضا دشتی (بوشهر) - رضا پرورش مراد (همدان)

پوريا زارع (فارس) - محمد امین کارساز (خراسان رضوی)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده