سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان - البرز؛

هوگوپوشان صعود کننده به مرحله نیمه نهایی معرفی شدند

در دومین و آخرین روز از مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان و رقابت های قهرمانی کشور دختران و با برگزاري مبارزات مرحله یک‌چهارم تکواندوکاران راه یافته به مرحله نیمه نهایی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان و بیست و چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور در گروه دختران، از صبح روز گذشته (شنبه - 2 شهریورماه) به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن «انقلاب» آغاز شد و امروز به پایان می رسد.

این مسابقات با حضور 286 تکواندوکار و در قالب 32 تیم از استان‌های آذربايجان‌شرقي، آذربايجان‌غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهكيلويه و بوير احمد، کیش، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، هرمزگان، همدان و يزد در حال پیگیری است.

امروز (یکشنبه - دوم شهریورماه) و در روز پایانی اين رقابت‌ها تكواندوكاران اوزان زوج (33-، 41-، 47-، 55- و 59+ کیلوگرم) با یکدیگر مبارزه کردند كه با برگزاری دیدارهای مرحله یک‌چهارم اسامي نفرات راه‌يافته به مرحله نیمه نهایی به شرح ذيل مشخص شد:

وزن دوم (33- کیلوگرم):

فاطمه دارایی (لرستان) - صبا بیکی (گلستان)

بيتا توپچيان (آذربایجان‌شرقی) - آناهیتا رمضانی (البرز)

وزن چهارم (41- کیلوگرم):

فائزه بی غم سوستانی (البرز) -  زهرا زرین نعل (گیلان)

یگانه عربلو (اصفهان) - پرنیا سلمانی (قزوین)

وزن ششم (47- کیلوگرم):

ساناز عباس پور فضل(البرز) - مبینا بخشی نژاد (قزوین)

شيدا محمدي (تهران) - سولماز افشاری (آذربایجان شرقی) 

وزن هشتم (55- کیلوگرم):

فاطمه رحمانی گوی (البرز) - بهار زارع (فارس) 

 پونه جعفرصالحی (مازندران) - مائده رنگرززاده (خراسان رضوی) 

وزن دهم (59+ کیلوگرم):

پریا لطیفی (ایلام) - الهام حقیقی (تهران)

مائده مهدان (گلستان) - فاطمه شفیع پور فرمی (البرز)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده