سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان - البرز؛

هوگوپوشان صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند

در نخستین روز از مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان و رقابت های قهرمانی کشور دختران و با برگزاري رقابت‌های مرحله یک‌چهارم نفرات راه‌يافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی نونهالان و بیست و چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور در گروه دختران، از صبح امروز (شنبه - 2 شهریورماه) به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن «انقلاب» آغاز شد و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

این مسابقات با حضور 286 تکواندوکار و در قالب 32 تیم از استان‌های آذربايجان‌شرقي، آذربايجان‌غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهكيلويه و بوير احمد، کیش، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، هرمزگان، همدان و يزد در حال پیگیری است.

امروز (شنبه - دوم شهریورماه) و در روز نخست اين رقابت‌ها تكواندوكاران اوزان فرد (29-، 37-، 44-، 51-، 59- کیلوگرم) بر روي شياپ‌چانگ رفتند كه با برگزاری دیدارهای مرحله یک‌چهارم اسامي نفرات راه‌يافته به مرحله نیمه نهایی به شرح ذيل مشخص شد:

وزن اول (29- کیلوگرم):

مهتاب محمودی (مرکزی) - سوگند شیری (تهران)

یکتا وحیدی زاده (کرمان) - پریسا سادات صالحی (اصفهان)

وزن سوم (37- کیلوگرم):

ترنم احمدنژاد (مازندران) - فاطمه عرب رودبارکی (گلستان)

کیانا یگانه معافی (گیلان) - مریم شکری (البرز)

وزن پنجم (44- کیلوگرم):

سیده غزل موسوی کوپر (مازندران) - مهدیس علیزاده (تهران)

غزل زمانی (فارس) - طناز قیطاسی (کرمانشاه) 

وزن هفتم (51- کیلوگرم):

مبینا نعمت زاده (تهران) - شقایق عزیزی (سمنان)

نیلوفر تنکابنی (مازندران) - ریحانه امام دادی (خراسان رضوی)

وزن نهم (59- کیلوگرم):

مهسا سادات حسینی (قزوین) - مریم صادقی پور (البرز)

مائده کاظمی (قم) - ستایش قهرمانی (تهران)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده