این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019، از روز چهارشنبه – 16 مردادماه با حضور 550 تکواندوکار از 64 کشور در سالن «کاخ ورزش جهانی» تاشکند آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.
امروز و در روز سوم (جمعه – 18 مردادماه) رقابتهای اوزان 41- و 45- کیلوگرم پسران و 44-، 55- و 59- کیلوگرم دختران انجام خواهد شد و امیرحسین نوروزی (وزن 41- کیلوگرم)، امیررضا قربانی (وزن 45- کیلوگرم)، ساناز عباسپور (وزن 44- کیلوگرم)، پونه جعفرصالحی (وزن 55- کیلوگرم) و ستایش قهرمانی (وزن 59- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران هستند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
«گروه پسران»
وزن سوم (41- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله مقدماتی///
امیرحسین نوروزی 31 - الکساندروس فارماکیس (قبرس) 4
مرحله یک شانزدهم///
امیرحسین نوروزی 31 - کورِی پوپولو (استالیا ) 7 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یک هشتم///
امیرحسین نوروزی 35 - گویلهرمه آرائوجو (برزیل) 2 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
امیرحسین نوروزی 26 - اسلام شوکوئف (روسیه) 22
مدال برنز امیرحسین قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
امیرحسین نوروزی 25 - ریان مارتینه (هائیتی)8
امیرحسین راهی فینال شد
فینال///
امیرحسین نوروزی 11 - ظفربیک کاریمو (ازبکستان) 31
امیرحسین نایب قهرمان شد
وزن چهارم (45- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یک شانزدهم///
امیررضا قربانی 29 - ادوآردو گوتیررز (مکزیک) 30
امیررضا از دور رقابت ها کنار رفت
«گروه دختران »
وزن پنجم (44- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
ساناز عباس پور 25 - دویئونگ یو (کره جنوبی) 3 (اختلاف امتیاز 20 - پایان مبارزه ابتدای راند سوم)
مرحله یکهشتم///
ساناز عباس پور 23 - گیولیانا ماسیلو (استرالیا) یک (اختلاف امتیاز 20 - پایان مبارزه ابتدای راند سوم)
مرحله یکچهارم///
ساناز عباس پور 23 - والریا اسمیچکوا (بلاروس) صفر (اختلاف امتیاز 20 - پایان مبارزه در راند دوم)
مدال برنز ساناز قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
ساناز عباس پور 22 - السا هرناندر (اسپانیا) صفر (اختلاف امتیاز 20)
ساناز راهی فینال شد
مرحله فینال///
ساناز عباس پور 20 - آیشا آدیلبکیز (قزاقستان) صفر (انصراف نماینده حریف در اواسط راند اول - برنده ساناز)
ساناز طلایی شد
وزن هشتم (55- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
پونه جعفرصالحی 32 - ماریا دومینا (اوکراین) 23
مرحله یکچهارم///
پونه جعفرصالحی 19 - لیلا حمدی (مصر) یک
مدال برنز پونه قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
پونه جعفرصالحی 26 - ویتالیا لازوتا (بلاروس) 4 (اختلاف امتیاز 20)
پونه راهی فینال شد
فینال///
پونه جعفرصالحی 21 - جیون کیم (کره جنوبی) یک (اختلاف امتیاز 20 - پایان در راند دوم)
پونه طلایی شد
وزن نهم (59- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
ستایش قهرمانی - استراحت
مرحله یکهشتم///
ستایش قهرمانی 6 - آروژان تیلئوژانوا (قزاقستان) یک
مرحله یکچهارم///
ستایش قهرمانی 13 - هیو ریم هونگ (کرهجنوبی) 9
مدال برنز ستایش قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
ستایش قهرمانی 20 - نئوس والبوئنا (اسپانیا) 14
ستایش راهی فینال شد
فینال///
ستایش قهرمانی 13 - اوا لی (آمریکا) 14
ستایش نایب قهرمان شد
هدایت تیم پسران برعهده مرتضی کریمی به عنوان سرمربی است و سرمربیگری تیم دختران را اعظم درستی برعهده دارد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید