سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان - بزرگسالان - آذربایجان شرقی؛

منتخبین صعودکننده راه یافته به مرحله یک‌چهارم معرفی شدند

در دومین و آخرین روز از مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان زنان و با انجام رقابت‌های مرحله یک‌هشتم هوگوپوشان صعود کننده به مرحله یک‌چهارم مشخص و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان در گروه زنان از صبح روز گذشته (شنبه – 12 مردادماه) به میزبانی هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی و در سالن «شهید پورشریفی» تبریز آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

این مسابقات با حضور 239 تکواندوکار و در قالب 29 تیم از استان‌های آذربايجان‌شرقي (2 تیم)، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهكيلويه و بوير احمد، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، هرمزگان ، همدان و يزد در حال برگزاری است.

امروز (یکشنبه - 13 مردادماه) و در روز دوم و پایانی اين رقابت‌ها تكواندوكاران اوزان زوج (49-، 57-، 67- و 73+ کیلوگرم) به مصاف یکدیگر می‌روند که با برگزاری دیدارهای مرحله یک هشتم اسامي نفرات راه‌يافته به مرحله يك‌چهارم به شرح ذيل مشخص شد:

وزن دوم (49- کیلوگرم):

آيدا خورشيدي (فارس) - شیرین شمس (آذربایجان‌شرقی)

شاپرک نجفی (البرز) - راحله زینالی ممقانی (آذربایجان‌شرقی)

دنیا محمدی (تهران) - حدیثه پورکاظمی (گیلان)

نگين ناصري پور (لرستان) - سارا میزبان (خوزستان)

وزن چهارم (57- کیلوگرم):

مهسا پور ميزاي (گیلان) - پرنیا فدوی روشناوند (خراسان‌رضوی)

پرستو همتي (تهران) - نرگس میرنورالهی (البرز)

سارا قاسمی(چهارمحال بختیاری) - زهرا شیدائی (مازندران)

روناک حسین زاده (کردستان) - آرمینا احمدی (یزد)

وزن ششم (67- کیلوگرم):

هانیه شریعتی (تهران) - راضيه رنگرز زاده (خراسان‌رضوی)

یلدا ولی نژاد (البرز) - غزل بهزادی (بوشهر)

مهدیه سیدمرادی (کرمان) - صفا ارجمندی (خوزستان)

زهره حسن نتاج (مازندران) - نگار اسحقی عاشق آباد (اصفهان)

وزن هشتم (73+ کیلوگرم):

فاطمه امینی خوزانی (اصفهان) - زهرا پور اسماعيل (مازندران)

زهرا خنجر (ایلام) -  نفيسه رنگرز زاده (خراسان‌رضوی)

الهه پورخسروانی (کرمان) – زینب اسماعیلی وراغول (البرز)

سمانه بني آدم (آذربایجان‌شرقی) - شهربانو دامغاني نژاد (تهران)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده