این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد قهرمانی شکوفه ها، خردسالان، نونهالان و نوجوانان دختر به مناسبت دهه کرامت با حضور 270 تکواندوکار به میزبانی شهرستان فردیس در سالن امام رضا برگزار شد.
نتایج حاصل شده در اوزان 10گانه به شرح ذیل است:
رده سنی شکوفه ها (زرد)///
وزن اول:
1. آدرینا مرادی
2. عسل لطیفی
وزن دوم:
1. طناز صمدی
2. شهنا پورحسن
3. حلما شعبانی – رضوان صفری
وزن سوم:
1. آنیتا رجایی
2. رها نامداریان
3. نازنین زهرا صبوری
وزن چهارم:
1. فاطمه عظیمی
2. صدف بتویی
3. نوشین آفرین کرد – سارا محمدزاده
وزن پنجم:
1. ضحا جدی شاکری
2. اسرا رمضانی
3. هستی صالحی – رها نجفی
وزن ششم:
1. آی تک مظلومی
2. سارینا پرمون
وزن هشتم:
1. نرگس محمدی
2. تینا خادم
3. محدثه کریمی
وزن نهم:
1. یسنا میرزایی
2. سلما مرادخانی
وزن دهم:
1. هلیا رحمانی
2. ریحانه جمشیدیان
3. یسنا روح بخش – اسرا مهدی کیا
رده سنی شکوفه ها ( سبز و آبی )///
وزن دوم:
1. نگار جلیلیان
2. رها عباسی
3. سارینا جهان تیغ – سپیدار احمدی
وزن سوم:
1. سینا جهان تیغ
2. فاطمه قرائی
3. مهرسا یوسفی – هستی روئین تن
وزن چهارم:
1. مریم دلفان آذری
2. مائده پور احمدی
3. دیانا هادی نیا – اسرا سعیدی
وزن پنجم:
1. کارینا کریمی
2. هلیا نوروزی
3. عسل رشحات – ملیسا شجاعی
وزن ششم:
1. الهه صفربخشایش
2. دینا سادات حسینی
وزن هفتم:
1. حدیثه نوبهار
2. مائده میرفتحی
وزن هشتم:
1. نازنین رقیه اسعدی
2. محدثه کابلی
وزن دهم:
1. ستایش عبدلی
2. یگانه امینی
3. کوثر جلالوند
رده سنی خردسالان (زرد) ///
وزن اول:
1. زهرا شهبازی
2. شقایق پلاهنگ
3.عسل جودی فام – مائده شکری
وزن دوم:
1. سوگند بهمنی
2. حنانه مرادنژاد
3. فاطمه تشکری – آسنا داداشی
وزن سوم:
1. زهرا حسن زاده
2. هیفاء مطوریان
3. نیایش خانی – نازنین زهرا احمدی
وزن چهارم:
1. آرمیتا منیرزاده
2. نرجس پیرزاده
3. سودا مندنی زاده – کوثر پودینه
وزن پنجم:
1. سارینا عربی سامانی
2. حدیث خورسندی
3. باران بهرامی – هانیه جوان
وزن ششم:
1. سما اکبری
2. شایلی خاکی وطن
3. مبینا نورنژاد – سما اکبری بکنده
وزن هشتم:
1. ستایش عبدالحسینی
2. ستایش آذرشا
3. سیده ستایش میر – پارمیدا اسدی
وزن نهم:
1. نازنین رضایی
2. هانیه لطفی
وزن دهم
1. ستایش اینانلو
2. رزیتا میرزاپور
رده سنی خردسالان ( سبز و آبی )///
وزن اول:
1. آتنا چهاردولی
2. محیا نجفی
3. هلیا حسن پور – آرشیدا حسین پور
وزن دوم:
1. راحیل محرمی
2. هنگامه فضلی
3. نگار طاهر آبادی – مبینا محمدی
وزن سوم:
1. عسل ریحان زاده
2. مهرآسا حمزه لو
3. پارمیدا اسدی – آتنا سلیمانی
وزن چهارم
1. آیدا شهبازیان
2. نادیا ترابی
3. سوگند ملک پوری – فاطمه حسینائی
وزن پنجم:
1. زهرا اخباری
2.سارا عبدی
3. فاطیما قنبرزاده – ریحانه نظری
وزن ششم:
1. رومینا جلالی
2. سوگند شمشیری
3. فاطمه کریمی – حانیه یوسف نیا
وزن هفتم:
1. عارفه کبیری
2. هلیا رضاپور
3. اسراء سامع – یگانه محمودی
وزن هشتم:
1. یگانه جشنانی
2. النا محل گنجی
3. کوثر شیخ لاری – کیانا پور جمشید
وزن نهم:
1. هانیه شاکر
2. هستی مرادی
3. فاطمه صفری – سارا شریعتی
وزن دهم:
1. النا ناصری
2. نرگس طاهر آبادی
رده سنی نونهالان ( زرد )///
وزن دوم:
1. فاطمه نوبهار
2. دیانا فتحی
3. معصومه اسدی
وزن چهارم:
1. گلیار عزیزی
2. مبینا صادقی
3. سوگند عطا بخش – رومینا بصیری
وزن پنجم:
1. هانیا کریمی
2. هستی دایلر
3. آیناز مباحی
وزن هفتم:
1. مهسا بخشی
2. فائزه مددی
3. زینب فرامرزی – مهسا گروسی
وزن دهم:
1. نوشیکا طاوسی
2. آیدا صادقی
3. نازنین صلبی – فاطمه مینایی
رده سنی نونهالان ( سبز و آبی )///
وزن اول:
1. غزل لطیفی
2. فاطمه جان محمدی
وزن سوم:
1. آیسان اخلاقی
2. مبینا مرادی
3. فاطمه کلانتری
وزن چهارم:
1. معصومه نوبهار
2. مهسا نظری
3. سمانه شهبازی – صبا بتویی
وزن پنجم:
1. عسل باقری
2. زهرا زمانی
3. نرگس حمزه لو – نسترن رحیمی
وزن ششم:
1. معصومه روحانی
2. پریا ابوئی
3.پریسا ابوئی
وزن هفتم:
1. الناز شامی
2. آوا پورکرامی
3. مبینا حیدرزاده – طناز قدیمی
وزن هشتم:
1. فاطمه سروری
2. فاطمه تاش موسی
3. سارا حسین آبادی – پرنیا نوروزی
وزن نهم:
1. زهرا خانی
2. هستی طاهر آبادی
3. محمدثه حسینی – هستی ندیری
وزن دهم:
1. ریحانه رضایی
2. تیام انگیزه
رده سنی نوجوانان///
وزن اول:
1. فاطمه اقدسی
2. نگار رنجبرزاده
3. ملیکا قنبری
وزن دوم:
1. رقیه صیامی
2. مائده صنم پور
3. فائزه حسن زاده
وزن سوم:
1. الهام رضایی
2. مژده زرینی
3. سحر امدادی
وزن چهارم:
1. مطهره کریمی
2. نازنین بیرانوند
3. نازنین رادمنشیان – آتنا رشیدی
وزن پنجم:
1. زهرا محمدی
2. نوشین اقدسی
وزن ششم:
1. آیسان لطفی
2. هستی فریدونی
وزن هفتم:
1. آیدا قادری
2. شقایق سبحانی
3. مریم پیری – آیدا قادری
وزن هشتم:
1. مهدیه قهرمانی
2.پروانه عاریان
3. سیما اسکندری – یگانه افشار
وزن دهم:
1. آناهیتا رحمتی
2. مبینا عینی
3. ملیکا خیراندیش – ملینا نورنژآد
مسئولیت برگزاری این رقابتها را مرضیه فتحی بر عهده داشت.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید