سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

با حضور 277 تکواندوکار صورت گرفت؛

برگزاری مسابقات آزاد شهرستان فردیس

مسابقات آزاد شهرستان فردیس با حضور 270 تکواندوکار در رده های سنی شکوفه ها، خردسالان، نونهالان و نوجوانان در سالن امام رضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد قهرمانی شکوفه ها، خردسالان، نونهالان و نوجوانان دختر به مناسبت دهه کرامت  با حضور 270  تکواندوکار به میزبانی شهرستان فردیس در سالن امام رضا برگزار شد.

نتایج حاصل شده در اوزان 10گانه به شرح ذیل است:

رده سنی شکوفه ها (زرد)///
وزن اول:
1. آدرینا مرادی
2. عسل لطیفی

وزن دوم:
1. طناز صمدی
2. شهنا پورحسن
3. حلما شعبانی – رضوان صفری

وزن سوم:
1. آنیتا رجایی
2. رها نامداریان
3. نازنین زهرا صبوری

وزن چهارم:
1. فاطمه عظیمی
2. صدف بتویی
3. نوشین آفرین کرد – سارا محمدزاده

وزن پنجم:
1. ضحا جدی شاکری
2. اسرا رمضانی
3. هستی صالحی – رها نجفی

وزن ششم:
1. آی تک مظلومی
2. سارینا پرمون

وزن هشتم:
1. نرگس محمدی
2. تینا خادم
3. محدثه کریمی

وزن نهم:
1. یسنا میرزایی
2. سلما مرادخانی

وزن دهم:
1. هلیا رحمانی
2. ریحانه جمشیدیان
3. یسنا روح بخش – اسرا مهدی کیا

رده سنی شکوفه ها ( سبز و آبی )///
وزن دوم:
1. نگار جلیلیان
2. رها عباسی
3. سارینا جهان تیغ – سپیدار احمدی

وزن سوم:
1. سینا جهان تیغ
2. فاطمه قرائی
3. مهرسا یوسفی – هستی روئین تن

وزن چهارم:
1. مریم دلفان آذری
2. مائده پور احمدی
3. دیانا هادی نیا – اسرا سعیدی

وزن پنجم:
1. کارینا کریمی
2. هلیا نوروزی
3.  عسل رشحات – ملیسا شجاعی
 
وزن ششم:
1. الهه صفربخشایش
2. دینا سادات حسینی

وزن هفتم:
1. حدیثه نوبهار
2. مائده میرفتحی

وزن هشتم:
1. نازنین رقیه اسعدی
2. محدثه کابلی

وزن دهم:
1. ستایش عبدلی
2. یگانه امینی
3. کوثر جلالوند

رده سنی خردسالان (زرد) ///
وزن اول:
1. زهرا شهبازی
2. شقایق پلاهنگ
3.عسل جودی فام – مائده شکری


وزن دوم:
1. سوگند بهمنی
2. حنانه مرادنژاد
3. فاطمه تشکری – آسنا داداشی

وزن سوم:
1.  زهرا حسن زاده
2. هیفاء مطوریان
3. نیایش خانی – نازنین زهرا احمدی

وزن چهارم:
1. آرمیتا منیرزاده
2. نرجس پیرزاده
3. سودا مندنی زاده – کوثر پودینه

وزن پنجم:
1. سارینا عربی سامانی
2. حدیث خورسندی
3. باران بهرامی – هانیه جوان

وزن ششم:
1. سما اکبری
2. شایلی خاکی وطن
3. مبینا نورنژاد – سما اکبری بکنده

وزن هشتم:
1. ستایش عبدالحسینی
2. ستایش آذرشا
3. سیده ستایش میر – پارمیدا اسدی

وزن نهم:
1.    نازنین رضایی
2.    هانیه لطفی
وزن دهم
1. ستایش اینانلو
2. رزیتا میرزاپور

رده سنی خردسالان ( سبز و آبی )///
وزن اول:
1.  آتنا چهاردولی
2. محیا نجفی
3. هلیا حسن پور – آرشیدا حسین پور

وزن دوم:
1. راحیل محرمی
2. هنگامه فضلی
3. نگار طاهر آبادی – مبینا محمدی

وزن سوم:
1. عسل ریحان زاده
2. مهرآسا حمزه لو
3. پارمیدا اسدی – آتنا سلیمانی

وزن چهارم
1. آیدا شهبازیان
2. نادیا ترابی
3. سوگند ملک پوری – فاطمه حسینائی

وزن پنجم:
1. زهرا اخباری
2.سارا عبدی
3. فاطیما قنبرزاده – ریحانه نظری

وزن ششم:
1. رومینا جلالی
2. سوگند شمشیری
3. فاطمه کریمی – حانیه یوسف نیا

وزن هفتم:
1. عارفه کبیری
2. هلیا رضاپور
3. اسراء سامع – یگانه محمودی

وزن هشتم:
1. یگانه جشنانی
2. النا محل گنجی
3. کوثر شیخ لاری – کیانا پور جمشید

وزن نهم:
1. هانیه شاکر
2. هستی مرادی
3. فاطمه صفری – سارا شریعتی

وزن دهم:
1. النا ناصری
2. نرگس طاهر آبادی

رده سنی نونهالان ( زرد )///
وزن دوم:
1. فاطمه نوبهار
2. دیانا فتحی
3. معصومه اسدی

وزن چهارم:
1. گلیار عزیزی
2. مبینا صادقی
3. سوگند عطا بخش – رومینا بصیری

وزن پنجم:
1. هانیا کریمی
2. هستی دایلر
3. آیناز مباحی

وزن هفتم:
1. مهسا بخشی
2. فائزه مددی
3. زینب فرامرزی – مهسا گروسی

وزن دهم:
1. نوشیکا طاوسی
2. آیدا صادقی
3. نازنین صلبی – فاطمه مینایی

رده سنی نونهالان (‌ سبز و آبی )///
وزن اول:
1. غزل لطیفی
2. فاطمه جان محمدی

وزن سوم:
1. آیسان اخلاقی
2. مبینا مرادی
3. فاطمه کلانتری

وزن چهارم:
1. معصومه نوبهار
2. مهسا نظری
3. سمانه شهبازی – صبا بتویی

وزن پنجم:
1. عسل باقری
2. زهرا زمانی
3. نرگس حمزه لو – نسترن رحیمی

وزن ششم:
1. معصومه روحانی
2. پریا ابوئی
3.پریسا ابوئی

وزن هفتم:
1. الناز شامی
2. آوا پورکرامی
3. مبینا حیدرزاده – طناز قدیمی

وزن هشتم:
1. فاطمه سروری
2. فاطمه تاش موسی
3. سارا حسین آبادی – پرنیا نوروزی

وزن نهم:
1.  زهرا خانی
2.    هستی طاهر آبادی
3.  محمدثه حسینی – هستی ندیری

وزن دهم:
1. ریحانه رضایی
2.   تیام انگیزه

رده سنی نوجوانان///
وزن اول:
1. فاطمه اقدسی
2. نگار رنجبرزاده
3. ملیکا قنبری

وزن دوم:
1. رقیه صیامی
2. مائده صنم پور
3. فائزه حسن زاده

وزن سوم:
1. الهام رضایی
2. مژده زرینی
3.  سحر امدادی

وزن چهارم:
1. مطهره کریمی
2. نازنین بیرانوند
3. نازنین رادمنشیان – آتنا رشیدی

وزن پنجم:
1.  زهرا محمدی
2. نوشین اقدسی

وزن ششم:
1. آیسان لطفی
2. هستی فریدونی

وزن هفتم:
1. آیدا قادری
2. شقایق سبحانی
3. مریم پیری – آیدا قادری

وزن هشتم:
1. مهدیه قهرمانی
2.پروانه عاریان
3. سیما اسکندری – یگانه افشار

وزن دهم:
1. آناهیتا رحمتی
2. مبینا عینی
3. ملیکا خیراندیش – ملینا نورنژآد

مسئولیت برگزاری این رقابتها را مرضیه فتحی بر عهده داشت.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده