این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 331 تکواندوکار از صبح امروز (یکشنبه – 30 تیرماه) در "امان" اردن آغاز میشود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
امروز و در روز نخست این رقابتها، مبارزات اوزان 45-، 51-، 59-، 68- و 78- کیلوگرم پسران و پیکارهای اوزان 42-، 46-، 52-، 59-، و 68- کیلوگرم دختران انجام خواهد شد که متولد شهرستانی، توکلی، بختیاری، جمشیدی، اکبری، کلیوند، وسیلهبر، سلطانی، مدانلو و توکلی به عنوان نمایندگان کشورمان در این رقابتها به مصاف رقبایشان میروند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
«گروه پسران»
وزن اول (45- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
امیررضا متولد شهرستانی 21 – تاوین یائنگ کوچو (تایلند) 13
مرحله یکچهارم///
امیررضا متولد شهرستانی 25 - جینهوا چن (چین) 5 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز امیررضا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
امیررضا متولد شهرستانی 38 - اخو اردنباتار (مغولستان) 5 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
امیررضا فینالیست شد
فینال///
امیررضا متولد شهرستانی 6 - تای جون پارک (کرهجنوبی) 11
امیررضا به مدال نقره رسید
وزن سوم (51- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
علی توکلی 24 – یلژان یلشیبای (قزاقستان) 10
مرحله یکچهارم///
علی توکلی 32 - عزیزبیک راخمونبردیف (ازبکستان) 26
مدال برنز علی قطعی شد
مرحله نیمه نهایی ///
علی توکلی 25 - رافئل کودسی (لبنان) 10
علی فینالیست شد
مرحله فینال ///
علی توکلی 18 - احمد التمامی (اردن) 8
علی طلایی شد
وزن پنجم (59- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
امیرسینا بختیاری 30 – مارک خلیفه (لبنان) 10 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
امیرسینا بختیاری 12 - لوای نازال (اردن) 5
مدال برنز امیرسینا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
امیرسینا بختیاری 23 - مرتضی صالح (افغانستان) 2 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
امیرسینا فینالیست شد
فینال///
امیرسینا بختیاری 15- شائولونگ چن (چین)6
امیرسینا طلایی شد
وزن هفتم (68- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
پدرام جمشیدی 24 – لوتفوللو علیشون (تاجیکستان) 2 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکهشتم///
پدرام جمشیدی 21 - شاهین الشرف (کویت) یک (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
پدرام جمشیدی 23 - سئونگ چوی (کره جنوبی) 3 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز پدرام قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
پدرام جمشیدی 27 - جاستین مارک اگنو (فیلیپین) 11
پدرام فینالیست شد
فینال///
پدرام جمشیدی 24 - جسوربیک دیجایسونوف (ازبکستان) 41
پدرام به مدال نقره رسید
وزن نهم (78- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
علی اکبری 22 – امید ساهاک (افغانستان) 2 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
علی اکبری 29 - چایارین یوکچاراتسری (تایلند) 9 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز علی قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
علی اکبری 6 - جئونگ هوانگ (کره جنوبی) 26 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
اکبری به مدال برنز رسید
«گروه دختران»
وزن اول (42- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
مبینا کلیوند – استراحت
مرحله یکچهارم///
مبینا کلیوند 19 - جید آیریش پاپا (فیلیپین) 4
مدال برنز کلی وند قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
مبینا کلیوند 24 - راسل الشقیرات (اردن) صفر (انصراف نماینده میزبان در ابتدای راند دو - برنده مبینا)
مبینا فینالیست شد
مرحله فینال///
مبینا کلیوند 13 - سئو رین (کرهجنوبی) 4
مبینا طلایی شد
وزن سوم (46- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
مریم وسیلهبر 26 – نورین ازلان (مالزی) 2
مرحله یکچهارم///
مریم وسیلهبر 16 - چو جانگکولرات (تایلند) 17
مریم از دور رقابت ها کنار رفت
وزن پنجم (52- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
غزل سلطانی 36 – سحر احمد (فلسطین) صفر (اختلاف امتیاز 20- پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
غزل سلطانی 40 - تی نگوین (ویتنام) 4 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مدال برنز غزل قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
غزل سلطانی 25 - بالنور سپابیک (قزاقستان) 4 (اختلاف امتیاز 20 )
غزل فینالیست شد
فینال///
غزل سلطانی 25 - ملکاوی (اردن) 5
غزل طلایی شد
وزن هفتم (59- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
تینا مدانلو 66 – آلتانتویا اردمبایار (مغولستان) 9 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
مرحله یکچهارم///
تینا مدانلو 29 - پاویلای کوبکوئرکول (تایلند) 9 (اختلاف امتیاز 20 - پایان ابتدای راند سوم)
مدال برنز تینا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
تینا مدانلو 27 - تینگ چی وو (چین تایپه) 7 (اختلاف امتیاز 20 - پایان راند دوم)
تینا فینالیست شد
فینال///
تینا مدانلو 21 - مین سئو نام (کرهجنوبی) 24
تینا به مدال نقره رسید
وزن نهم (68- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
آناهیتا توکلی 19 – آیرودا میرتادجیوا (ازبکستان) 11
مدال برنز آناهیتا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
آناهیتا توکلی 11 - جین (کره جنوبی) 6
مدال نقره توکلی قطعی شد
فینال///
آناهیتا توکلی 23 - سارا ابوالحاج (اردن) 10
آناهیتا طلایی شد
هدایت تیم پسران برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است و سرمربیگری تیم دختران را ندا زارع برعهده دارد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید