به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان خوزستان؛ مسابقات رده سنی جوانان و بزرگسالان استان خوزستان با حضور ۱۲۸ مبارز در ۲ گروه آقایان(۶۷ نفر) و بانوان(۶۱ نفر) به میزبانی شهرستان رامهرمز برگزار شد.
این رقابت ها در روز پنج شنبه و جمعه ۲۰و۲۱ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار شد که نفرات برتر به شرح زیر است:
در گروه آقایان:
وزن ۵۴- کیلوگرم
مقام اول: امیر حسین خلفی-آبادان
مقام دوم: عباس بختیاری-دزفول
مقام سوم: امیرحسین نشلگیان-اهواز / امیر محمد بویری_اهواز
وزن ۵۸- کیلوگرم
مقام اول:رضا آلبوغبیش_آبادان
مقام دوم: آرمین ابوغنیمه_اهواز
مقام سوم: پوریا عظیمی_ آبادان / محمد رضایی_دزفول
وزن ۶۳- کیلوگرم
مقام اول: محمد شرفی_دزفول
مقام دوم:مهدی پرویز_اهواز
مقام سوم: محمدرضا دریس سعیدی_آبادان/جاوید نصیرباغبان_دزفول
وزن ۶۸- کیلوگرم
مقام اول: حمید سلیمانی_اهواز
مقام دوم: آرمان خلاص_
مقام سوم:محمدمهدی کریمی_مسجدسلیمان/ قاسم آزادی_ اهواز
وزن ۷۴- کیلوگرم
مقام اول:حسین گودرزی_دزفول
مقام دوم:کسری مولایی_مسجدسلیمان
مقام سوم: حمیدرضا سعیدی والا_بهبهان/مهرشاد شمس هفشجانی_ اهواز
وزن ۸۰- کیلوگرم
مقام اول: محمد داخل پور_اهواز
مقام دوم:حسین بسی خواسته_اهواز
مقام سوم:فرهاد فیروزیان نژاد_اهواز/ مهدی بخشایش _بهبهان
وزن ۸۷- کیلوگرم
مقام اول: علی عبیاتی_اهواز
وزن ۸۷+ کیلوگرم
مقام اول: امید اسکندری_مسجد سلیمان
مقام دوم: رضا ملکی_اهواز
بازیکن فنی این رقابت ها:
محمد شرفی_دزفول
و داوران برتر این مسابقات :
۱. رضا آرمند_شوش
۲. میلاد شجاعی_ بهبهان
در گروه بانوان:
وزن ۴۶- کیلوگرم
اول: زینب موسوی- اهواز
دوم: هستی قاسمی- اهواز
سوم: فاطمه شریفی-اهواز/ یلدا طهماسبی_مسجدسلیمان
وزن ۴۹- کیلوگرم
اول: رویا بنادری-اهواز
دوم: ملیکا ورمزیار- اهواز
سوم:مارال حیدری- مسجدسلیمان / هدیه هرمزی- اهواز
وزن ۵۳- کیلوگرم
اول: زیبا بهمن_دزفول
دوم: یاسمن شعبانی-بندرامام
سوم: فاطمه مولایی-اهوازش/ شیرین مهدیان- اهواز
وزن ۵۷- کیلوگرم
اول: آتنا خوافی- خرمشهر
دوم: زینب مکطاعی- اهواز
سوم: رویا جیشی- دزفولم/ مریم بزرگقلندری-اهواز
وزن ۶۲- کیلوگرم
اول: رویدا الهامی_ اهواز
دوم: زهرا ارقش_دزفول
سوم:زهرا فتحی زاده_ دزفول/ملیکا زارعی-بندرامام(ره)
وزن ۶۷- کیلوگرم
اول: زینب یوسفی_ بندرامام
دوم: یاسمن آبین_ اهواز
سوم: کوثر صاحب_ اهواز/ یلدا سلیمی_هفتکل
وزن ۷۳- کیلوگرم
اول: زینب سلامی_ اهواز
دوم: یلدا اسکندری_ اهواز
سوم:راضیه سلیمانی_ لالی/ فاطمه صفی خانی_ هفتکل
وزن ۷۳+ کیلوگرم
اول: مبینا بندار_اهواز
دوم: فرناز احمدی_ دزفول
سوم: فاطمه مشعشعیاصل_اهواز / آریانا محمدی_بهبهان
بازیکن فنی این مسابقات:
زینب موسوی از اهواز
و داوران برتر این رقابت ها:
پگاه امیری از اهواز و آیسودا محمدی از بهبهان