به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان خوزستان؛ مسابقات قهرمانی استان خوزستان در سطح کمربند های سبز و آبی و در رده های سنی پیش خردسال،خردسال و نونهالان به میزبانی سالن پوریای ولی شهرستان اهواز مورخ جمعه 27آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.
نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است:
پیش خردسالان برتر
«وزن اول»
مقام اول: ریحانه علیپور - بهبهان
مقام دوم:ریحانه فیروزیان - اهواز
مقام سوم: شهرزاد نورالدین موسایی-اهواز
مقام سوم: سامینا طریفی مقدم- بهبهان
«وزن دوم»
مقام اول: مریم رحمانی - دزفول
مقام دوم: ریحانه پشتیان - ماهشهر
مقام سوم: باران علیزاده بحرانی - آبادان
مقام سوم: غزل سرخه - شوش
«وزن سوم»
مقام اول: الناز ملائی - اهواز
مقام دوم: زهرا کروقی - اهواز
مقام سوم: سها دشتی نژاد- اهواز
مقام سوم: مهسا دشتی نژاد- دزفول
«وزن چهارم»
مقام اول: زینب طریفی- اهواز
مقام دوم: آیلین کاظم نژاد- اهواز
مقام سوم: آیلین نعمت زاده- اهواز
مقام سوم: سیده نورین تفاخ- شوش
«وزن پنجم»
مقام اول: فاطمه الهی- اهواز
مقام دوم: سیده اسراء تفاخ- شوش
مقام سوم: سوگند خداوردی-اهواز
مقام سوم: نازنین زهرا جعفرزاده- هفتگل
«وزن ششم»
مقام اول: یکتا خیری- اهواز
مقام دوم: ساینا پیام-اهواز
مقام سوم: مهربان منجزی- اهواز
مقام سوم: آوینا زیلایی- اهواز
«وزن هفتم»
مقام اول: شیبا کیهانی پور- اهواز
مقام دوم : سیده نگین موسوی- اهواز
«وزن هشتم»
مقام اول: عسل سعدونی- اهواز
«وزن دهم »
مقام اول: مهسان شیخ - هفتکل
مقام دوم: مهرنا حسن شیخی- اهواز
مقام سوم: آیه هویدر- اهواز
داور برتر: اکرم نجات حسینی
️ رده سنی خردسالان
«وزن اول»
مقام اول: عسل احمدی- رامهرمز
مقام دوم: هانیه نجف پور- اهواز
مقام سوم: رضوان آرمون - هفتگل
مقام سوم: وانیا رفیعی- اهواز
«وزن دوم»
مقام اول: محدثه جمالپور - اهواز
مقام دوم: هلیا پیمان سرشت- رامهرمز
مقام سوم: فاطمه کوثر مالکی نیا- بهبهان
مقام سوم: سحا ویده ور- بهبهان
«وزن سوم»
مقام اول: آیسا افراسیابی- آبادان
مقام دوم: رها رزم جو - آبادان
مقام سوم: هستی نیشابوری نژاد- اهواز
مقام سوم: همتا علی نژاد- هفتگل
«وزن چهارم»
مقام اول: ستاره حاجیان- اهواز
مقام دوم: ریحانه بحرانی- خرمشهر
مقام سوم: روژان دیناروند- شوش
مقام سوم: نازنین زهرا حیاتی- ماهشهر
«وزن پنجم»
مقام اول: دیانا جوزانی- بهبهان
مقام دوم: غزل چعبی - اهواز
مقام سوم: یسنا کریمی - اهواز
مقام سوم: آیناز حیاتی-بهبهان
«وزن ششم»
مقام اول: نازنین رحمانی تونی- دزفول
مقام دوم: کوثر محمدیان - آبادان
مقام سوم: روژا پوتر نژاد- اهواز
مقام سوم: آیلار نصیری مرسیه - اهواز
«وزن هفتم»
مقام اول: رقیه آلبوغبیش - ماهشهر
مقام دوم : آرزو بهرامی- بهبهان
مقام سوم: الناز دژانگاه- اهواز
مقام سوم: فاطمه فراش بندرمضان- بندرامام
«وزن هشتم»
مقام اول: نرگس سادات موسوی- اهواز
مقام دوم: آیلین مدرکی- اهواز
مقام سوم: زینب بهمئی - بهبهان
مقام سوم: یسنا تابانیان- بهبهان
«وزن نهم»
مقام اول:ستایش بهرامی-اهواز
مقام دوم: مهدیه احمدی ممبینی- هفتگل
مقام سوم: مهشید مرادی آزاد- اهواز
مقام سوم: آیناز قنبری عدیوی- اهواز
«وزن دهم»
مقام اول: کیمیا بهشت- بهبهان
مقام دوم: رنا چلداوی- اهواز
مقام سوم: صدف مروارید- اهواز
مقام سوم: رستا طاهری- اهواز
داوران برتر:
فرانک جلیلی- پگاه امیری
️رده سنی نونهالان
«وزن اول»
مقام اول: زهرا برون- آبادان
مقام دوم: نازنین زهرا سلیمی- رامهرمز
«وزن سوم»
مقام اول: فاطمه آرمون- هفتگل
مقام دوم: زینب آقابیگلویی-مسجدسلیمان
مقام سوم: تیام سلیمانی فر- اهواز
مقام سوم: دلارام رحیمی کیا - اهواز
«وزن چهارم»
مقام اول: کیانا جمال تبار- اهواز
مقام دوم: شیدا خوش نام- اهواز
مقام سوم: فرزانه بهمئی- بهبهان
مقام سوم: هلنا فرزین فر- ماهشهر
«وزن پنجم»
مقام اول: مهدیس مرادی مقدم- خرمشهر
مقام دوم: کمند شیرین زاده- اهواز
مقام سوم: مهشید پور ویز - اهواز
مقام سوم: نازنین احمدی- بندرامام
«وزن ششم»
مقام اول: ستایش جمشیدی - بهبهان
مقام دوم: آرزو محمدیان- مسجدسلیمان
مقام سوم: سانیا بهزادی- مسجدسلیمان
مقام سوم: نازنین احمدی- اهواز
«وزن هفتم»
مقام اول: آیه بالدی- خرمشهر
مقام دوم: فاطمه مراوند- اهواز
مقام سوم: مارال ترکاشوند- اهواز
مقام سوم: پارمیس علادگیر- اهواز
«وزن هشتم»
مقام اول: غزل خانی - بهبهان
مقام دوم: سیده آویدا محمدپوری- اهواز
مقام سوم: یکتا علی نژاد- هفتگل
مقام سوم: کوثر شایان- اهواز
«وزن نهم»
مقام اول: ترنم خلیلی-اهواز
مقام دوم: غزل هویزاوی-اهواز
مقام سوم: شیدا پورکاوه -هفتگل
مقام سوم: فرشته جعفرزاده-هفتگل
«وزن دهم»
مقام اول: ریحانه مجدم-بندرامام
مقام دوم: زهرا قجریه-خرمشهر
مقام سوم:یاسمین سعیدی-اهواز
مقام سوم:آیسا اسدی-هفتگل
داوربرتر: شیرین مزبانی