به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو وبه نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان زنجان،مسابقات انتخابی نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان دختر استان زنجان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۶/۱۷ در محل خانه تکواندو استان زنجان برگزار گردید.
در این دوره از رقابت ها که در حضور و نظارت مسئولین ارشد هیات تکواندو استان زنجان برگزار شد بیش از ۸۰ تکواندوکار دختر شرکت کردند و در پایان نفرات سکونشین مشخص شدند.
نفرات سکونشین مسابقات انتخابی كشوري نوجوانان:
وزن اول(-٤٢)
مقام اول :سونيابهشتي(فريدوني)
مقام دوم :ثنابيگ وردي(افشاري)
وزن دوم (٤٤-)
مقام اول :تيناگل محمدي(اكبري)
مقام دوم :غزاله محمدي(رضايي)
مقام سوم :فاطمه علوي(برجي)
وزن سوم (٤٦-)
مقام اول :عسل مولاياري(بيگدلي)
مقام دوم :محدثه سنبلي(داداشي)
مقام سوم :آيدابيگدلي(پرويزي)
آتناحيدري(احمدي نسب)
وزن چهارم(٤٩-)
مقام اول :نساميرزايي(اكبري)
مقام دوم :فاطمه قهرماني(اكبري)
مقام سوم :فاطمه نيكخواه(آقامحمدلو)
افسانه بيات (فريدوني)
وزن پنجم (٥٢-)
مقام اول : نگارمحمدبيگي(اكبري))
مقام دوم :زهرامحمدي(بيگدلي)
مقام سوم :يگانه عابديني(آقامحمدلو)
وزن ششم(٥٥-)
مقام اول : زهرااحمدي مهر(بيگدلي)
مقام دوم :نگين عباسي (احمدي نسب)
مقام سوم:حنانه بسطامخاني(رضايي)
غزاله محمدي(اكبري)
وزن هفتم (٥٩-)
مقام اول:ريحانه مسگري(عسگري)
مقام دوم :ياسمين محمدي ناصح(بيگدلي)
مقام سوم:زهرامحمدي(بيگدلي)
فاطمه احمدي(داداشي)
وزن هشتم(-٦٣)
مقام اول :كوثررسولخاني(اكبري)
مقام دوم:نادياشيرمحمدي(بيگدلي)
مقام سوم:مهساكريمي(اوجاقلو)
آرزورستمي(اكبري)
وزن نهم(-٦٨)
مقام اول:مبيناحسنلو(فريدوني)
مقام دوم:نرگس صالحي(موسوي)
مقام سوم:ساراصفري(بهرامي)
فاطمه شاهمرادي(افشاري)
وزن دهم(٦٨)
مقام اول:فاطمه عباسي(بهرامي)
مقام دوم:آيلين محمدي(آقامحمدلو)
نفرات سکونشین مسابقات انتخابی كشوري جوانان:
وزن اول(-٤٦)
مقام اول :عسل مولاياري (بيگدلي)
مقام دوم :حنانه بيگدلي(اكبري)
وزن دوم (٤٩-)
مقام اول :پرنيان پيري(بيگدلي)
مقام دوم :فاطمه قهرماني(اكبري)
مقام سوم : زهرانصيري (اجاقلو)
مريم علوي(برجي)
وزن سوم (٥٣-)
مقام اول : زهرااحمدي مهر(بيگدلي)
مقام دوم :مائده رحمتي(رزاقي)
مقام سوم :پريسامعدني پور(احمدي نسب)
ساريناسرداري(داداشي)
وزن چهارم(٥٧-)
مقام اول :نگارعزيزي(اكبري)
مقام دوم :ياسمين محمدي ناصح(بيگدلي)
مقام سوم :مريم حيدري(بيگدلي)
نسترن عباسي(احمدي نسب)
وزن پنجم (٦٢-)
مقام اول :هانيه رنجكش(افشاري)
مقام دوم :زهراجبلي (شامي)
مقام سوم :نگارقاسمي(بيگدلي)
وزن ششم(٦٧-)
مقام اول :كيميايوسفي(بيگدلي)
مقام دوم :صبا محبي تبار(رزاقي)
وزن هفتم (٧٣-)
مقام اول :سيدمهساموسوي(رضايي)
مقام دوم :فريبا ناصري(اوجاقلو)
وزن هشتم٧٣)
مقام اول :سيدكوثرموسوی(بهرامی)
برترین های جوانان بزرگسالان:
نگارعزیزی بازیکن فنی و فرزانه اوجاقلو داور