به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، نفرات برتر مسابقات غیر حضوری نمایش کیوروگی آزاد بانوان استان با حضور ۸۲ نفر از شهرستان های تبریز، آذرشهر، جلفا، سهند و بستان آباد به مناسبت ولادت حضرت معصومه (ع)، درگذشت دکترشریعتی وشهادت دکتر چمران، با داوری فیلم های ارسالی در تمامی رده های سنی و رده های کمربندی در خانه تکواندو استان برگزار شد.
اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:
رده سنی شکوفه ها کمربندهای زرد و سبز:
نفراول:
آیسویاری(تبریز -استادنافع )
نفردوم:
حنانه آذری( بستان اباد -استاد محمدپور)
نفرسوم:
آیسل ذالی(تبریز-استاد نافع)
//////////////////////
رده سنی شکوفه ها کمربندهای آبی وقرمز:
نفراول:
فاطمه مقدسی (تبریز -استاد نافع)
نفردوم:
نفس علیزاده (تبریز-استاد نافع)
نفرسوم:
زهرا مقدسی (تبریز-استاد نافع)
///////////////
رده سنی خردسالان کمربندهای زرد وسبز:
نفر اول:
ستایش سرباز(تبریز -استاد ادراکی)
نفردوم:
اسما قنبری ( تبریز-استاد زاور)
نفر سوم:
آیلین ابراهیمی(تبریز _ استاد دهقان)
///////////////
رده سنی خردسالان، کمربندهای آبی وقرمز:
نفر اول:
کوثر رنجبر(تبریز -استادنافع)
نفر دوم:
سویل طالعی (تبریز-استاد نافع)
نفر سوم:
حدیث رحمتی (سهند -استاد قهرمانی )
///////////////
رده سنی خردسالان،کمربندهای پوم به بالا:
نفر اول:
حدیث محمدیان (تبریز -استاد هنویی )
نفر دوم:
آیسان نوبری(تبریز-استاد بیرنگ )
/////////////
رده سنی نونهالان، کمربندهای زرد وسبز :
نفر اول:
آیلا ابراهیمی (تبریز-استاد دهقان)
نفر دوم:
سانای دهقانیان (سهند-استاد حیدری)
نفر سوم:
الهه گلی زاده (تبریز-استاد زاور)
///////////////
رده سنی نونهالان، کمربندهای آبی وقرمز:
نفر اول:
پارمیدا فرهادی (تبریز -استاد دهقان)
نفر دوم:
عسل نادری(تبریز-استاد احمدی)
نفر سوم:
اسراسیدی (سهند _ استاد قهرمانی)
//////////////
رده سنی نونهالان، رده کمربند پوم به بالا:
نفر اول:
بیتا پورباقری (سهند -استاد قهرمانی)
نفر دوم:
نرگس سادات فاروقی (سهند _ استاد قهرمانی )
نفر سوم:
فاطمه نوبری (تبریز -استاد بیرنگ)
//////////////
رده سنی نوجوان، رده کمربند زردوسبز:
نفر اول:
ساحل جاویدی(سهند - استاد حیدری)
نفر دوم:
سحر همتی(تبریز-استاد بیرنگ)
نفر سوم:
ماهک بیرامی(تبریز-استاد آقازاده)
//////////////////
رده سنی نوجوانان، رده کمربند آبی وقرمز
نفر اول:
مایده حاجی زاده (تبریز-استاد نافع)
نفر دوم:
ناردین خرمی (سهند-قهرمانی)
نفر سوم:
نسترن شجاعی(تبریز-استاد بیرنگ)
////////////////
رده سنی نوجوانان ، رده کمربند مشکی به بالا
نفر اول:
زهرا نظرزاده(سهند - استادقهرمانی)
نفر دوم:
شقایق پورگلی(سهند-استاد قهرمانی)
نفر سوم:
ثنا طالبی(تبریز-استاد بیرنگ)
////////////////
رده سنی جوانان، رده کمربند زردوسبز:
نفر اول:
فریبا جباری (تبریز -استاد دهقان )
نفر دوم:
آیناز محقق (تبریز -استاد مرادپور )
/////////////////////
رده سنی جوانان، رده کمربند آبی وقرمز :
نفر اول:
آیناز غنی پور (تبریز - استاد بیرنگ )
///////////////////
رده سنی جوانان ، رده کمربند مشکی به بالا :
نفر اول:
فاطمه دهقان پور (سهند-استاد قهرمانی)
نفر دوم:
الهه قربانی (تبریز-استاد مرادپور)
نفر سوم:
مایده صفری(تبریز - استاد بیرنگ)