به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، هشتمین دوره لیگ برتر پومسه مردان استان در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ به صورت حضوری آغاز گردید و با توجه به شیوع ویروس کرونا لیگ به صورت غیرحضوری در سال ۹۹ ادامه یافت و در مجموع ۱۲ هفته برگزار گردید.
تیم آکادمی قهرمان پرور سلمانی و بهشتی با کسب ۳۰ امتیاز اول، تیم بهارستان با ۱۶امتیاز دوم، تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان با ۷ امتیاز سوم و تیم کوثر با ۳ امتیاز سوم مشترک شد.
اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است:
کمربند مشکی///
زیر ۱۲ سال:
۱-علیرضا شاهپوری
۲-حسین رحیمی
۳-امیر سبحان حیدری- امیر علی فراهانی
۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- امیر رضا اسماعیل
۲-علیرضا زرینی
۳-عادل منصوری-دانیال شهبازی
۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- یاسین وکیلی
۲- مسیح ایران نژاد
۳-مهزیار صدری-محمد جواد حقانی فر
۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- امین مرادی
۲- علی بهمنی
۳- محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی
۳۱ تا ۴۰ سال:
۱- بهزاد عزیز الهی
۲-سلمان قنبری
۳-رضا هاشم پور- سید ناصر منعوی
۴۱ تا ۵۰ سال:
۱-مظفر زمانی
۲-احمد فراهانی
۳- مهدی حکیمی
۵۱تا ۶۰ سال:
۱-اسدالله مهرابی کوشکی
۲- حسین ایران نژاد
تیمی زیر ۱۴ سال:
۱- آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی
۲-آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی الف
۳- کوثر-شهید نصر
تیمی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-اکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی
۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاروجان
تیمی بالای ۱۸ سال:
۱- سپاهان
ابداعی زیر ۱۴ سال:
۱-محمد مهدی قصری
۲- علی موذنی
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-علی مرادی
۲- مهدی جعفر زاده
ابداعی بالای ۱۸ سال:
۱-عرفان بهالویی
۲-علی صفاری
داور نمونه : سعید کروندی
مربی نمونه : علی سلمانی
بازیکن فنی :امیر رضا اسماعیل
در پایان هشتمین دوره لیگ پومسه دسته یک مردان تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان با کسب ۳۸ امتیاز اول، تیم آکادمی سلمانی و بهشتی با ۲۵ امتیاز دوم، تیم کوثر با ۱۰ امتیاز سوم و تیم آرین برخوار با ۷امتیاز سوم مشترک شد.
اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است:
کمربند زرد///
رده سنی زیر ۷ سال:
۱- علی جمالی
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-ماهان مجیدی
۲-محمد مهدی امینی
۳-محمدطاها حاتمی-شاهرخ پارسی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-سروش منصوری
۲-فرهاد اصغری
رده سنی ۱۵ تا۱۷ سال:
۱-عرفان محمدیان
کمربند سبز///
رده سنی زیر۷سال:
۱-کیارش فرامرزی
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-امین پاک طینت
۲-سید محمدصالح موسوی
۳-امیرحسین طالبی نجف آبادی-امیرمحمد رحیمی
رده سنی ۱۲ تا۱۴ سال:
۱-سینا اخلاصی
۲-فواد قاسمی
۳-امیرمحمد محمدی نژاد-محمدصالح خیرآبادی
کمربند آبی///
رده سنی زیر ۷ سال:
۱-امیرحسین زینی
۲-امیرمهدی جعفری
رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:
۱-متین مهوری
۲-سجاد جعفر زاده
۳-علیرضا موسویان قهفرخی-امیرعلی هاشمی یردزی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-محمد طه خدادادی
۲-امیر حسین عاشوری
۳-مرتضی شفیعی -شایان مرادی
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱-یوسف ناصری
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱-محمد حیدری
کمربند آبی///
ابداعی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱-هادی طالبی
کمربند سبز و آبی///
رده سنی زیر ۱۴ سال:
۱-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
۲-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان(الف)
۳-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان( ب)-شهید حججی
رده قرمز///
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- سید امیر حسین حسینی
۲- محمد مهدی چهارده معصومی
۳-محمد مهدی یزد خواستی – حسین اسحاقی دورهونی
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱-محمد مسعود چهارده معصومی
۲- رامین حاتمی
۳- سید مبین حسینی -محمد عرشیا مغیث
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال :
۱-محمد سنجابی
۲- نیما فتوحی بافقی
۳-امیر حسین براتی- امیر محمد عمو سطانی
کمربند قرمز///
۱۸ تا ۳۰ سال:
۱-رضا حاج آقایی دستگردی
ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- یونس کاظم زاده
تیمی زیر ۱۴ سال:
۱- نصر
۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
داور نمونه : سعید کروندی
مربی نمونه : محمد نیک پی
بازیکن فنی :محمد طه خدادادی