به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای مرحله نهایی نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (شنبه - 2 اسفندماه) با حضور 4 تیم راه یافته به این مرحله در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
رقابت های مرحله نخست با حضور 9 تیم پیگیری شد و در نهایت تیم های شهرداری ورامین و صنعت مس کرمان از "گروه الف" و تیم های لوازم خانگی کن و فرمانیه از "گروه ب" به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند که طبق اعلام قبلی سازمان لیگ تیم اول "گروه الف" با تیم دوم "گروه ب" مبارزه کرد و تیم اول "گروه ب" نیز با تیم دوم "گروه الف" دیدار خوهد کرد و در نهایت دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند..
برهمین اساس صبح امروز (شنبه - 2 اسفندماه) رقابت تیم شهرداری ورامین با تیم فرمانیه و دیدار لوازم خانگی کن با تیم صنعت مس کرمان انجام و دو تیم راه یافته به فینال نیز عصر همین روز به رقابت پرداختند.
نتایج کامل رقابت های مرحله نیمه نهایی و فینال به شرح زیر است:
«تیم شهرداری ورامین 5 - تیم فرمانیه 3»
مبارزه اول (وزن 68- کیلوگرم):
امیرسینا بختیاری 32 - امیرمحمد امیرمحمدی 12
مبارزه دوم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدحسین یزدانی 37- محمد مقدم 15
مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم):
حمیدرضا صدری 20 - علی نوروزی 23
مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدحسن پلنگ افکن 18 - مهدی محمودی 17
مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
سعید رجبی 23 - نیما مهرعلی 7
مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
شهاب روزبهانی 19 - حمیدرضا بدری 20
مبارزه هفتم (وزن 54- کیلوگرم):
حسین لطفی 21 - ایمان کاظمی صبور 18
مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
میرهاشم حسینی - پدرام جمشیدی (عدم حضور نماینده شهرداری ورامین - برنده نماینده فرمانیه)
«تیم صنعت مس کرمان 2 - تیم لوازم خانگی کن 6»
مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):
سجاد مردانی 6- محمدامین قدیانی 3
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
نریمان مریدانی 36 - ایمان اکبرزاده 33 (نماینده صنعت مس کرمان 10 اخطاره شد - برنده نماینده لوازم خانگی کن)
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدصادق دهقانی 20 - عرفان مرادی 20 (راند طلایی - برنده نماینده لوازم خانگی کن)
مبارزه چهارم (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا مددی 11 - علیرضا حسین پور 24
مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا خانی 27 - علیرضا نادعلیان 23
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
رامین حسینقلی زاده 13 - مهران برخورداری 22
مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی یوسفی 19 - فرزان عاشورزاده 24
مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
سیدامیدحسینی 10 - امیرمحمد بخشی 21
دیدار تدارکاتی میان تیم ملی بلغارستان و تیم لوازم خانگی کن
مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):
کریستین زلاتف 10 - محمد طاها شمخالی 15
مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
الکساندر جورجیف 33 - آرین قنبری 13
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
دنیل لاژو 13 - رضا جمشیدی 6
مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
تئودورازدرانکو 16 - محمد مهدی عمادی 33
مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
متیکو جوجریف 6 - محمدحسین زاهدی 15
«تیم شهرداری ورامین 6 - تیم لوازم خانگی کن 2»
مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):
محمدحسن پلنگ افکن 12 - عرفان مرادی 6
مبارزه دوم (وزن 87- کیلوگرم):
شهاب روزبهانی 18 - امیرعلی پروینی 17
مبارزه سوم (وزن 54- کیلوگرم):
علی توکلی 33 - راستین خواجوی 22
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
حمیدرضا صدری 27 - ایمان اکبرزاده 15
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدحسین یزدانی 3 - مهران برخورداری 23
مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم):
میرهاشم حسینی - امیرمحمد بخشی (انصراف نماینده شهرداری ورامین - برنده لوازم خانگی کن)
مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):
سروش احمدی 33 - حامد اصغری 24
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
سعید رجبی - غایب