به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات هفته پنجم از سومین دوره لیگ هان مادانگ استان با حضور 175 نفر در قالب 11 تیم روز جمعه - 4 بهمن ماه در خانه تکواندو استان برگزار شد.
در نهایت افراد ذیل در رده اول تا سوم آیتم ها و رده های سنی مختلف قرار گرفتند:
جوموک کیوک پا///
رده سنی 16 تا 18 سال:
1-محمد رضا رضی
2-امیر زنگنه
3-سید شایان موسوی نژاد
رده سنی 19 تا 39 سال:
1- ابوالقاسم گلزاری
2- مهدی سعادت
3- علی رضا قاسمی
رده سنی 40 تا 59 سال:
1- بهزاد تذکری
2-افشین دژبان خانی
3-سید ایوب موسوی
رده سنی بالای 60 سال:
1-محمود ابوالفتحی
سونال کیوک پا///
رده سنی 16 تا 18 سال:
1-حمید رضا اروجلو
2- سهیل شادمان
3- امیر حسین پروشان
رده سنی 19 تا 39 سال:
1- علی رضا قاسمی
2- ابوالقاسم گلزاری
3-جمشید صفایی
رده سنی 40 تا 59 سال:
1- حسین لطفی
2- اسماعیل اسماعیلی راد
3- سید ایوب موسوی
رده سنی بالای 60 سال:
1-فیروز اسبقی
پال کیوک پا///
رده سنی 16 تا 18 سال:
1- محمد حسام حشمتی
2- احسان رستمی
3- محمد امین حیدری
رده سنی 19 تا 39 سال:
1-مهدی قموشی
2- محمد رحمانی
3- محمد حسین سهراب خانی
رده سنی 40 تا 59 سال:
1- سید ایوب موسوی
2- علی رضا طیرانی
3- محمد علی اقبال دوست
رده سنی بالای 60 سال:
1-فیروز اسبقی
2- محمود ابوالفتحی
سونال سرعتی///
1-علی خرم آبادی
2- محمد علی اقبال دوست
3- محمد راور
تیوپوپ چاگی///
رده سنی زیر 9 سال:
1- کیارش تهرانی
2- پارسا جاویدان مهر
3-محمد طاها پیروزام
رده سنی 10 تا 12 سال:
1-محمد علی عبادی فر
2-سینا رجب زاده
3-ابوالفضل ایرانخواه
رده سنی 13 تا 15 سال:
1- دانیال ولی زاده
2- ایلیا بخشی
3- محمد حسین ویسی
رده سنی 16 تا 18 سال:
1- پوریا سرداریان
2- حسین طهماسبی
3- آیدین گل محمدی
رده سنی بالای 19 سال:
1- حسین انصاری
2-محمد حسین هنرمند
3-رضا فتحی
نوپی آپ چاگی///
رده سنی زیر 9 سال:
1-یاشار آذرشب
2- پارسا جاویدان مهر
3- فرزاد تیموریان
رده سنی 10 تا 12 سال:
1-امیر حسام شیرزای
2- هانی اتحادی
3- ابوالفضل امیری
رده سنی 13 تا 15 سال:
1-عرشیا ربیعی نژاد
2- محمد مهدی میرزایی
3- محمد حسین ویسی
رده سنی 16تا 18 سال:
1-امیر مهدی خان جانی
2- محمد مهدی حسین آبادی
3- محمد مهدی مهین خاکی
رده سنی بالای 19 سال:
1- یوسف خاکی نهاد
2- محمد حسین هنرمند
3-مهدی آب باریکی
یوپ چاگی تعادلی///
رده سنی زیر 9 سال:
1-کسری کلاهی
رده سنی 10 تا 12 سال:
1-سبحان اسماعیلی
2- برسام اردلان
3-پارسا عطایی فرد
رده سنی 13 تا 15 سال:
1-شایان محمدپور
2-شهریار ساحلی
3-سعید شمشادی
رده سنی 16 تا 18 سال:
1-مهدی رحمانی
2-مهدی اسکندری
رده سنی بالای 19 سال:
1-هاتف انام پور
2-حسام سلیم پور
یوپ چاگی رکوردی///
رده سنی زیر 9 سال:
1- بهناد امیر اسمی
2- فرهاد کشاورز زاده
3- متین رویتوند
رده سنی 10 تا 12 سال:
1-عرشیا ساحلی
2- آروین خدابخش
3-مهریار زمانی
رده سنی 13 تا 15 سال:
1-سعید ساعدی
2- حسین نیگ زاد
3-حسین نعیمی
رده سنی 16 تا 18 سال:
1-محمد شاه محمدی
2-امیر حسین فخاریان
رده سنی بالای 19 سال:
1- محمد هورتن
2- حمید عبادی
در پایان این رقابتها تیم جوانان البرز کاپ قهرمانی را بالای سر برد، آکادمی موسوی صاحب عنوان نائب قهرمانی شد و اکادمی کسری بر روی سکوی سوم قرار گرفت.
بهترین ها////
بهترین مربی: موسی ساری(جوانان البرز)
بهترین سرپرست:علی رضا طیرانی(آکادمی نیک خواه)
بهترین داور: حبیب افشاری
تیم اخلاق:آکادمی شیرازی
بهترین بازیکن///
پال کیوک پا: سید ایوب موسوی(آکادمی موسوی)
جوموک کیوک پا:بهزاد تذکری(آکادمی موسوی)
سونال کیوک پا:علی رضا قاسمی(جوانان البرز)
تیو یوپ چاگی:حسین انصاری(جوانان البرز)
نوپی آپ چاگی:امیر مهدی خان جهانی(آکادمی ملی)
یوپ چاگی تعادلی: شایان محمد پور(آکادمی شیرازی)
یوپ چاگی رکوردی:سعید ساعدی(پیشتازان پارسا)
مسئولیت برگزاری این رقابتها را داود صالحی، سید رضا مظلومی و مهرداد کلاهی به ترتیب به عنوان رئیس، دبیر و مدیر اجرایی لیگ بر عهده داشتند.